Menu

Futbal

Európska konfederačná liga (predkolá)

HNK Hajduk Split – FC Tobol Kostanaj

2:0

koniec (1:0)

22.07.2021, 21:00 • Stadion Poljud, Split • 2. predkolo • Michal Raška cz

Tipsport: 1.48 4.03 7.22

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (22:57:45)
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 7:0. Rohy: 5:0. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 17:11.
Je konec. Hajduk Split zvítězil nad Tobolem Kostanaj poměrem 2:0. Začátek utkání byl celkem vyrovnaný, ale ve 21. minutě otevřel brankový účet Ljubičič. Následně to už byl především Hajduk Split, který dominoval tomuto utkání, ale druhý gól i přes šance v první půli nepřidal. V 52. minutě šli domácí do dvoubrankového vedení, když se podruhé trefil Ljubičič. Následně byli domácí lepším týmem, ale gól už nepadl.

90+4

Konec zápasu.

90+4

Ještě jeden nebezpečný centr Hajduku z pravé strany, který ale skončil jen v zámezí.

90+3

Domácí hráč se lehce zranil po souboji se soupeřem, ale vypadá to, že nebude muset být ošetřen.

90+2

Střídání v týmu HNK Hajduk Split: ze hřiště odchází Livaja, přichází Čuič.
Střídání v týmu HNK Hajduk Split: ze hřiště odchází Mlakar, přichází Dolček.

90+1

Volný kop hostů skončil bezpečně v rukou brankáře Kaliniče.

90

Rozhodčí nastavuje 3 minuty navíc.

89

Pokus o křížný pas na levou stranu ze strany hostů skončil pouze v zámezí a následuje aut pro Hajduk Split.

88

Ale opět míč skončil jen v rukou brankáře Kaliniče.

87

Standardní situace Kostanaje sice nic nepřinesla, ale po chvíli přišel další faul a k vidění bude další volný kop.

86

Posléze už ale přišel faul domácího hráče a hosté získali volný kop.

85

Tobol Kostanaj se dopředu vydal po pravé straně, ale Kairov si nevěřil a zvolil přihrávku zpět.

83

Domácí v poklidu drží míč na kopačkách a spíše už čekají na závěrečný hvizd rozhodčího Dingerta.

82

Střídání v týmu FC Tobol Kostanaj: ze hřiště odchází Togybergen, přichází Mužikov.

80

Další nebezpečná střela z kopačky domácího hráče, kterým byl tentokrát Livaja, ale Mokin znovu předvedl skvělý zákrok!

78

Mlakar zkoušel své štěstí střelou z dálky, ale tu Mokin vyrazil mimo tři tyče.

77

Jairo dostal míč na pravou stranu a vydal se s ním dopředu, ovšem jeho následný pokus chytil Mokin.

HNK Hajduk Split – FC Tobol Kostanaj

2:0

koniec (1:0)

Späť na online

Góly: 21. Ljubičič (Sahiti), 52. Ljubičič (Lovrencsics)

Karty:   40. Amanovič (KST), 43. Kairov (KST)

Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 7:0. Rohy: 5:0. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 17:11.

HNK Hajduk Split: Kalinič (c) – Lovrencsics, Simič, Elez, Čolina – Vukovič – Sahiti (76. Diamantakos), Krovinovič (76. Atanasov) – Livaja (90+2. Čuič) – Mlakar (90+2. Dolček), Ljubičič (63. Jairo)
Náhradníci: Posavec, Dimitrov, Eduok, Čuič, Diamantakos, Atanasov, Jairo, Škaričič, Biuk, Dolček, Vuškovič, Čubelič

FC Tobol Kostanaj: Mokin – Maily, Maročkin, Amanovič – Kairov, Togybergen (82. Mužikov), Žarinbetov (57. Jovančič), Valiullin – Silva (76. Brigido), Nikolič (57. Sergejev), Nurgalijev (C) (57. Tošič)
Náhradníci: Bussurmanov, Cuprikov, Asrankulov, Semčenkov, Mužikov, Brígo, Abligazy, Jovančič, Alpisbajev, Tošič, Lobžanidze

Rozhodca: Dingert – Foltyn, Seidel

Odveta: Štvrtok 29.07.2021 Tobol Kostanaj - Hajduk Split

Európska konfederačná liga (predkolá)

FC Ararat – Śląsk 15:00 2:4

Astana – Aris Soluň 15:00 2:0

FK Panevėžys – Novi Sad 17:30 0:1

Molde – Servette FC 18:00 3:0

Ljubljana – Birkirkara 18:00 1:0

Austria – Breidablik 18:00 1:1

Karabach – FC Ashdod 18:00 0:0

RFS Riga – Puskás Akadémia 18:00 3:0

Soči – Keşla FK 18:00 3:0

KuPS – Vorskla 18:00 2:2

Dudelange – Bohemians 18:30 0:1

Dinamo Tbilisi – Haifa 18:30 1:2

Hammarby IF – Maribor 18:45 3:1

Elfsborg – Milsami 18:45 4:0

AEL Limassol – Vllaznia Shkodër 19:00 1:0

Kodaň – Žodino 19:00 4:1

FK Sūduva – Raków 19:00 0:0

Laçi – Universitatea Craiova 19:00 1:0

Loko Plovdiv – Slovácko 19:00 1:0

CSKA Sofia – FK Liepāja 19:00 0:0

Plzeň – Dinamo Brest 19:00 2:1

Gżira United – Rijeka 19:00 0:2

Batumi – Borisov 19:00 0:1

CS Petrocub – Sivasspor 19:00 0:1

Limassol – Žilina  sk 19:00 1:3

Riga FC – Škendija 19:00 2:0

KF Teuta – Escaldes 19:00 0:2

Trnava – Sepsi OSK  sk 19:00 0:0

Shkupi – Santa Clara 20:00 0:3

Arda Kyrdżali – H. Be'er Sheva 20:00 0:2

HB Tórshavn – Budućnost 20:00 4:0

Bazilej – Partizani 20:15 3:0

Velež Mostar – AEK Atény 20:30 2:1

Gent – Vålerenga 20:30 4:0

Larne FC – Aarhus 20:30 2:1

Sutjeska – Tel Aviv 20:30 0:0

FCSB – Karaganda 20:30 1:0

Aberdeen – Häcken 20:45 5:1

Hibernian – FC Santa Coloma 20:45 3:0

Linfield – Banja Luka 20:45 4:0

Hajduk Split – Tobol Kostanaj 21:00 2:0

Hafnarfjördur – Rosenborg 21:00 0:2

Újpest FC – Vaduz 21:00 2:1

Pogoń – Osijek 21:00 0:0

KF Drita – Feyenoord 21:00 0:0

Dundalk – Levadia Tallinn 21:00 2:2

Partizan – Dunajská Streda  sk 21:00 1:0

Valur – Bodo/Glimt 21:00 0:3

Salihorsk – Fola 21:30 1:2