2:4
koniec (1:2)
29.07.2021, 18:00 • ASK Arena • 2. predkolo • David Suchý
Tipsport: 6.81 4.47 1.45 stavte si na: Tipsport • Predzápasové kurzy: 6.81 - 4.47 - 1.45
Keşla FK – PFK Soči
2:4
koniec (1:2)
Góly: 35. Silva (Neto), 52. Hajijev (Santos) – 21. Dugandžić (Těrechov), 38. Burmistrov (Vorobjev), 70. Prochin, 82. Dugandžić (Těrechov)
Karty: 68. Neto (IBA), 78. Achundov (IBA) – 68. Tsallagov (SOC)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 7:8. Střely mimo: 1:2. Rohy: 2:2. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 16:13.
Keşla FK:
Namasco – Qyrtymov (67. Maharramli), Bojović, Alijev, Gulijev (79. Junanov) – Silva, Gigauri, Salahli – Neto (72. Achundov), Hajijev, Goudiaby
Náhradníci: Bajramov, Valijev – Abdullajev, Achundov, Amirdžanov, Dinijev, Maharramli, Mustafajev, Valizada, Junanov
Tréner:
PFK Soči:
Zabolotnyj – Margasov, Jurganov, Rodrigo (85. Barac), Prochin, Těrechov (85. Mammana) – Vorobjev (71. Barsov), Angban, Tsallagov (72. Zajka), Burmistrov (80. Kolmakov) – Dugandžić
Náhradníci: Adamov – Barać, Barsov, Kolmakov, Mammana, Zajka
Tréner:
Rozhodca:
Diváci:
Prvý zápas: Soči - Keşla FK 3:0
Karaganda – FCSB • koniec po penal. (5:3) 15:00 2:1
FK Liepāja – CSKA Sofia • koniec po penal. (1:3) 16:00 0:0
Tobol Kostanaj – Hajduk Split • koniec po predl. 17:00 4:1
Vaduz – Újpest FC 18:00 1:3
Birkirkara – Ljubljana • koniec po penal. (4:5) 18:00 1:0
Honka Espoo – Domžale 18:00 0:1
Dinamo Brest – Plzeň 18:00 1:2
Keşla FK – Soči 18:00 2:4
Sumgait – Čukarički Belehrad 18:00 0:2
Vorskla Poltava – KuPS • koniec po predl. 18:00 2:3
Bodö/Glimt – Valur 18:00 3:0
Häcken – Aberdeen 18:30 2:0
FC Santa Coloma – Hibernian 18:30 1:2
Levadia Tallinn – Dundalk 18:30 1:2
Sepsi – Trnava • koniec po penal. (3:4) 18:30 1:1
Žilina – Limassol 18:45 2:2
Žodino – Kodaň 19:00 0:5
Rosenborg – Hafnarfjördur 19:00 4:1
Raków – FK Sūduva • koniec po penal. (4:3) 19:00 0:0
Slovácko – Lokomotiv Plovdiv • koniec po penal. (2:3) 19:00 1:0
FC Ashdod – Karabach 19:00 0:1
Vålerenga – Gent 19:00 2:0
Aarhus – Larne FC 19:00 1:1
Borisov – Dinamo Bt. 19:00 1:4
Milsami – Elfsborg 19:00 0:5
Sivasspor – CS Petrocub 19:00 1:0
Be'er Sheva – Arda Kyrdżali 19:00 4:0
Haifa – Dinamo Tbilisi 19:00 5:1
New Saints – Kauno Žalgiris 19:15 5:1
Tel Aviv – Sutjeska 19:30 3:1
Fola – Salihorsk 19:30 1:0
Breidablik – Austria 19:30 2:1
Novi Sad – FK Ponevěž 20:00 1:0
Partizani Tirana – Bazilej 20:00 0:2
Feyenoord – KF Drita 20:00 3:2
Śląsk – Ararat 20:00 3:3
AEK Atény – Velež Mostar • koniec po penal. (2:3) 20:00 1:0
Rijeka – Gżira 20:00 1:0
Puskás Akadémia – RFS Riga 20:00 0:2
Connah's Quay – Priština 20:00 4:2
Banja Luka – Linfield 20:00 0:0
Škendija – Riga FC 20:00 0:1
Servette – Molde 20:30 2:0
Aris Soluň – Astana • koniec po predl. 20:30 2:1
Universitatea Craiova – Laçi 20:30 0:0
Maribor – Hammarby IF 20:45 0:1
Bohemians Dublin – Dudelange 20:45 3:0
Dunajská Streda – Partizan 20:45 0:2
Osijek – Pogoń 21:00 1:0
Vllaznia Skadar – AEL Limassol 21:00 0:1
Santa Clara – Shkupi 22:00 2:0
Střely na branku: 7:8. Střely mimo: 1:2. Rohy: 2:2. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 16:13.
90+4
90+3
90+1
90
89
87
85
Střídání v týmu PFC Soči: ze hřiště odchází Těrechov, přichází Mammana.
84
82
82. DUGANDŽIĆ - 2:4
82
81
80
79
78
77
76
75