To je ode mě vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou. (05:02:54)

Střely na bránu: 32 – 32 | Přesilová hra: 1/2 – 1/3 | Trestné minuty: 10 – 8

Cam Talbot (MNS) – 27 zákroků, 5 OG, úspěšnost 84,4%, odchytal 59:41
Robin Lehner (VEG) – 26 zákroků, 6 OG, úspěšnost 81,3%, odchytal 59:01

1. Jonas Brodin (MNS) – 1+1
2. Kirill Kaprizov (MNS) – 1+1
3. Nick Bonino (MNS) – 2+1

Dnešnímu utkání přihlíželo 3 000 diváků.
Minnesota ve třetí třetině utkání proti Vegas předvedla parádní obrat, po vítězství 6:5 zůstává v boji o prvenství Západní divize.

Domácí hokejisté nastupovali do třetí třetiny s mankem dvou branek. Na kontakt Wild dostal v úvodu závěrečné desetiminutovky Kevin Fiala, čímž zadělal na drama. O osudu střetnutí rozhodlo šestadvacet sekund v 59. minutě. Nejprve vyrovnal dorážející Kirill Kaprizov, načež opařenou defenzivu Golden Knights pokořil i Jonas Brodin. Hosté ještě v závěrečné minutě zkusili hru bez gólmana, ani tak však ze zdánlivě vyhraného zápasu nezískali jediný bod.

Svěřenci kouče Evasona zvítězili podruhé v řadě a ze třetího místa se přiblížili vedoucímu Vegas na rozdíl čtyř bodů. Druhé je Colorado, to za lídrem zaostává o body dva.

59:33

Z pravého kruhu střílel Mattias Janmark. Křižný projektil si Cam Talbot pohlídal a pravým betonem odkopl černou gumu do bezpečí, do rohu kluziště.

59:12

Není na co čekat. Chandler Stephenson nahodil kotouč do útočného pásma a Robin Lehner upaluje na střídačku. Hosté hrají v šesti hráčích v poli.

59:00

Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:54

58:54 Jonas BRODIN - 6:5

58:54

Minnesota právě vstřelila branku!
Pohádka Minnesoty pokračuje! Domácí znovu obsadili útočné pásmo. Akci završil nahozením obránce JONAS BRODIN. Lehner přes Greenwaye neviděl vůbec nic, puk spatřil až za brankovou čárou. Asistence: Marcus Foligno a Jordan Greenway.

58:28

58:28 Kirill KAPRIZOV - 5:5

58:28

KRILL KAPRIZOV slaví a hráči v zeleném společně s ochozy s ním! Ruský útočník si našel puk po vyražené střele Fialy a forhendem prostřelil marně se natahujícího Lehnera. Asistence: Kevin Fiala.

57:33

Blízko vyrovnání měl Victor Rask. Stahovakčou vyřadil ze hry Martineze, načež vypálil do levého ramene Lehnera. Dorážející Nick Bonino mířil nepřesně.

57:14

Dobrou práci odvedl v útočné třetině Peyton Krebs. Navázal na sebe dva konkurenty, aby vzápětí zapojil do hry Janmarka. Pokus zápěstím těsně minul prostoru pravé tyčky.

56:43

Hvizd čárového rozhodčího zastavil rozjetého Kevina Fialu. Tomu zabránil v rozvíjení akce Nico Sturm, spoluhráče vystavil ofsajdu.

56:30

Domácí v plném počtu. Po návratu Colea zaútočil ruský forvard Kirill Kaprizov, skrze dvojici obránců ovšem neprojel až před bránu.

55:57

Cam Talbot drží naděje Minnesoty na body. Přdvedl výborný přesun od pravé k levé tyči, aby pravým betonem zamezil druhému gólu v utkání Martineze.

55:20

Svěřenci kouče DeBoera získali zpět pozici v útočné třetině. Jonathan Marchessault vybídl ke skórování Marka Stonea, dělový projektil z pravého kruhu proletěl o kousek nad břevnem.

54:45

Hokejisté v bílých dresech v útočné třetině dlouho nepobyli. Alec Martinez měl velké problémy při zpracování, před Fialou raději vyjel ven z útočného pásma.

6:5

Góly a asistencie: 4. J. Eriksson Ek (Spurgeon), 8. Bonino (Dumba, Brodin), 29. Bonino (Spurgeon, Kaprizov), 51. Fiala (Bonino, V. Rask), 59. Kaprizov (Fiala), 59. Brodin (M. Foligno, Greenway) – 5. Theodore (Mark Stone, McNabb), 7. Martinez (R. Smith, W. Karlsson), 13. Tuch (Krebs, N. Roy), 27. Mark Stone (Stephenson), 37. Marchessault (Martinez, W. Karlsson)

Minnesota Wild: Talbot (Kähkönen) – Spurgeon (C), Suter (A), Dumba, Brodin, Cole, Soucy – M. Foligno, J. Eriksson Ek, Greenway – Zuccarello, Hartman, Kaprizov – Bjugstad, V. Rask, Fiala – Bonino, Sturm, Parise (A).

Vegas Golden Knights: Lehner (M.-A. Fleury) – Pietrangelo (A), Martinez, Theodore, McNabb, Whitecloud, Hague – Mark Stone (C), Stephenson, Janmark – R. Smith (A), W. Karlsson, Marchessault – N. Roy, Krebs, Tuch – Kolesar, W. Carrier.

Rozhodca: Syvret, Sutherland – Knorr, Gawryletz

Diváci: 3 000

03:36 MNS 1:0 J. Eriksson Ek (Spurgeon)
04:29 VEG 1:1 Theodore (Mark Stone, McNabb)
04:29 MNS 2 HL odpyká Zuccarello
06:05 VEG 1:2 Martinez (R. Smith, W. Karlsson)