Menu

Futbal

Európska konfederačná liga (predkolá)

FC Viktoria Plzeň – Dinamo Brest

2:1

koniec (2:0)

22.07.2021, 19:00 • Doosan Arena, Plzeň • 2. predkolo • Igor Tabiš

Tipsport: 1.17 7.44 15.4

V druhom polčase sme sledovali aktívnu hru domácich futbalistov, tí však nedokázali využiť svoje ďalšie príležitosti v zápase a tak prišiel v 78.minúte zápasu trest. Dinamo Brest znížilo gólom z kopačky Shestyuka. Odveta v Bielorsku tak môže byť ešte zaujímavá. Viktora Plzeň zvíťazila nad Dinamom Brest 2:1. Ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok večera. (20:54:45)

90+6

Koniec zápasu.

90+4

Vo veľkej šanci sa po rohovom kope ocitol po chybe domáceho brankára Affi, bránu Plzne tesne minul hlavou.

90+4

Striedanie v tíme Dinamo Brest: z ihriska odchádza Yasukevich, prichádza Milyutin.

90+2

Žltú kartu dostáva Šulc (FC Viktoria Plzeň).

90+2

Na zemi tentokrát striedajúci Ba Loua, hra je prerušená.

90+1

Šulc obetavo získava loptu, Chorý následne vybojoval faul pre svoje mužstvo.

90

Hlavný rozhodca pridáva v druhom polčase päť minút.

89

Striedanie v tíme FC Viktoria Plzeň: z ihriska odchádza Kaša, prichádza Pernica.

88

Filip Kaša je opäť na zemi, domáci stopér nemôže pokračovať v zápase ďalej.

87

Nepríjemné zakončenie Oreshkevicha je nakoniec zbokované, záver zápasu patrí hosťujúcim futbalistom.

86

Vysoký center z ľavej strany v podaní Mosqueru končí mimo hracej plochy, odkop od brány Stepanova.

84

Filip Kaša je na nohách, pokračujeme v hre ďalej.

83

Hra je prerušená, na zemi ostáva ležať stopér domácich Filip Kaša.

82

Strela ľavačkou v podaní Faltu z priameho voľného kopu, Stepanov loptu pre istotu vyráža pred seba.

81

Žltú kartu dostáva Yasukevich (Dinamo Brest).

80

Žltú kartu dostáva Lynko (Dinamo Brest).

78

78. Šestjuk (DMB) - 2:1

78

Tím Dinamo Brest práve strelil gól! Hostia z ničoho nič udreli, po chybe v domácej obrane sa do streleckej listiny zapísal ALEKSANDR SHESTYUK – 2:1! Asistencia: Yaroslav Oreshkevich.

FC Viktoria Plzeň – Dinamo Brest

2:1

koniec (2:0)

Späť na online

Góly: 22. Šulc, 33. Kaša – 78. Shestyuk

Karty:   29. N'Diaye (PLZ), 90+2. Šulc (PLZ) – 51. Bilenkyi (DMB), 80. Lynko (DMB), 81. Yasukevich (DMB)

Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 9:3. Rohy: 5:8. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 9:12.

FC Viktoria Plzeň: Hruška – Hybš, Kaša, Brabec, Falta – N'Diaye – Kayamba, Šulc, Hlavatý, Mosquera – Beauguel
Náhradníci: Tvrdoň, Mrozek – Koželuh, Řezník, Pernica, Pachlopnik, Káčer, Čermák, Matějka, Ba Loua, Chorý

Dinamo Brest: Stepanov – Slabashevich, Yasukevich, Affi, Shcherbo – Olekhnovich, Shapoval, Tikhonovskiy, Sedko – Sanusi, Bilenkyi
Náhradníci: Denisenko – Usenya, Anufriev, Oreshkevich, Lynko, Shestyuk, Zhurnevich, Milyutin

Rozhodca: Lardot – Conotte, Vincenzo (všichni BEL)

Odveta: Štvrtok 29.07.2021 Dinamo Brest - Plzeň

Európska konfederačná liga (predkolá)

FC Ararat – Śląsk 15:00 2:4

Astana – Aris Soluň 15:00 2:0

FK Panevėžys – Novi Sad 17:30 0:1

Molde – Servette FC 18:00 3:0

Ljubljana – Birkirkara 18:00 1:0

Austria – Breidablik 18:00 1:1

Karabach – FC Ashdod 18:00 0:0

RFS Riga – Puskás Akadémia 18:00 3:0

Soči – Keşla FK 18:00 3:0

KuPS – Vorskla 18:00 2:2

Dudelange – Bohemians 18:30 0:1

Dinamo Tbilisi – Haifa 18:30 1:2

Hammarby IF – Maribor 18:45 3:1

Elfsborg – Milsami 18:45 4:0

AEL Limassol – Vllaznia Shkodër 19:00 1:0

Kodaň – Žodino 19:00 4:1

FK Sūduva – Raków 19:00 0:0

Laçi – Universitatea Craiova 19:00 1:0

Loko Plovdiv – Slovácko 19:00 1:0

CSKA Sofia – FK Liepāja 19:00 0:0

Plzeň – Dinamo Brest 19:00 2:1

Gżira United – Rijeka 19:00 0:2

Batumi – Borisov 19:00 0:1

CS Petrocub – Sivasspor 19:00 0:1

Limassol – Žilina  sk 19:00 1:3

Riga FC – Škendija 19:00 2:0

KF Teuta – Escaldes 19:00 0:2

Trnava – Sepsi OSK  sk 19:00 0:0

Shkupi – Santa Clara 20:00 0:3

Arda Kyrdżali – H. Be'er Sheva 20:00 0:2

HB Tórshavn – Budućnost 20:00 4:0

Bazilej – Partizani 20:15 3:0

Velež Mostar – AEK Atény 20:30 2:1

Gent – Vålerenga 20:30 4:0

Larne FC – Aarhus 20:30 2:1

Sutjeska – Tel Aviv 20:30 0:0

FCSB – Karaganda 20:30 1:0

Aberdeen – Häcken 20:45 5:1

Hibernian – FC Santa Coloma 20:45 3:0

Linfield – Banja Luka 20:45 4:0

Hajduk Split – Tobol Kostanaj 21:00 2:0

Hafnarfjördur – Rosenborg 21:00 0:2

Újpest FC – Vaduz 21:00 2:1

Pogoń – Osijek 21:00 0:0

KF Drita – Feyenoord 21:00 0:0

Dundalk – Levadia Tallinn 21:00 2:2

Partizan – Dunajská Streda  sk 21:00 1:0

Valur – Bodo/Glimt 21:00 0:3

Salihorsk – Fola 21:30 1:2