1:0

koniec (0:0)

19.05.2021, 19:00 • Goodison Park, Liverpool • 37. kolo • Igor Tabiš

Tipsport: 1.79 3.73 4.98

Máme za sebou zápas 37.kola Premier league medzi Evertonom a Wolverhamptonom. Vstup do zápasu vyšiel lepšie domácim futbalistom, následne sa ale hra vyrovnala. Everton podržal viackrát Pickford, v závere prvého polčasu neprekonal Ruddyho Richarlison. Vstup do druhému polčasu vyšiel opäť lepšie domácim, po rohovom kope sa presadil peknou hlavičkou Richarlison. Najtesnejšie vedenie si Everton už dokázal ustrážiť a tak sa raduje zo zisku troch bodov. Ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok večera. (20:52:41)

90+3

Wolverhampton na polovici Evertonu, hostia zatiaľ nedokážu zakončiť svoju akciu. Čas sa kráti.

90+2

Traoré predviedol svoje rýchle nohy na kraji ihriska, jeho center následne chytá do rúk Pickford.

90

Striedanie v tíme Everton FC: z ihriska odchádza Abdoulaye Doucouré, prichádza Mason Holgate.

90

Hlavný rozhodca pridáva v druhom polčase štyri minúty.

89

Dobrý center v podaní Aït-Nouriho odvracia do bezpečia domáci záložník Allan.

88

Calvert-Lewin drží loptu v strede ihriska, domáci útočník ale nemá podporu svojich spoluhráčov, ktorí sa v závere zápasu sústredia na defenzívu.

87

V závere sa hostia snažia o vyrovnanie, domáci futbalisti ale pozorne bránia a Wolverhampton tak nedokáže zakončiť svoju akciu.

86

Striedanie v tíme Everton FC: z ihriska odchádza Gylfi Sigurdsson, prichádza André Gomes.

84

Traoré nezvládol spracovanie a rýchly protiútok hostí tak končí.

83

Everton sa nepresadil po rohovom kope, obrana hostí loptu odvracia.

82

Striedanie v tíme Everton FC: z ihriska odchádza Séamus Coleman, prichádza Tom Davies.

80

Striedanie v tíme Wolverhampton Wanderers: z ihriska odchádza João Moutinho, prichádza Vitinha.

80

Striedanie v tíme Wolverhampton Wanderers: z ihriska odchádza Willy Boly, prichádza Leander Dendoncker.

80

Žltú kartu dostáva Nélson Semedo (Wolverhampton Wanderers).

80

Do konca dnešného súboja ostáva posledných 10 minút, v držaní lopty lepší hosťujúci futbalisti: 43% – 57%.

79

Po peknej technickej strele pridal takmer druhý gól domácich Sigurdsson – nechýbalo veľa.

1:0

Góly: 48. Richarlison

Karty:   80. N. Semedo (WOS)

Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 4:2. Rohy: 7:12. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 11:11.

Everton FC: Pickford – Godfrey, Y. Mina, M. Keane, Digne – Coleman (C) (82. Davies), A. Doucouré (90. Holgate), Allan, G. Sigurdsson (86. A. Gomes) – Richarlison, Calvert-Lewin.
Náhradníci: Olsen – Bernard, Davies, Delph, Holgate, A. Gomes, J. King, Iwobi, Nkounkou.

Wolverhampton Wanderers: Ruddy – N. Semedo, Coady, Kilman, Aït-Nouri – Boly (80. Dendoncker), Neves – Traoré, Moutinho (80. Vitinha), Gibbs-White (68. José) – F. Silva.
Náhradníci: Patrício, Söndergaard – Saïss, Dendoncker, Hoever, Marçal, Vitinha, José.

Rozhodca: Madley – Long, Eaton