0:1
koniec (0:0)
22.07.2021, 19:00 • Batumi Arena, Batumi • 2. predkolo • Šimon Rogner (@simonrogner)
Tipsport: 2.44 3.1 3.0 stavte si na: Tipsport • Predzápasové kurzy: 2.44 - 3.1 - 3.0
Dinamo Batumi – BATE Borisov
0:1
koniec (0:0)
Góly: 83. Nechajčik (Jusov)
Karty: 61. Zaria (FBA)
Nepremenená penalta:
Střely na branku: 1:2. Střely mimo: 8:8. Fauly: 9:16.
Dinamo Batumi:
Kupatadze – Chabradze, Kobakhidze (C), Azackij, Azarov – Teidi, Altunašvili (87. Manjgaladze) – Mamučašvili (58. Zaria), Flamarion (80. Sanago), Jigauri (86. Navalovski) – Pantsulaia (59. Gaprindašvili)
Náhradníci: Alavidze, Charatišvili, Margvelašvili, Gaprindašvili, Zaria, Nikabadze, Tevdoradze, Manjgaladze, Navalovski, Gagošidze, Sanogo, Šindagoridze
Tréner:
BATE Borisov:
Čičkan – Volodko (46. Bordačev), A. Filipović, J. Filipović, Nechaev – Nechajčik, Karasev, Jablonski, Umarov (90. Bessmertnij) – Milić (72. Jusov), Signevič
Náhradníci: Kudravets, Dergačev, Volkov, Jusov, Kopitović, Bessmertnij, Bordačev, Nosko, Vasilevič, Supranovič
Tréner:
Rozhodca: Kučin – Vassjutin, Tichonjuk
Diváci:
Odveta: Borisov - Dinamo Bt. 1:4
Ararat – Śląsk 15:00 2:4
Astana – Aris Soluň 15:00 2:0
FK Ponevěž – Novi Sad 17:30 0:1
Molde – Servette 18:00 3:0
Ljubljana – Birkirkara 18:00 1:0
Austria – Breidablik 18:00 1:1
Karabach – FC Ashdod 18:00 0:0
RFS Riga – Puskás Akadémia 18:00 3:0
Soči – Keşla FK 18:00 3:0
KuPS – Vorskla Poltava 18:00 2:2
Dudelange – Bohemians Dublin 18:30 0:1
Dinamo Tbilisi – Haifa 18:30 1:2
Hammarby IF – Maribor 18:45 3:1
Elfsborg – Milsami 18:45 4:0
AEL Limassol – Vllaznia Skadar 19:00 1:0
Kodaň – Žodino 19:00 4:1
FK Sūduva – Raków 19:00 0:0
Laçi – Universitatea Craiova 19:00 1:0
Lokomotiv Plovdiv – Slovácko 19:00 1:0
CSKA Sofia – FK Liepāja 19:00 0:0
Plzeň – Dinamo Brest 19:00 2:1
Gżira – Rijeka 19:00 0:2
Dinamo Bt. – Borisov 19:00 0:1
CS Petrocub – Sivasspor 19:00 0:1
Limassol – Žilina 19:00 1:3
Riga FC – Škendija 19:00 2:0
KF Teuta – Escaldes 19:00 0:2
Trnava – Sepsi 19:00 0:0
Shkupi – Santa Clara 20:00 0:3
Arda Kyrdżali – Be'er Sheva 20:00 0:2
HB Tórshavn – Budućnost Podgorica 20:00 4:0
Bazilej – Partizani Tirana 20:15 3:0
Velež Mostar – AEK Atény 20:30 2:1
Gent – Vålerenga 20:30 4:0
Larne FC – Aarhus 20:30 2:1
Sutjeska – Tel Aviv 20:30 0:0
FCSB – Karaganda 20:30 1:0
Aberdeen – Häcken 20:45 5:1
Hibernian – FC Santa Coloma 20:45 3:0
Linfield – Banja Luka 20:45 4:0
Hajduk Split – Tobol Kostanaj 21:00 2:0
Hafnarfjördur – Rosenborg 21:00 0:2
Újpest FC – Vaduz 21:00 2:1
Pogoń – Osijek 21:00 0:0
KF Drita – Feyenoord 21:00 0:0
Dundalk – Levadia Tallinn 21:00 2:2
Partizan – Dunajská Streda 21:00 1:0
Valur – Bodö/Glimt 21:00 0:3
Salihorsk – Fola 21:30 1:2
90+6
90+5
90+4
90+3
90+1
90
88
87
86
83
83. NECHAJČIK - 0:1
83
Fotbalisté BATE využívají rychlý protiútok a otevírají skóre zápasu. Jusovova střela skončila na pravé tyčce, ale míč se odrazil příhodně k PAVLOVI NECHAJČIKOVI, který ho dorazil do odkryté části branky. Asistence: Dmitrij Jusov.
80
77
72
71
65
61
60
59
58
55
52
47
46
46
45
45
40
39
37
34
30
27
25
22
22. Šance Borisova
22
19
18
14
11
6
4
2
1
FC Dinamo Batumi: Kupatadze – Chabradze, Kobakhidze (C), Azackij, Azarov – Teidi, Altunašvili – Mamučašvili, Flamarion, Jigauri – Pantsulaia
Náhradníci: Alavidze, Charatišvili, Margvelašvili, Gaprindašvili, Zaria, Nikabadze, Tevdoradze, Manjgaladze, Navalovski, Gagošidze, Sanogo, Šindagoridze
BATE Borisov: Čičkan – Volodko, A. Filipović, J. Filipović, Nechaev – Nechajčik, Karasev, Jablonski, Umarov – Milić, Signevič
Náhradníci: Kudravets, Dergačev, Volkov, Jusov, Kopitović, Bessmertnij, Bordačev, Nosko, Vasilevič, Supranovič
Rozhodčí: Kučin – Vassjutin, Tichonjuk.
Nejúspěšnější běloruský tým se ve své soutěži pohybuje těsně na druhém místě, do Evropské konferenční ligy zatím nezasáhl. Evropských soutěží se účastní pravidelně: v roce 2017 se neúspěšně střetl se Slavií, v roce 2011 ho pak porazila Plzeň.
Fotbalisté gruzínského vicemistra jsou aktuálně na prvním místě tamější nejvyšší soutěže, ve které naposledy prohráli na konci května. Bez porážky jsou zatím i v Evropské konferenční lize, v níž vyřadili sanmarinský tým Tre Penne, a to celkovým poměrem 7:0.