Menu

Futbal

Európska konfederačná liga (predkolá)

AEL Limassol – KS Vllaznia Shkodër

1:0

koniec (1:0)

22.07.2021, 19:00 • Tsirion Stadion, Limassol • 2. predkolo • Karel Jedlička cz

Tipsport: 1.5 3.9 5.69

Při drtivé převaze kyperského celku musejí být fotbalisté ze Skadaru za porážku o gól vděční. Dvakrát je před přestávkou zachránila tyč a až gólem do šatny překonal výborného Zogoviće z 10 metrů ranou pod břevno domácí Šćepović. Po změně stran ovšem černohorský brankář vychytal všechny domácí střelce a Vllaznia si odvezla celkem nadějný výsledek 1:0. (21:00:01)
Držení míče: 66 % : 34 %.
Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 9:3. Rohy: 9:1. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 17:9.

90+5

Konec zápasu.

90+5

Poslední nákop hostů do šestnáctky končí útočným faulem.

90+4

Žlutou kartu dostává Anthony Georgiou (AEL Limassol).

90+4

Guristhta rozhrává z vlastní poloviny po Georgiouvě faulu na Imamiho.

90+2

90+2. Zcela volný Kruja hlavičkuje slabě

90+2

Z brejku mohli naopak udeřit fotbalisté ze Skadaru. Nudícího se Vózinhu vystrašil po Bulatovićově kličce a ostrém pasu hlavičkou zblízka zcela volný Kruja. Razance jeho pokusu scházela a tak si brazilský brankář na čáře poradil.

90+1

Odhlavičkovaný míč si našel čerstvý Majdevac, který si ho připravil ke střele a levačkou pálí z velkého vápna do boční sítě.

90+1

Drtivý tlak AEL pokračuje, Kypřané to zkoušejí narážečkami nakrátko, přenášením hry dlouhými pasy z křídla na křídlo...

90

Nastavuje se 5 minut.

87

Vllaznia Shkodër provádí další změnu: místo Đurđeviće nastupuje Paloka.

86

Žlutou kartu dostává Slobodan Medojević (AEL Limassol).

85

Domácí nevyužili další roh.

84

Střídání v týmu KS Vllaznia Shkodër: ze hřiště odchází Kalezić, přichází Fangaj.

83

Dvojí střídání AEL Limassol: ze hřiště odcházejí Torres a Riera, opačným směrem jdou Majdevac a Georgiou.

81

Zogović musel opět zasahovat proti rychlonohému Torresovi.

80

Vózinha vypomáhá v roli falešného libera a se skákavým míčem měl potíže, ale před dotírajícím Dilaverem to ustál.

AEL Limassol – KS Vllaznia Shkodër

1:0

koniec (1:0)

Späť na online

Góly: 45+2. Šćepović (Euller)

Karty:   18. Torres (AEL), 86. Medojević (AEL), 90+4. Georgiou (AEL) – 41. Đurđević (VLZ)

Držení míče: 66 % : 34 %.
Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 9:3. Rohy: 9:1. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 17:9.

AEL Limassol: Vózinha /C/ – Santos, Teixeira, Ristevski, Mazáň – Riera (83. Georgiou), Medojević, Mazurek (62. Zdravkovski) – Torres (83. Majdevac), Šćepović, Euller (62. Pelé)
Náhradníci: Keravnos, Evora – Panteli, Avraam, Soteriou, Babić

KS Vllaznia Shkodër: Zogović – Gurishta /C/, Adili, Imami, Bulatović – Jonuzi (60. Latifi), Krymi, Kalezić (84. Fangaj) – Kruja, Đurđević (87. Paloka), Čoba (60. Dilaver)
Náhradníci: Qarri – Shima, Kalaja, Smajli, Hoxhaj, Radovani, Hoxha

Rozhodca: Kristoffersen – Rasmussen, Kronlykke (DEN)

Odveta: Štvrtok 29.07.2021 Vllaznia Shkodër - AEL Limassol

Európska konfederačná liga (predkolá)

FC Ararat – Śląsk 15:00 2:4

Astana – Aris Soluň 15:00 2:0

FK Panevėžys – Novi Sad 17:30 0:1

Molde – Servette FC 18:00 3:0

Ljubljana – Birkirkara 18:00 1:0

Austria – Breidablik 18:00 1:1

Karabach – FC Ashdod 18:00 0:0

RFS Riga – Puskás Akadémia 18:00 3:0

Soči – Keşla FK 18:00 3:0

KuPS – Vorskla 18:00 2:2

Dudelange – Bohemians 18:30 0:1

Dinamo Tbilisi – Haifa 18:30 1:2

Hammarby IF – Maribor 18:45 3:1

Elfsborg – Milsami 18:45 4:0

AEL Limassol – Vllaznia Shkodër 19:00 1:0

Kodaň – Žodino 19:00 4:1

FK Sūduva – Raków 19:00 0:0

Laçi – Universitatea Craiova 19:00 1:0

Loko Plovdiv – Slovácko 19:00 1:0

CSKA Sofia – FK Liepāja 19:00 0:0

Plzeň – Dinamo Brest 19:00 2:1

Gżira United – Rijeka 19:00 0:2

Batumi – Borisov 19:00 0:1

CS Petrocub – Sivasspor 19:00 0:1

Limassol – Žilina  sk 19:00 1:3

Riga FC – Škendija 19:00 2:0

KF Teuta – Escaldes 19:00 0:2

Trnava – Sepsi OSK  sk 19:00 0:0

Shkupi – Santa Clara 20:00 0:3

Arda Kyrdżali – H. Be'er Sheva 20:00 0:2

HB Tórshavn – Budućnost 20:00 4:0

Bazilej – Partizani 20:15 3:0

Velež Mostar – AEK Atény 20:30 2:1

Gent – Vålerenga 20:30 4:0

Larne FC – Aarhus 20:30 2:1

Sutjeska – Tel Aviv 20:30 0:0

FCSB – Karaganda 20:30 1:0

Aberdeen – Häcken 20:45 5:1

Hibernian – FC Santa Coloma 20:45 3:0

Linfield – Banja Luka 20:45 4:0

Hajduk Split – Tobol Kostanaj 21:00 2:0

Hafnarfjördur – Rosenborg 21:00 0:2

Újpest FC – Vaduz 21:00 2:1

Pogoń – Osijek 21:00 0:0

KF Drita – Feyenoord 21:00 0:0

Dundalk – Levadia Tallinn 21:00 2:2

Partizan – Dunajská Streda  sk 21:00 1:0

Valur – Bodo/Glimt 21:00 0:3

Salihorsk – Fola 21:30 1:2