Menu

Futbal

Európska konfederačná liga (predkolá)

Valur Reykjavík – FK Bodo/Glimt

0:3

koniec (0:1)

22.07.2021, 21:00 • 2. predkolo • Matouš Vojáček (@vojacekmatous) cz

Tipsport: 5.06 4.29 1.64

První střetnutí těchto celků dopadlo lépe pro papírového favorita, který se trefil v obou poločasech. V prvním poslal Bodo/Glimt do vedení Saltnes a ve druhé půli se z penalty trefil Berg a o malou chvíli později přidal stejný hráč branku i ze hry. Reykjavík již ve druhé půli moc nebezpečný nebyl a do odvety tak bude nastupovat s mankem tří branek.
To je pro tento zápas vše. Děkuji za pozornost! (22:59:51)
Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 3:4. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 11:11.

90+5

Konec zápasu.

90+5

Hajkin už zasahovat nemusel a hosté se mohou radovat z pohodlného vítězství.

90+5

Ještě jeden rohový kop pro Valur.

90+4

Domácí v závěru zatlačili soupeře před svou branku a obrana se musela hodně činit, aby udržela čisté konto pro svého brankáře.

90+3

Střídání v týmu FK Bodo/Glimt: ze hřiště odchází Lode, přichází Kvile.
Střídání v týmu FK Bodo/Glimt: ze hřiště odchází Tounekti, přichází Hagen.

90+1

Tak domácí se nakonec dostali do šance, když střílel po centru z voleje Smarason, jenže jeho pěkný pokus netrefil bránu.

90+1

Portugalský rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90

Domácí hráči ještě hledají cestu k bráně, jenže ta se nikde neobjevuje, takže je to jen svižná kombinace na polovině hřiště.

88

Střídání v týmu Valur Reykjavík: ze hřiště odchází Tryggvason, přichází Haraldsson.

86

Hosté vůbec nikam nespěchají a užívají si hru s míčem na své polovině.

85

Berg proběhl polovinu hřiště přes její osu a následně balón předal do strany, odkud přišel centr do malého vápna, kde však nikdo míč nehlavičkoval.

83

Norský celek kombinuje daleko od branky Valuru, ale to jim určitě stačí při takovém výsledku.

81

Hosté přidali na rychlosti a hned si vybojovali dva fauly v krátkém sledu, oba fauly ovšem přišly kolem půlící čáry.

79

Střídání v týmu Valur Reykjavík: ze hřiště odchází Kohler, přichází Smarason.
Střídání v týmu Valur Reykjavík: ze hřiště odchází Pedersen, přichází Larusson.

79

Domácí rychle vhodili aut v blízkosti soupeřova velkého vápna, ale ani to nerozhodilo obranu norského celku.

77

Střídání v týmu FK Bodo/Glimt: ze hřiště odchází Vetlesen, přichází Lindhal.
Střídání v týmu FK Bodo/Glimt: ze hřiště odchází Botheim, přichází Nordas.

Valur Reykjavík – FK Bodo/Glimt

0:3

koniec (0:1)

Späť na online

Góly: 40. Saltnes (Botheim), 51. Berg (pen.), 55. Berg (Saltnes)

Karty:   19. Saevarsson (VAU), 42. Pedersen (VAU) – 38. Lode (BOG)

Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 3:4. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 11:11.

Valur Reykjavík: Halldorsson – Saevarsson, Hedlund, Christiansen, Vall – Heimisson, Kohler (77. Larusson), Sigurdsson K. (66. Hjaltested)– Tryggvason (88. Haraldsson) , Pedersen (79. Larusson), Bartalstovu (66. Adolphsson).
Náhradníci: Johannesson – Adolphson, Egilsson, Haraldsson, Hjaltested, Larusson, Omarsson, Ormarsson, Sigurdsson H., Smarason.

FK Bodo/Glimt: Hajkin – Sampsted, Moe, Lode (90+3. Kvile), Hoibraaten (72. Konradsen) – Fet, Berg, Saltnes – Tounekti (90+3. Hagen), Botheim (77. Nordas), Vetlesen (77. Lindhal).
Náhradníci: Smits – Nordas, Moberg, Lindahl, Kvile, Konradsen, Kongsro, Hagen.

Rozhodca: Ferreira – Rodriues, Brás (POR)

Odveta: Štvrtok 29.07.2021 Bodo/Glimt - Valur

Európska konfederačná liga (predkolá)

FC Ararat – Śląsk 15:00 2:4

Astana – Aris Soluň 15:00 2:0

FK Panevėžys – Novi Sad 17:30 0:1

Molde – Servette FC 18:00 3:0

Ljubljana – Birkirkara 18:00 1:0

Austria – Breidablik 18:00 1:1

Karabach – FC Ashdod 18:00 0:0

RFS Riga – Puskás Akadémia 18:00 3:0

Soči – Keşla FK 18:00 3:0

KuPS – Vorskla 18:00 2:2

Dudelange – Bohemians 18:30 0:1

Dinamo Tbilisi – Haifa 18:30 1:2

Hammarby IF – Maribor 18:45 3:1

Elfsborg – Milsami 18:45 4:0

AEL Limassol – Vllaznia Shkodër 19:00 1:0

Kodaň – Žodino 19:00 4:1

FK Sūduva – Raków 19:00 0:0

Laçi – Universitatea Craiova 19:00 1:0

Loko Plovdiv – Slovácko 19:00 1:0

CSKA Sofia – FK Liepāja 19:00 0:0

Plzeň – Dinamo Brest 19:00 2:1

Gżira United – Rijeka 19:00 0:2

Batumi – Borisov 19:00 0:1

CS Petrocub – Sivasspor 19:00 0:1

Limassol – Žilina  sk 19:00 1:3

Riga FC – Škendija 19:00 2:0

KF Teuta – Escaldes 19:00 0:2

Trnava – Sepsi OSK  sk 19:00 0:0

Shkupi – Santa Clara 20:00 0:3

Arda Kyrdżali – H. Be'er Sheva 20:00 0:2

HB Tórshavn – Budućnost 20:00 4:0

Bazilej – Partizani 20:15 3:0

Velež Mostar – AEK Atény 20:30 2:1

Gent – Vålerenga 20:30 4:0

Larne FC – Aarhus 20:30 2:1

Sutjeska – Tel Aviv 20:30 0:0

FCSB – Karaganda 20:30 1:0

Aberdeen – Häcken 20:45 5:1

Hibernian – FC Santa Coloma 20:45 3:0

Linfield – Banja Luka 20:45 4:0

Hajduk Split – Tobol Kostanaj 21:00 2:0

Hafnarfjördur – Rosenborg 21:00 0:2

Újpest FC – Vaduz 21:00 2:1

Pogoń – Osijek 21:00 0:0

KF Drita – Feyenoord 21:00 0:0

Dundalk – Levadia Tallinn 21:00 2:2

Partizan – Dunajská Streda  sk 21:00 1:0

Valur – Bodo/Glimt 21:00 0:3

Salihorsk – Fola 21:30 1:2