04.05.2021, 01:05 • Nationwide Arena, Columbus • Vojtěch Balon (@VojtaBalon) cz

63:24

63:24 Roman JOSI - 3:4

63:24

Nashville právě vstřelil branku!
Predators byli v prodloužení aktivnějším týmem a bonusový bod získávají pro sebe! Po vyhraném buly ve vlastním pásmu našel Haula na levém kruhu ROMANA JOSIHO a kapitán Preds přesnou střelou překonal Merzlikinse. Asistence: Erik Haula a Calle Järnkrok.

60:40

Filip Forsberg ujížděl sám na brankáře Columbusu, Merzlikins si ale jeho bekhendovou střelu pohlídal!

57:07

Texier s Atkinsonem ve vlastním oslabení vyrazili do přečíslení dva na jednoho, první jmenovaný ale Sarose nepropálil!

56:24

Dean Kukan (CBJ) trefil Järnkroka vysokou holí, Blue Jackets půjdou do čtyř.

55:06

55:06 Emil BEMSTRÖM - 3:3

55:06

Columbus právě vstřelil branku!
Zdálo se, že Nashville kráčí za jednoznačným vítězstvím, Blue Jackets se ale nevzdali a vyrovnali! O všechny tři góly se postaral nečekaný hrdina EMIL BEMSTRÖM, o kterém v klubu dobře ví, jak skvělou střelu má, Bemströmovy nevyrovnané výkony ale často frustrovaly trenéra Tortorellu i generálního manažera Kekäläinena. Švédský křídelník neměl před dneškem v této sezóně na kontě ani gól, dnes ale zkompletoval hattrick! Asistence: Seth Jones a Jack Roslovic.

53:39

Nyní už hosté půjdou do čtyř. Brad Richardson (NSH) nešťastně vyhodil kotouč přes plexisklo – dvě minuty, zdržování hry.

47:26

47:26 Emil BEMSTRÖM - 2:3

47:26

A je z toho gól! Že by drama? Michail Grigorenko pěknou žabičkou zpoza branky nabil na pravý kruh EMILU BEMSTRÖMOVI a hráč, který na gól čekal více než 400 dní, se najednou trefuje podruhé během pár minut! Asistence: Michail Grigorenko a Michael Del Zotto.

41:54

41:54 Emil BEMSTRÖM - 1:3

41:54

Saros na začátku třetí třetiny přichází o čisté konto. Svůj první gól v sezóně vsítil EMIL BEMSTRÖM, který z předbrankového prostoru umně ze vzduchu uklidil kotouč do sítě! Rozhodčí si toho nejdřív nevšimli, puk totiž trefil brankovou kameru a poté ihned vyletěl ven – gól to ale byl! Asistence: Jack Roslovic a Michael Del Zotto.

39:35

Michael Del Zotto (CBJ) u mantinelu dohrál Cousinse a sudí to posoudili jako nedovolený zákrok – dvě minuty, hrubost.

39:17

39:17 Roman JOSI - 0:3

39:17

A už je to přeeci jen o tři góly! Ellis nabil na modré čáře ROMANU JOSIMU a hostující kapitán z voleje propálil vše, co mu stálo v cestě. Merzlikins si nepohlídal mezírku mezi nohama. Asistence: Ryan Ellis a Nick Cousins.

38:33

Mattias Ekholm mohl zvýšit už na 3:0 pro Predators, když na něj zívala odkrytá columbuská branka s ležícím Merzlikinsem, švédský zadák ale minul!

31:29

31:29 Ryan JOHANSEN - 0:2

31:29

Preds přesilovku rychle využívají a zdvojnásobují tak svůj náskok. Hosté ostřelovali Merzlikinsovu svatyni a nakonec se ujala dorážka RYANA JOHANSENA, po níž kotouč okamžitě vyletěl z branky ven, sudí si ale gólu všimli. Asistence: Eeli Tolvanen a Filip Forsberg.

30:47

Alexandre Texier (CBJ) omylem vyhodil puk až na tribunu, Nashville si tak po komerční přestávce zahraje přesilovku.

29:47

Domácí se pokoušeli o rychlou odpověď, ale Grigorenkovu štiplavou ránu z mezikruží Saros zkušeně polapil.

29:01

29:01 Filip FORSBERG - 0:1

29:01

V polovině zápasu se Preds dostávají do vedení! Ellisovo nahození Merzlikins vykopl jen před sebe, kde ovšem číhal FILIP FORSBERG a v pádu dokázal kotouč poslat přesně pod břevno. Asistence: Ryan Ellis a Ryan Johansen.

21:39

Domi s Robinsonem se vydali do přečíslení dva na jednoho, druhý jmenovaný ale nedokázal najít recept na Sarose!

19:16

Erik Haula se ve vlastním oslabení dostal do dalšího úniku, ani tentokrát ale na Elvise Merzlikinse nevyzrál!

18:23

Filip Forsberg (NSH) se provinil sekáním proti Texierovi, Preds tak půjdou znovu do čtyř.

13:05

Erik Haula šel ve vlastním oslabení sám na Merzlikinse, bekhendem ale vystřelil vedle!

11:53

Mattias Ekholm (NSH) půjde pykat na dvě minuty za nedovolené bránění, Columbus si tak zahraje svou první přesilovku.

04:02

V plném počtu hrající Blue Jackets se dostali do velké šance. Michail Grigorenko to dvakrát zkoušel z předbrankového prostoru, Juuse Saros ale obě střely bravurně zneškodnil!

01:10

Predators si zahrají přesilovku, Gavrikov (CBJ) půjde pykat na dvě minuty za hákování.

3:4

Góly a asistencie: 42. Bemström (Roslovic, Del Zotto), 48. Bemström (Grigorenko, Del Zotto), 56. Bemström (S. Jones, Roslovic) – 30. F. Forsberg (Ellis, Johansen), 32. Johansen (Tolvanen, F. Forsberg), 40. Josi (Ellis, Cousins), 64. Josi (Haula, Järnkrok)

Columbus Blue Jackets: Merzlikins (Kivlenieks) – Del Zotto, S. Jones (A), Gavrikov, Lehtonen, Bayreuther, Kukan – Robinson, Domi, Bjorkstrand – Grigorenko, Roslovic, Bemström – Foudy, Texier, Atkinson (A) – Laine, Dalpe, Gerbe.

Nashville Predators: Saros (Rinne) – Josi (C), Ellis (A), Ekholm (A), A. Carrier, Gudbranson, Benning – F. Forsberg, Johansen, Tolvanen – Järnkrok, Mikael Granlund, Kunin – Richardson, Haula, Duchene – Trenin, Cousins, Jeannot.

Rozhodca: St. Pierre, St. Laurent – Flemington, Mills