Menu

Futbal

Európska konfederačná liga (predkolá)

FC Kodaň – FC Torpedo Žodino

4:1

koniec (1:0)

22.07.2021, 19:00 • Telia Parken, Kodaň • 2. predkolo • Michal Raška cz

Tipsport: 1.08 11.5 27.6

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (20:56:35)
Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 3:3. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 12:8.
Kodaň potvrdila roli favorita a zvítězila nad Žodinem vysoce 4:1. Ve 43. minutě otevřel brankový účet Jensen a domácí šli do přestávky ve vedení. Ve 47. minut zvýšil Wilczek, který přidal další branku také ve 63. minutě. O tři minuty to bylo už 4:0, když se z penalty trefil Wind. V 90+2. minutě ale alespoň korigoval výsledek Oya.

90+4

Konec zápasu.

90+2

90+2. Fabrício OYA - 4:1

90+2

Žodino právě vstřelilo branku!
Hosté se nakonec dočkali alespoň jedné branky! K exekuci přímého kopu se postavil FABRÍCIO OYA, jehož ránu tečovala zeď a změnila tak směr, na což nemohl domácí brankář Grabara reagovat.

90+1

Domácí hráč se dopustil faulu a Torpedo tak získalo volný kop.

90

Rozhodčí nastavuje 4 minuty navíc.

88

Kodaň si následně vytvořila další dobrou příležitost, ale střelu uvnitř vápna odkopl v malém vápně obránce Torpeda.

87

Netrvalo to ale dlouho a u balónu je už opět dánské mužstvo.

86

Domácí si sice chtěli vymodlit faul ve středu hřiště, ale rozhodčí Muntean nechal hru pokračovat.

85

Po souboji u postranní čáry bude mít autové vhazování dánský celek.

84

Znovu se Kodaň dostala k míči na pravé straně, ale posléze balón skončil v moci gólmana Bušmy.

82

Hosté budou rádi pokud už nedostanou další gól, jelikož míče jen odkopávají.

80

Kodaň se dostala do další velké šance, ale domácí hráč, který už prostřelil gólmana se branky nedočkal, neboť obětavý obránce na čáře odkopl míč!

79

Střídání v týmu FC Kodaň: ze hřiště odchází Diks, přichází Bengtsson.
Střídání v týmu FC Torpedo Žodino: ze hřiště odchází Antilevski, přichází Odeoibo.

78

Po faulu domácího hráče následuje volný kop Torpeda, ale ten se příliš nepovedl a míč skončil v zámezí.

76

Míč skončil pouze v zámezí a následuje tak autové vhazování pro Žodino.

FC Kodaň – FC Torpedo Žodino

4:1

koniec (1:0)

Späť na online

Góly: 43. Jensen (Zeca), 47. Wilczek (Lerager), 63. Wilczek (Diks), 66. Wind (pen.) – 90+2. Oya

Karty:   52. Daramy (KOD), 54. Wilczek (KOD) – 30. Aštakov (TBZ), 65. Aussi (TBZ)

Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 3:3. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 12:8.

FC Kodaň: Grabara – Diks, Khocholava, Boilesen, Kristansen – Falk Jensen, Zeca (C) (71. Stage), Lerager (57. Wind) – Biel, Wilczek (71. Hojlund), Daramy (57. Fischer)
Náhradníci: Grytebust, Johnsson – Ankersen, Bengtsson, Boving, Fischer, Hojlund, Lund Jensen, Nelsson, Oikonomou, Stage, Wind

FC Torpedo Žodino: Bušma (C) – Burko (69. Kirilenko), Jašin, Aussi, Justinov – Pavljukovec – Aštakov (46. Nikolajevič), Makarov (69. Oya), Klenye, Gabodva – Antilevski
Náhradníci: Abramovič – Antilevskij, Gruževskij, Kirilenko, Kucharčyk, Monteiro, Nikolajevič, Odeoibo, Oya, Premudrov

Rozhodca: Muntean – Lifciu, Basiul

Odveta: Štvrtok 29.07.2021 Žodino - Kodaň

Európska konfederačná liga (predkolá)

FC Ararat – Śląsk 15:00 2:4

Astana – Aris Soluň 15:00 2:0

FK Panevėžys – Novi Sad 17:30 0:1

Molde – Servette FC 18:00 3:0

Ljubljana – Birkirkara 18:00 1:0

Austria – Breidablik 18:00 1:1

Karabach – FC Ashdod 18:00 0:0

RFS Riga – Puskás Akadémia 18:00 3:0

Soči – Keşla FK 18:00 3:0

KuPS – Vorskla 18:00 2:2

Dudelange – Bohemians 18:30 0:1

Dinamo Tbilisi – Haifa 18:30 1:2

Hammarby IF – Maribor 18:45 3:1

Elfsborg – Milsami 18:45 4:0

AEL Limassol – Vllaznia Shkodër 19:00 1:0

Kodaň – Žodino 19:00 4:1

FK Sūduva – Raków 19:00 0:0

Laçi – Universitatea Craiova 19:00 1:0

Loko Plovdiv – Slovácko 19:00 1:0

CSKA Sofia – FK Liepāja 19:00 0:0

Plzeň – Dinamo Brest 19:00 2:1

Gżira United – Rijeka 19:00 0:2

Batumi – Borisov 19:00 0:1

CS Petrocub – Sivasspor 19:00 0:1

Limassol – Žilina  sk 19:00 1:3

Riga FC – Škendija 19:00 2:0

KF Teuta – Escaldes 19:00 0:2

Trnava – Sepsi OSK  sk 19:00 0:0

Shkupi – Santa Clara 20:00 0:3

Arda Kyrdżali – H. Be'er Sheva 20:00 0:2

HB Tórshavn – Budućnost 20:00 4:0

Bazilej – Partizani 20:15 3:0

Velež Mostar – AEK Atény 20:30 2:1

Gent – Vålerenga 20:30 4:0

Larne FC – Aarhus 20:30 2:1

Sutjeska – Tel Aviv 20:30 0:0

FCSB – Karaganda 20:30 1:0

Aberdeen – Häcken 20:45 5:1

Hibernian – FC Santa Coloma 20:45 3:0

Linfield – Banja Luka 20:45 4:0

Hajduk Split – Tobol Kostanaj 21:00 2:0

Hafnarfjördur – Rosenborg 21:00 0:2

Újpest FC – Vaduz 21:00 2:1

Pogoń – Osijek 21:00 0:0

KF Drita – Feyenoord 21:00 0:0

Dundalk – Levadia Tallinn 21:00 2:2

Partizan – Dunajská Streda  sk 21:00 1:0

Valur – Bodo/Glimt 21:00 0:3

Salihorsk – Fola 21:30 1:2