Menu

Futbal

Európska konfederačná liga (predkolá)

Kuopion Palloseura – FC Vorskla Poltava

2:2

koniec (1:1)

22.07.2021, 18:00 • Kuopion Keskuskenttä • 2. predkolo • Tomáš Němčík cz

Tipsport: 2.47 3.11 3.14

V tuto chvíli to je ode mne vše, přeji všem krásný zbytek týdne a někdy zase na počtenou! (20:23:11)
Zápas je u konce, když se oba celky rozchází smírně remízou. Hosté dokázali stav zápasu otočit a v nastavení druhého poločasu dokázal srovnat Diogo Tomas z úplně poslední akce zápasu, takže zápas nakonec skončil poměrem 2:2.
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 4:1.
Střely mimo: 4:4.
Rohy: 3:4.
Ofsajdy: 1:4.
Fauly: 23:8.

90+6

Konec zápasu.

90+6

90+6. TOMAS - 2:2

90+6

KuPS právě vstřelili branku!
Domácí ještě dokázali po rohovém kopu vyrovnat, když se ve skrumáži dokázal zorientovat DIOGO TOMAS, jenž poslal míč za brankovou čáru.

90+5

Žlutou kartu dostává Skliar (FC Vorskla Poltava).

90+3

Rohový kop se sice domácím nevyvedl, ale aktivita je stále na jejich kopačkách.

90+1

Domácí budou mít možnost zahrání rohového kopu.

90

Rozhodčí nastavuje čtyři minuty.

88

Střídání v týmu FC Vorskla Poltava: ze hřiště odchází Puclin, přichází Kravčuk.

87

Hosté jsou v posledních pěti minutách aktivnějším celkem, přitom to jsou domácí, kterým by se hodila vstřelit alespoň jedna branka.

84

Žlutou kartu dostává Adjei-Boateng (Kuopion Palloseura).

84

Hra se odehrává převážně o půlící čáry, což pochopitelně více vyhovuje hostům.

82

Střídání v týmu FC Vorskla Poltava: ze hřiště odchází Stepaňuk, přichází Vakula.

82

Střídání v týmu Kuopion Palloseura: ze hřiště odchází Toivomäki, přichází Heinonen.

80

Žlutou kartu dostává Nissilä (Kuopion Palloseura).

78

Střídání v týmu Kuopion Palloseura: ze hřiště odchází Sebban, přichází Rangel.

Kuopion Palloseura – FC Vorskla Poltava

2:2

koniec (1:1)

Späť na online

Góly: 6. Udoh (Adjei-Boateng), 90+6. Tomas – 29. Kane (Yakubu), 55. Thill (pen.)

Karty:   43. Sebban (KPS), 64. Ikaunieks (KPS), 80. Nissilä (KPS), 84. Adjei-Boateng (KPS) – 68. Bondarenko (VOR), 90+5. Skliar (VOR)

Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 4:4. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 23:8.

Kuopion Palloseura: Kreidl – Hämäläinen, Tomas, Toivomäki, Carrillo – Sebban, Adjei-Boateng (C) – Uzochukwu, Popovič, Nissilä – Udoh
Náhradníci: Rissanen – Niba, Rangel, Ikaunieks, Jyry, Järvinen, Pirttijoki, Heinonen, Haarala

FC Vorskla Poltava: Riznyk – Česnakov (C), Javorský, Bondarenko – Perduta, Puclin, Skliar, Thill, Yakubu – Stěpaňuk, Kane
Náhradníci: Tkačenko, Isenko – Luizao, Pesic, Kravčuk, Čeljadin, Eseola, Codjovi, Kušnirenko, Vakula

Rozhodca: Dmitrijů – Jemeljančikov, Ignaťuk

Odveta: Štvrtok 29.07.2021 Vorskla - KuPS

Európska konfederačná liga (predkolá)

FC Ararat – Śląsk 15:00 2:4

Astana – Aris Soluň 15:00 2:0

FK Panevėžys – Novi Sad 17:30 0:1

Molde – Servette FC 18:00 3:0

Ljubljana – Birkirkara 18:00 1:0

Austria – Breidablik 18:00 1:1

Karabach – FC Ashdod 18:00 0:0

RFS Riga – Puskás Akadémia 18:00 3:0

Soči – Keşla FK 18:00 3:0

KuPS – Vorskla 18:00 2:2

Dudelange – Bohemians 18:30 0:1

Dinamo Tbilisi – Haifa 18:30 1:2

Hammarby IF – Maribor 18:45 3:1

Elfsborg – Milsami 18:45 4:0

AEL Limassol – Vllaznia Shkodër 19:00 1:0

Kodaň – Žodino 19:00 4:1

FK Sūduva – Raków 19:00 0:0

Laçi – Universitatea Craiova 19:00 1:0

Loko Plovdiv – Slovácko 19:00 1:0

CSKA Sofia – FK Liepāja 19:00 0:0

Plzeň – Dinamo Brest 19:00 2:1

Gżira United – Rijeka 19:00 0:2

Batumi – Borisov 19:00 0:1

CS Petrocub – Sivasspor 19:00 0:1

Limassol – Žilina  sk 19:00 1:3

Riga FC – Škendija 19:00 2:0

KF Teuta – Escaldes 19:00 0:2

Trnava – Sepsi OSK  sk 19:00 0:0

Shkupi – Santa Clara 20:00 0:3

Arda Kyrdżali – H. Be'er Sheva 20:00 0:2

HB Tórshavn – Budućnost 20:00 4:0

Bazilej – Partizani 20:15 3:0

Velež Mostar – AEK Atény 20:30 2:1

Gent – Vålerenga 20:30 4:0

Larne FC – Aarhus 20:30 2:1

Sutjeska – Tel Aviv 20:30 0:0

FCSB – Karaganda 20:30 1:0

Aberdeen – Häcken 20:45 5:1

Hibernian – FC Santa Coloma 20:45 3:0

Linfield – Banja Luka 20:45 4:0

Hajduk Split – Tobol Kostanaj 21:00 2:0

Hafnarfjördur – Rosenborg 21:00 0:2

Újpest FC – Vaduz 21:00 2:1

Pogoń – Osijek 21:00 0:0

KF Drita – Feyenoord 21:00 0:0

Dundalk – Levadia Tallinn 21:00 2:2

Partizan – Dunajská Streda  sk 21:00 1:0

Valur – Bodo/Glimt 21:00 0:3

Salihorsk – Fola 21:30 1:2