0:0
koniec (0:0)
22.07.2021, 19:00 • Štadión Antona Malatinského • 2. predkolo • Martin Janiš
Tipsport: 2.5 3.18 2.6 stavte si na: Tipsport • Predzápasové kurzy: 2.5 - 3.18 - 2.6
FC Spartak Trnava – Sepsi Sfântu Gheorghe
0:0
koniec (0:0)
Góly:
Karty: 52. Yusuf (TRN), 69. Ristovski (TRN), 83. Twardzik (TRN), 83. Kóša (TRN) – 43. Aganovič (SOSK), 83. Mitrea (SOSK) 86. Mitrea (SOSK)
Nepremenená penalta:
FC Spartak Trnava:
Takáč – Čurma, Kóša, Twardzik, Mikovič (C) – Bukata, Savvidis, Grič – Cabral, Ristovski, Yusuf
Náhradníci: Kamenár, Chudý, Tumma, Trajkovski, Anthony, Iván, Boateng, Procházka, Kolesár, Yao, Vlasko
Tréner:
Sepsi Sfântu Gheorghe:
Niczuly – Dimitrov, Tincu, Mitrea (C), Stefanescu – Forfana, Paun – Aškovski, Rep, Aganovič – Chunchukov
Náhradníci: Began, Gedo, Sousa, Vasvari, Achahbar, Gonzales, Damascan, Bojič
Tréner:
Rozhodca: I. Stojanov – Kolev, Maksimov – Ivanov (všetci BUL)
Diváci: 1000
Odveta: Sepsi - Trnava 1:1
Ararat – Śląsk 15:00 2:4
Astana – Aris Soluň 15:00 2:0
FK Ponevěž – Novi Sad 17:30 0:1
Molde – Servette 18:00 3:0
Ljubljana – Birkirkara 18:00 1:0
Austria – Breidablik 18:00 1:1
Karabach – FC Ashdod 18:00 0:0
RFS Riga – Puskás Akadémia 18:00 3:0
Soči – Keşla FK 18:00 3:0
KuPS – Vorskla Poltava 18:00 2:2
Dudelange – Bohemians Dublin 18:30 0:1
Dinamo Tbilisi – Haifa 18:30 1:2
Hammarby IF – Maribor 18:45 3:1
Elfsborg – Milsami 18:45 4:0
AEL Limassol – Vllaznia Skadar 19:00 1:0
Kodaň – Žodino 19:00 4:1
FK Sūduva – Raków 19:00 0:0
Laçi – Universitatea Craiova 19:00 1:0
Lokomotiv Plovdiv – Slovácko 19:00 1:0
CSKA Sofia – FK Liepāja 19:00 0:0
Plzeň – Dinamo Brest 19:00 2:1
Gżira – Rijeka 19:00 0:2
Dinamo Bt. – Borisov 19:00 0:1
CS Petrocub – Sivasspor 19:00 0:1
Limassol – Žilina 19:00 1:3
Riga FC – Škendija 19:00 2:0
KF Teuta – Escaldes 19:00 0:2
Trnava – Sepsi 19:00 0:0
Shkupi – Santa Clara 20:00 0:3
Arda Kyrdżali – Be'er Sheva 20:00 0:2
HB Tórshavn – Budućnost Podgorica 20:00 4:0
Bazilej – Partizani Tirana 20:15 3:0
Velež Mostar – AEK Atény 20:30 2:1
Gent – Vålerenga 20:30 4:0
Larne FC – Aarhus 20:30 2:1
Sutjeska – Tel Aviv 20:30 0:0
FCSB – Karaganda 20:30 1:0
Aberdeen – Häcken 20:45 5:1
Hibernian – FC Santa Coloma 20:45 3:0
Linfield – Banja Luka 20:45 4:0
Hajduk Split – Tobol Kostanaj 21:00 2:0
Hafnarfjördur – Rosenborg 21:00 0:2
Újpest FC – Vaduz 21:00 2:1
Pogoń – Osijek 21:00 0:0
KF Drita – Feyenoord 21:00 0:0
Dundalk – Levadia Tallinn 21:00 2:2
Partizan – Dunajská Streda 21:00 1:0
Valur – Bodö/Glimt 21:00 0:3
Salihorsk – Fola 21:30 1:2
90+4
90+4
90+4
90+3
90+2
90+2
90+1
90
89
88
88
87
86
86
84
84
83
83
83
83
82
81
80
79
77
75
74
73
72
71
70
69
68
67
66
65
64
64
63
62
61
60
59
57
56
54
54. Damascan (SOSK)
54
53
52
50
48
47
46
46
45+0
44
43
43
41
40
38
37
36
35
34
33
32
31
30
29
29. Bukata (TRN)
29
28
27
26
25
24
23
22
20
20
Spartak má za sebou dobú pasáž v útoku, hostia boli radi, že sa ubránili.
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
9
8
6
5
4
3
2
1
1
FC Spartak Trnava: Takáč – Čurma, Kóša, Twardzik, Mikovič (C) – Bukata, Savvidis, Grič – Cabral, Ristovski, Yusuf
Náhradníci: Kamenár, Chudý, Tumma, Trajkovski, Anthony, Iván, Boateng, Procházka, Kolesár, Yao, Vlasko
ACS Sepsi OSK: Niczuly – Dimitrov, Tincu, Mitrea (C), Stefanescu – Forfana, Paun – Aškovski, Rep, Aganovič – Chunchukov
Náhradníci: Began, Gedo, Sousa, Vasvari, Achahbar, Gonzales, Damascan, Bojič
Rozhodca: I. Stojanov – Kolev, Maksimov – Ivanov (všetci BUL).
Trnavčania v prvom predkole prekonali prekážku v podobe tímu FC Mosta, keď síce v prvom zápase na Malte prehrali 2:3, ale v odvete dokázali vyhrať 2:0 po góloch Twardzika a Bamideleho z prvého polčasu.
Vo štvrtok čaká na andelov rumunský tím Asociația Club Sportiv Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, ktorý vznikol iba v roku 2011. V roku 2017 sa klub dostal do najvyššej domácej súťaže a v roku 2020 postúpil do finále domáceho pohára, kde podľahol Trnavčanom dobre známemu FCSB.
Sepsi vedie domácu súťaž, odohralo sa však iba jedno kolo a súper Trnavy porazil Academicu Clinceni 2:0. Výsledok pečatil v závere duelu bývalý stopér Spartaka Bogdan Mitrea.
Sepsi bol priamo nasadený do druhého predkola, Spartak, je teda jeho prvý súper v tejto súťaži.
Ak by Spartak uspel a cez Sepsi v dvojzápase prešiel, narazí na lepšieho z dvojice Maccabi Tel Aviv (Izrael) – Sutjeska Nikšič (Čierna Hora). Trnavčania by hrali prvý zápas doma, odvetu v Čiernej Hore alebo Izraeli. Zápasy sú na programe 5. a 12. augusta.
Duel rozhodujú arbitri z Bulharska, hlavný je Ivajlo Stojanov, na čiarach mu budú pomáhať Ivo Kolev a Miroslav Maksimov. V zmysle opatrení, bude na tribúnach štadióna iba tisíc divákov.