3:1
koniec (0:0)
22.07.2021, 18:45 • Tele2 Arena, Stockholm (Švédsko) • 2. predkolo • Michal Sadlek
Tipsport: 1.68 3.83 5.5 stavte si na: Tipsport • Predzápasové kurzy: 1.68 - 3.83 - 5.5
Hammarby IF – NK Maribor
3:1
koniec (0:0)
Góly: 55. Selmani (Bojanic), 64. Selmani (Ludwigson), 87. Selmani (pen.) – 60. Žugelj (Alvir)
Karty: 74. Voloder (MAR), 81. Vrhovec (MAR)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 4:6. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 12:10.
Hammarby IF:
Dovin – Paulsen, Ouattara (82. Aimar), Fjoluson, Jeahze – Fenger, Bojanic (C) (68. Swedberg) – Rodić (90+2. Mendes), Ludwigson, Amoo (82. Loue) – Selmani (90+2. Erabi)
Náhradníci: Ousted, Blazevic – Lahdo, Mawana, Erabi, Mendes, Loue, Harabi, Aimar, Sjöberg, Swedberg
Tréner:
NK Maribor:
Jug – Milec (C), Martinović, Voloder, Koderman (67. Sikošek) – Pihler, Vrhovec – Žugelj (66. Šturm), Repas, Kotnik (56. Kronaveter) – Alvir (88. Maher)
Náhradníci: Pridgar, Bergsen – Mutavčić, Kronaveter, Požeg Vancaš, Šturm, Sikošek, Gorenak, Matko, Maher, Mitrović, Vipotnik
Tréner:
Rozhodca: Walsh – Spence, Kirkland (SCO)
Diváci:
Odveta: Maribor - Hammarby IF 0:1
Ararat – Śląsk 15:00 2:4
Astana – Aris Soluň 15:00 2:0
FK Ponevěž – Novi Sad 17:30 0:1
Molde – Servette 18:00 3:0
Ljubljana – Birkirkara 18:00 1:0
Austria – Breidablik 18:00 1:1
Karabach – FC Ashdod 18:00 0:0
RFS Riga – Puskás Akadémia 18:00 3:0
Soči – Keşla FK 18:00 3:0
KuPS – Vorskla Poltava 18:00 2:2
Dudelange – Bohemians Dublin 18:30 0:1
Dinamo Tbilisi – Haifa 18:30 1:2
Hammarby IF – Maribor 18:45 3:1
Elfsborg – Milsami 18:45 4:0
AEL Limassol – Vllaznia Skadar 19:00 1:0
Kodaň – Žodino 19:00 4:1
FK Sūduva – Raków 19:00 0:0
Laçi – Universitatea Craiova 19:00 1:0
Lokomotiv Plovdiv – Slovácko 19:00 1:0
CSKA Sofia – FK Liepāja 19:00 0:0
Plzeň – Dinamo Brest 19:00 2:1
Gżira – Rijeka 19:00 0:2
Dinamo Bt. – Borisov 19:00 0:1
CS Petrocub – Sivasspor 19:00 0:1
Limassol – Žilina 19:00 1:3
Riga FC – Škendija 19:00 2:0
KF Teuta – Escaldes 19:00 0:2
Trnava – Sepsi 19:00 0:0
Shkupi – Santa Clara 20:00 0:3
Arda Kyrdżali – Be'er Sheva 20:00 0:2
HB Tórshavn – Budućnost Podgorica 20:00 4:0
Bazilej – Partizani Tirana 20:15 3:0
Velež Mostar – AEK Atény 20:30 2:1
Gent – Vålerenga 20:30 4:0
Larne FC – Aarhus 20:30 2:1
Sutjeska – Tel Aviv 20:30 0:0
FCSB – Karaganda 20:30 1:0
Aberdeen – Häcken 20:45 5:1
Hibernian – FC Santa Coloma 20:45 3:0
Linfield – Banja Luka 20:45 4:0
Hajduk Split – Tobol Kostanaj 21:00 2:0
Hafnarfjördur – Rosenborg 21:00 0:2
Újpest FC – Vaduz 21:00 2:1
Pogoń – Osijek 21:00 0:0
KF Drita – Feyenoord 21:00 0:0
Dundalk – Levadia Tallinn 21:00 2:2
Partizan – Dunajská Streda 21:00 1:0
Valur – Bodö/Glimt 21:00 0:3
Salihorsk – Fola 21:30 1:2
90+2
90+2
88
82
82
68
67
66
56