koniec udalosti
25.07.2021, 04:30 • Tomáš Kubečka
100m prsia - semifinále (muži)
koniec udalosti
Rozhodca:
Diváci:
400m polohové preteky - finále (muži) 03:30
100m motýlik - semifinále (ženy) 03:35
400m voľný štýl - finále (muži) 03:50
400m polohové preteky - finále (ženy) 04:10
100m prsia - semifinále (muži) 04:30
4 x 100 m voľný štýl - finále (ženy) 04:45
100m znak - rozplavby (ženy) 12:00
200m voľný štýl - rozplavby (muži) 12:20
100m prsia - rozplavby (ženy) 12:40
100m znak - rozplavby (muži) 13:10
400m voľný štýl - rozplavby (ženy) 13:30
4 x 100 m voľným štýlom - rozplavby (muži) 14:00
Skif - semifinále E/F (muži) 02:00
Skif - semifinále E/F (ženy) 02:20
Dvojka bez kormidelníka - opravy (muži) 02:40
Dvojka bez kormidelníka - opravy (ženy) 02:50
Dvojskif ľahkej váhy - opravy (muži) 03:00
Dvojskif ľahkej váhy - opravy (ženy) 03:20
Párová štvorka - opravy (muži) 03:40
Párová štvorka - opravy (ženy) 03:50
Skif - čtvrtfinále (ženy) 04:00
Skif - čtvrtfinále (muži) 04:40
Dvojskif - semifinále (ženy) 05:20
Dvojskif - semifinále (muži) 05:40
Čtyřka bez kormidelníka - opravy (ženy) 06:00
Čtyřka bez kormidelníka - opravy (muži) 06:10
1. Adam Peaty (GBR) 57,63
2 Jen C'-pej (CHN) 58,72
3. Michael Andrew (USA) 58,99
4. Ilja Šimanovič (BLR) 59,08
5. Andrew Wilson (USA) 59,18
6. Lucas Joachim Matzerath (GER) 59,31
7. Andrius Sidlauskas (LTU) 59,82
8. Anton Čupkov (ROC) 59,93 (04:47:36)
2
2
2
1. Arno Kamminga (NED) 58,19
2. Nicolo Martinenghi (ITA) 58,28
3. James Wilby (GBR) 59,00
4. Fabian Schwingenschlogl (GER) 59,32
5. Kirill Prigoda (ROC) 59,44
6. Felipe Lima (BRA) 59,80
7. Rjuja Mura (JPN) 59,82
8. Federico Poggio (ITA) 59,91
1
1
1
1. semifinále
1. Fabian Schwingenschlogl (GER)
2. Federico Poggio (ITA)
3. James Wilby (GBR)
4. Arno Kamminga (NED)
5. Nicolo Martinenghi (ITA)
6. Felipe Lima (BRA)
7. Rjuja Mura (JPN)
8. Kirill Prigoda (ROC)
2. semifinále
1. Andrius Sidlauskas (LTU)
2. Ilja Šimanovič (BLR)
3. Jen C'-pej (CHN)
4. Adam Peaty (GBR)
5. Michael Andrew (USA)
6. Andrew Wilson (USA)
7. Lucas Joachim Matzerath (GER)
8. Anton Čupkov (ROC)