3:2

koniec (2:1)

14.05.2021, 17:00 • Stadion v Jiráskově ulici, Jihlava • Jaroslav Wollmann cz

Tipsport: 2.38 3.63 2.88

Vysočina se tak po předehrávce posunula na deváté místo. Na svém kontě má 31 bodů. Žižkov zůstává se ziskem 36 bodů čtvrtý. (19:24:18)
24. kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY je minulostí. Vysočina doma vítězí 3:2 a do tabulky si připisuje tři body a potvrdila tak, že poslední zápasy se jí daří. Domácí vedli po prvním poločase 2:1, když se trefili Luis Arroyo a Lukáš Červ. Na kontakt dostal hosty do hry Jaroslav Diviš. Vyrovnat se podařilo v 56. minutě exjihlavskému Lukáši Zoubelemu. Do vedení poslal Jihlavany v 65. minutě Jakub Selnar. Navýšit skóre mohl Adam Ritter, jenž šel sám na Švengera či Radek Křivánek, kterému míč z brankové čáry odhlavičkoval Muleme, ale neupěli.

90+3

90+3

Míč poslal do hry Lumír Číž.

90+3

Lukáš Hušek si na útočné polovině pomohl rukama. U míče tak zůstanou domácí.

90+2

Domácí na své polovině vhazují.

90+1

Mohlo být v Jihlavě rozhodnuto. Radek Křivánek obešel ve vápně Milana Švengera a mířil do odkryté brány, kde však stačil míč odhlavičkovat Isaac Muleme.

90

Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Vojtěch Patrák, přichází Stanislav Klobása.

90

Jonas Auer rozehrál rohový kop z pravé strany, do vápna šel i Milan Švenger, který se dokonce dostal k hlavičce, ale míč do bezpečí poslal Vojtěch Křišťál.

89

Hosté vybojovali rohový kop.

87

K rozehrání se postavil Vojtěch Patrák, ale své spoluhráče centrem do vápna nenašel.

86

Na hranici velkého vápna upadl Tomáš Svoboda a domácí budou zahrávat standardní situaci.

86

Žlutou kartu dostává Lukáš Hušek (FK Viktoria Žižkov).

85

Radek Křivánek poslal z levé strany míč do vápna, ale balón se k Vedralovi nedostal.

84

Tomáš Vlček měl k míči blíže než Ahamada. Od své brány tak rozehraje Lumír Číž.

83

Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Lukáš Červ, přichází Fares Shudeiwa.

82

Josef Bazal se ve vápně provinil útočným faulem. Od své brány rozhehraje Lumír Číž.

82

Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov: ze hřiště odchází Ondřej Žežulka, přichází Lukáš Hušek.

80

Domácí mohli navýšit své vedení, Filip Vedral pustil míč za sebe na Adama Rittera, který tváří tvář Milanu Švengerovi selhal.