0:3

koniec (0:1)

19.05.2021, 21:15 • Turf Moor • 37. kolo • Igor Tabiš

Tipsport: 10.0 6.42 1.29

Máme za sebou zápas 37.kola Premier league medzi Burnley a Liverpoolom. Sledovali sme zaujímavý zápas, v prvom polčase sa vedenia ujali hostia, v 43.minúte zakončil nechytateľne peknú akciu Firmino. Po zmene strán strelil druhý gól hostí hlavou stopér Phillips. Burnley následne zatlačilo svojho súpera, domáci ale svoje šance nevyužili a tak víťazstvo favorita v pomere 3:0 spečatil v 88.minúte Oxlade-Chamberlain. Ďakujem vám za pozornosť a prajem dobrú noc. (23:06:09)

90+3

V záverečnom protiútoku sa mohol do streleckej listiny zapísať aj Salah, krídelníka hostí zastavil v poslednej chvíli Taylor.

90+2

Striedanie v tíme Liverpool FC: z ihriska odchádza Sadio Mané, prichádza Kostas Tsimikas.

90+1

Útočný faul domácich na polovici Liverpoolu, hostia ostanú pri lopte.

90

Hlavný rozhodca nadstavuje v druhom polčase tri minúty.

88

88. Alex Oxlade-Chamberlain (LIV) - 0:3

88

Liverpool dal gól!
Je rozhodnuté, striedajúci ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN sa pohral s domácou obranou a prudkou strelou prekonáva Norrisa – 0:3! Asistencia: Andy Robertson.

88

Liverpool získava ďalší rohový kop, na zemi teraz pre zmenu Westwood.

87

Striedanie v tíme Liverpool FC: z ihriska odchádza Georginio Wijnaldum, prichádza James Milner.

86

Mané sa rozhodol spoza šestnástky vystreliť, krídelník hostí získava rohový kop.

85

Ďalšia pekná akcia domácich, Burnley ale nezvládlo finálnu prihrávku a hostia sa tak ubránili.

84

Hosťujúci Williams na nohách, pokračujeme v hre ďalej.

83

Hra je prerušená, po hlavičkovom súboji ostáva na zemi ležať Williams.

82

Liverpol v hĺbokom defenzívnom bloku, domáci teraz diktujú tempo zápasu.

81

Striedanie v tíme Liverpool FC: z ihriska odchádza Roberto Firmino, prichádza Alex Oxlade-Chamberlain.

80

Burnley s nepresnou kombináciou, domáci strácajú loptu, autové vhadzovanie pre Liverpool.

79

Ďalší vysoký center domácich boxuje vo vzduchu Alisson Becker. Následný nepríjemný center z pravej strany odvracia Phillips.