koniec udalosti
25.07.2021, 03:00 • Jakub Slunečko
Kvalifikácia žien
koniec udalosti
Rozhodca:
Diváci:
400m polohové preteky - finále (muži) 03:30
100m motýlik - semifinále (ženy) 03:35
400m voľný štýl - finále (muži) 03:50
400m polohové preteky - finále (ženy) 04:10
100m prsia - semifinále (muži) 04:30
4 x 100 m voľný štýl - finále (ženy) 04:45
100m znak - rozplavby (ženy) 12:00
200m voľný štýl - rozplavby (muži) 12:20
100m prsia - rozplavby (ženy) 12:40
100m znak - rozplavby (muži) 13:10
400m voľný štýl - rozplavby (ženy) 13:30
4 x 100 m voľným štýlom - rozplavby (muži) 14:00
Skif - semifinále E/F (muži) 02:00
Skif - semifinále E/F (ženy) 02:20
Dvojka bez kormidelníka - opravy (muži) 02:40
Dvojka bez kormidelníka - opravy (ženy) 02:50
Dvojskif ľahkej váhy - opravy (muži) 03:00
Dvojskif ľahkej váhy - opravy (ženy) 03:20
Párová štvorka - opravy (muži) 03:40
Párová štvorka - opravy (ženy) 03:50
Skif - čtvrtfinále (ženy) 04:00
Skif - čtvrtfinále (muži) 04:40
Dvojskif - semifinále (ženy) 05:20
Dvojskif - semifinále (muži) 05:40
Čtyřka bez kormidelníka - opravy (ženy) 06:00
Čtyřka bez kormidelníka - opravy (muži) 06:10
1. Simone Biles (USA) 57,731
2. Rebeca Andradeová (BRA) 57,399
3. Sunisa Leeová (USA) 57,166
4. Angelina Melnikovová (ROC) 57,132
5. Vladislava Urazovová (ROC) 57,099
6. Viktorija Listunovová (ROC) 56,932
7. Nina Derwaelová (BEL) 56,598
8. Xijing Tang (CHN) 56,432
9. Jade Careyová (USA) 56,265
10. Melanie de Jesus dos Santos (FRA) 55,431
11. Mykayla Skinnerová (USA) 55,398
12. Jessica Gadirovaová (GBR) 55,199
13. Grace Callumová (USA) 55,165
14. Yufei Lu (CHN) 55,066
15. Jin Zhang (CHN) 54,932
16. Zsofia Kovacsová (HUN) 54,732
17. Jennifer Gadirovaová (GBR) 54,699
18. Carolann Heduitová (FRA) 54,299
19. Elisabeth Seitzová (GER) 54,232
20. Alice D'Amatová (ITA) 54,199
21. Roxana Popaová (ESP) 54,099
22. Brooklyn Moorsová (CAN) 53,966
23. Mai Murakami (JPN) 53,965
24. Elsabeth Blacková (CAN) 53,699
...
52. Barbora Mokošová (SVK) 51,199
73. Aneta Holasová (CZE) 47,132