Ďalšie

OH - 3×3 Basketbal

Celodenný liveblog

koniec udalosti

24.07.2021, 03:15 • Aomi Urban Sports Park, Tokio • Vojtěch Martinek (@mrtnkv) cz

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek dne. Na početnou příště a pokud jdete spát stejně jako já, tak dobrou noc! (16:03:25)
Ženské i mužské turnaje budou pokračovat zase zítra, startovat se bude znovu ve 3:15 ráno.
Famózní obrat domácí reprezentace uzavírá historicky první hrací den 3x3 basketbalu v dějinách Olympijských her! Lepší finiš by člověk napsal jen těžko.

16:00

Konec hracího dne.

16:00

Konečný výsledek: Belgie – Japonsko 16:18!

15:51

Za stavu 16:16 jdeme do prodloužení, Japonsko vstalo z mrtvých!

15:41

Pořadatelská země v poslední bitvě dnešního dne zatím prohrává 7:13, do konce zbývají tři minuty.

15:31

Belgie se v úvodu ujala těsného vedení 3:2. Udrží si náskok až do konce základní hrací doby?

15:23

První den uzavře bitva mužských celků Japonska a Belgie, která co nevidět vypukne.

15:22

Konečný výsledek: Nizozemí – ROV 18:15!

15:14

Zbývají dvě minuty a sedm sekund do konce, stav je vyrovnaný – 12:12!

15:01

První bod si v již zahájeném souboji připsali na konto ruští sportovci, soupeři ale záhy srovnali.

14:57

Za čtyři minuty bude startovat duel mužů mezi týmem ROV a Nizozemskem. Kdo uspěje?

14:47

Konečný výsledek: Francie – Itálie 19:16!

14:38

Nakonec je z toho vyrovnaná bitva, stav je 14:14! Do konce zbývá asi sto padesát sekund.

14:28

Italky do souboje vlétly po hlavě, po prvních dvou minutách vedou nad svými soupeřkami už 7:1!

14:15

Poslední dnešní bitvu ženského turnaje obstarají hráčky Francie a Itálie, start ve 14:25.

14:14

Konečný výsledek: Mongolsko – USA 9:21!

14:03

Američanky po necelých dvou minutách hry vedou 5:1, bitva s Mongolskem zřejmě nebude příliš dlouhá.