Menu

Futbal

Európska konfederačná liga (predkolá)

CSKA Sofia – FK Liepāja

0:0

koniec (0:0)

22.07.2021, 19:00 • Stadion Balgarska armija, Sofia • 2. predkolo • Karel Jedlička cz

Tipsport: 1.29 5.54 9.81

Hráči CSKA Sofia zklamali na celé čáře a neporazili papírového outsidera z Lotyšska. Slabý zápas nepřinesl gól a prakticky ani žádnou vyloženou šanci. Diváci čekali na nějaký nástup k náporu armejců marně, přesto vyprovázejí domácí fotbalisty potleskem. Do odvety jsou tak postupové naděje otevřené a Liepāja může dál doufat v historický úspěch v podobě postupu do třetího předkola. (21:10:09)
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 1:1. Střely mimo: 6:2. Rohy: 6:1. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 15:13.

90+5

Konec zápasu.

90+5

Střídání v týmu CSKA Sofia: ze hřiště odchází Carey, přichází Živkov.

90+3

Neprosadil se ani hlavou z náběhu Carey, domácím ubíhají poslední vteřinky.

90+1

90+1. Čataković přestřeluje po Careyho přihrávce

90+1

Carey si přiťukl míč hlavou do běhu a vnikl do vápna z levého rohu, kde předal míč Čatakovićovi. Ten se v obklíčení prosadil k tvrdé střele, jenže míč proletěl nad břevnem.

90

Nastavují se 4 minuty.

89

Střídání v týmu FK Liepāja: ze hřiště odcházejí Žuļevs a Ukpa, opačným směrem míří Pedroso a Veretilo.

88

Herní projev favorita rozhodně není uspokojivý, další křížný pas letí do zámezí, ale z tisíců hrdel příznivců se ozývá skandování „Ljubo Penev!“

86

Žlutou kartu dostává Graham Carey (CSKA Sofia).

85

Střídání v týmu FK Liepāja: ze hřiště odchází Tkačuk, přichází Ostojić.

81

Rozehrávky se ujal Jomov, jenže míč se odráží za čáru od jednoho z hráčů v červených úborech.

80

Extrenčínský Hamza Čataković převzal zpětnou přihrávku od Ahmedova, navedl si míč na střelu a jeho tečovaný projektil z 25 metrů vynesl domácím roh.

78

Carey se hezky obtočil kolem obránce, od koncové lajny však přízemním centrem našel jen kopačky soupeřů na malém vápně.

76

Další přetažený nákop, Zviedris si zvolna staví míč k odkopu od brány.

74

Centr Grahama Careyho z levého křídla nečekaně propadl z klubka naskakujících hráčů před zcela volného Jomova, jenže ten takový vývoj vůbec nečekal a míč se jen odráží od jeho stojné nohy k brankáři Zviedrisovi.

72

Střídání v týmu CSKA Sofia: ze hřiště odchází WIldschut, přichází Čataković.

CSKA Sofia – FK Liepāja

0:0

koniec (0:0)

Späť na online

Karty:   86. Carey (SOF) – 18. Hilário (LIE), 45. Simić (LIE), 59. Tkačuk (LIE)

Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 1:1. Střely mimo: 6:2. Rohy: 6:1. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 15:13.

CSKA Sofia: Busatto – Turicov, Mattheij, Antov (46. Petrov), Mazikou – Geferson /C/, Bai (46. Jomov), Youga – Wildschut (74. Čataković), Caicedo (59. Ahmedov), Carey (90.+5 Živkov)
Náhradníci: Božev, Jevtimov – Nzila, Dončev, Galabov

FK Liepāja: Zviedris – Keita, Simić, Isajevs, Žuļevs (89. Veretilo) – Baga (71. Kārkliņš), Běrjozkin, Tkačuk (85. Ostojić) – Ukpa (89. Pedroso), Mirosavljev (71. Šabala), Hilário /C/
Náhradníci: Ikstens, Radotić – Tidenbergs, Lazarević, Torres, Hvoiņickis, Ikaunieks

Rozhodca: Bankes – Davies, Mainwaring (ENG)

Odveta: Štvrtok 29.07.2021 FK Liepāja - CSKA Sofia

Európska konfederačná liga (predkolá)

FC Ararat – Śląsk 15:00 2:4

Astana – Aris Soluň 15:00 2:0

FK Panevėžys – Novi Sad 17:30 0:1

Molde – Servette FC 18:00 3:0

Ljubljana – Birkirkara 18:00 1:0

Austria – Breidablik 18:00 1:1

Karabach – FC Ashdod 18:00 0:0

RFS Riga – Puskás Akadémia 18:00 3:0

Soči – Keşla FK 18:00 3:0

KuPS – Vorskla 18:00 2:2

Dudelange – Bohemians 18:30 0:1

Dinamo Tbilisi – Haifa 18:30 1:2

Hammarby IF – Maribor 18:45 3:1

Elfsborg – Milsami 18:45 4:0

AEL Limassol – Vllaznia Shkodër 19:00 1:0

Kodaň – Žodino 19:00 4:1

FK Sūduva – Raków 19:00 0:0

Laçi – Universitatea Craiova 19:00 1:0

Loko Plovdiv – Slovácko 19:00 1:0

CSKA Sofia – FK Liepāja 19:00 0:0

Plzeň – Dinamo Brest 19:00 2:1

Gżira United – Rijeka 19:00 0:2

Batumi – Borisov 19:00 0:1

CS Petrocub – Sivasspor 19:00 0:1

Limassol – Žilina  sk 19:00 1:3

Riga FC – Škendija 19:00 2:0

KF Teuta – Escaldes 19:00 0:2

Trnava – Sepsi OSK  sk 19:00 0:0

Shkupi – Santa Clara 20:00 0:3

Arda Kyrdżali – H. Be'er Sheva 20:00 0:2

HB Tórshavn – Budućnost 20:00 4:0

Bazilej – Partizani 20:15 3:0

Velež Mostar – AEK Atény 20:30 2:1

Gent – Vålerenga 20:30 4:0

Larne FC – Aarhus 20:30 2:1

Sutjeska – Tel Aviv 20:30 0:0

FCSB – Karaganda 20:30 1:0

Aberdeen – Häcken 20:45 5:1

Hibernian – FC Santa Coloma 20:45 3:0

Linfield – Banja Luka 20:45 4:0

Hajduk Split – Tobol Kostanaj 21:00 2:0

Hafnarfjördur – Rosenborg 21:00 0:2

Újpest FC – Vaduz 21:00 2:1

Pogoń – Osijek 21:00 0:0

KF Drita – Feyenoord 21:00 0:0

Dundalk – Levadia Tallinn 21:00 2:2

Partizan – Dunajská Streda  sk 21:00 1:0

Valur – Bodo/Glimt 21:00 0:3

Salihorsk – Fola 21:30 1:2