Menu

Futbal

Európska konfederačná liga (predkolá)

HB Tórshavn – FK Budućnost Podgorica

4:0

koniec (1:0)

22.07.2021, 20:00 • Stadion Gundadalur, Tórshavn • 2. predkolo • Vojtěch Görög cz

Tipsport: 2.74 3.08 2.66

Je dobojováno. HB Tórshavn vyprovodilo FK Budućnost Podgorica výpraskem 4:0 a je jednou nohou v dalším předkole Evropské konferenční ligy!

To je ode mě vše a u dalších přenosů na shledanou. (21:52:52)
Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 8:7. Rohy: 6:0. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 14:11.

90+6

Konec zápasu.

90+3

Za neustálé protesty obdržel žlutou kartu jeden z náhradníků Buducnosti.

90+1

Střídání v týmu HB Tórshavn: ze hřiště odchází Adrian Justinussen, přichází Mads Mikkelsen.

90

Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

89

Poslední minuty jsou často přerušované drobnými fauly, a tak už není k vidění příliš pohledný fotbal jako na začátku druhé půle.

87

Tórshavn se zatáhl hluboko na své polovině a pouze brání výsledek 4:0. Hosté se jen těžko dostávají do vápna.

85

Žlutou kartu dostává Mijovič (FK Budućnost Podgorica).

85

Další šlapák ze strany hostů, kteří koncovku zápasu psychicky nezvládají.

83

Hosté se snaží o vstřelení čestné branky, ale domácím dnes vychází vše na co sáhnou.

81

Střídání v týmu HB Tórshavn: ze hřiště odchází Mikkel Dahl, přichází Áki Debes Samuelsen.

81

Střídání v týmu HB Tórshavn: ze hřiště odchází Michal Przybylski, přichází Ási Dam.

80

Žlutou kartu dostává Raičkovič (FK Budućnost Podgorica), který nepříjemně došlápl na kotník jednoho z protihráčů.

78

Mijovič je v pořádku a hosté se snaží o korekci skóre.

77

Grbič vystřelil velmi nebezpečně do levé šibenice a Gestsson předvedl nejlepší zákrok večera! K dorážce se následně dostal další z hráčů hostů, ale trefil pouze Mijoviče, který zůstal po zásahu do hlavy ležet na hrací ploše.

76

Ivanovič připravil míč pro Mijoviče na hranici pokutového území, ale druhý zmiňovaný nedokázal vystřelit, a tak z nadějné pozice nebylo nic.

74

Pokus o protiútok Buducnosti nevyšel a míč mají pod kontrolou opět domácí.

HB Tórshavn – FK Budućnost Podgorica

4:0

koniec (1:0)

Späť na online

Góly: 45. Przybylski (Johansen), 47. Przybylski (Dahl), 58. Petersen (Mohr), 66. Johansen (pen.)

Karty:   16. Joensen (HBT) – 80. Raičkovič (BDC), 85. Mijovič (BDC)

Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 8:7. Rohy: 6:0. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 14:11.

HB Tórshavn: Gestsson (C) – Mohr, Wardum, Askham H., Johansen – Hansen H. – Petersen P., Joensen R., Przybylski, Justinussen – Dahl
Náhradníci: Mork – Soylu, Thomsen, Radosavlevic, Dam, Jakobsen H., Chukwudi, Samuelsen, Mikkelsen

FK Budućnost Podgorica: Dragojevič – Ražnatovič, Adžič, Babič, Duričkovič – Raičkovič, Božovič, Četkovič – Grbič (C) – Mijovič, Ivanovič
Náhradníci: Pavličič – Kordič, Sekulič, Milič, Vlahovič, Dukanovič, Baošič

Rozhodca: Munro – Stewart, Doig (SCO)

Odveta: Utorok 27.07.2021 Budućnost - HB Tórshavn

Európska konfederačná liga (predkolá)

FC Ararat – Śląsk 15:00 2:4

Astana – Aris Soluň 15:00 2:0

FK Panevėžys – Novi Sad 17:30 0:1

Molde – Servette FC 18:00 3:0

Ljubljana – Birkirkara 18:00 1:0

Austria – Breidablik 18:00 1:1

Karabach – FC Ashdod 18:00 0:0

RFS Riga – Puskás Akadémia 18:00 3:0

Soči – Keşla FK 18:00 3:0

KuPS – Vorskla 18:00 2:2

Dudelange – Bohemians 18:30 0:1

Dinamo Tbilisi – Haifa 18:30 1:2

Hammarby IF – Maribor 18:45 3:1

Elfsborg – Milsami 18:45 4:0

AEL Limassol – Vllaznia Shkodër 19:00 1:0

Kodaň – Žodino 19:00 4:1

FK Sūduva – Raków 19:00 0:0

Laçi – Universitatea Craiova 19:00 1:0

Loko Plovdiv – Slovácko 19:00 1:0

CSKA Sofia – FK Liepāja 19:00 0:0

Plzeň – Dinamo Brest 19:00 2:1

Gżira United – Rijeka 19:00 0:2

Batumi – Borisov 19:00 0:1

CS Petrocub – Sivasspor 19:00 0:1

Limassol – Žilina  sk 19:00 1:3

Riga FC – Škendija 19:00 2:0

KF Teuta – Escaldes 19:00 0:2

Trnava – Sepsi OSK  sk 19:00 0:0

Shkupi – Santa Clara 20:00 0:3

Arda Kyrdżali – H. Be'er Sheva 20:00 0:2

HB Tórshavn – Budućnost 20:00 4:0

Bazilej – Partizani 20:15 3:0

Velež Mostar – AEK Atény 20:30 2:1

Gent – Vålerenga 20:30 4:0

Larne FC – Aarhus 20:30 2:1

Sutjeska – Tel Aviv 20:30 0:0

FCSB – Karaganda 20:30 1:0

Aberdeen – Häcken 20:45 5:1

Hibernian – FC Santa Coloma 20:45 3:0

Linfield – Banja Luka 20:45 4:0

Hajduk Split – Tobol Kostanaj 21:00 2:0

Hafnarfjördur – Rosenborg 21:00 0:2

Újpest FC – Vaduz 21:00 2:1

Pogoń – Osijek 21:00 0:0

KF Drita – Feyenoord 21:00 0:0

Dundalk – Levadia Tallinn 21:00 2:2

Partizan – Dunajská Streda  sk 21:00 1:0

Valur – Bodo/Glimt 21:00 0:3

Salihorsk – Fola 21:30 1:2