koniec (2:1)

21.04.2021, 17:00 • Na Julisce, Praha-Dejvice • Daniel Ryl (@D_Ryl) cz

Tipsport: 1.29 5.32 10.1

Tímto se s vámi loučím a děkuji vám za pozornost! Hezký večer. (18:49:50)
K zakončení už se nedostali, druhý poločas zůstane bezgólový a Dukla se může radovat z vybojované výhry 2:1! Za tři body vděčí proměněným šancím z prvního poločasu, skvělým zákrokům Filipa Rady a špatné koncovce moravského soupeře.

90+2

90+2

Dukla rozehrála nakrátko a rozhodla se šetřit čas. Blansko se však rychle dostalo k míči a může ještě zaútočit.

90+1

Šebrle dobře zabojoval u pravé postranní čáře, kde si došel pro faul. Rozhodčí nastavil dvě minuty, půlku máme za sebou a hraje se na polovině Blanska, které bude čelit přímému kopu.

90

Peterkovi se nepodařilo zkrotit skákavý míč, který po nepovedeném odkopu letí za autovou čáru. Na štěstí pro domácí na polovině soupeře.

89

Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Jakub Barac, přichází Michal Trávníček.

89

Následuje ztráta, která ale tolik nebolí, protože Blansko se nepřesnou přihrávkou zahnalo do autu.

88

Šebrle dobře sklepl dlouhý centr, a přestože se do zakončení neprodral, vybojoval alespoň autové vhazování a cenné vteřiny pro svůj tým.

87

Robert Bartolomeu (BLA) byl v souboji se Šebrlem pozdě, načež dostává za svůj šlapák žlutou kartu.

87

Mašinka nevyšla Blansku ani tentokrát, navíc se nedostalo ani k hlavičce, přesto si rychle vybojovalo vhazování na útočné polovině.

86

Nebezpečný centr na zadní tyč si pohlídal Rada, který ho raději vyboxoval na rohový kop.

85

Blansko se protlačilo na útočnou polovinu, kde si Ngoma došel pro faul u postranní čáry. Přímý kop pro Moravany.

85

Už to neplatí, jelikož se domácí sami zahnali do autu. Blansku už moc času nezbývá, proto musí přidat.

84

Zakroucený míč do šestnáctky hostující defenziva odvrátila, přesto se musí mít stále na pozoru.

84

Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Sunday Faleye, přichází Artem Kovernikov.

83

Škoda nepřesností, které Blansku komplikují situaci. Domácí sice po zisku míče nezahrozili, ale vynutili si faul.