3:0
koniec (1:0)
29.07.2021, 18:00 • Aspmyra, Bodo • 2. predkolo • Michal Raška
Tipsport: 1.18 7.38 13.9 stavte si na: Tipsport • Predzápasové kurzy: 1.18 - 7.38 - 13.9
Bodö/Glimt – Valur Reykjavík
3:0
koniec (1:0)
Góly: 26. Saltnes (Berg), 61. Moe, 90+2. Hagen (Vetlesen)
Karty: 10. Saltnes (BOG), 16. Vetlesen (BOG), 50. Hoibraaten (BOG), 51. Kalvenes (trenér) (BOG) – 29. Smarason (VAU), 33. Hedlund (VAU), 33. Sigurdsson H. (VAU), 60. Hjaltested (VAU), 68. Kohler (VAU)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 9:1. Střely mimo: 6:1. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 9:11.
Bodö/Glimt:
Haikin – Sampsted, Moe, Lode (64. Konradsen), Hoibraaten – Fet (64. Hagen), Berg (C), Saltnes (78. Moberg) – Vetlesen, Botheim (78. Nordas), Tounekti (81. Lindahl)
Náhradníci: Smits – Hagen, Johnsplass, Kongsro, Konradsen, Lindahl, Moberg, Nordas, Rataj
Tréner:
Valur Reykjavík:
Halldorsson – Saevarsson, Hedlund, Christiansen, Vall – Sigurdsson H. (C) (64. Kohler), Heimisson (78. Larusson) – Ormarsson (64. Tryggvason), Smarason (64. Sigurdsson K.), Haraldsson – Hjaltested (78. Pedersen)
Náhradníci: Johannesson – Bartalstovu, Egilsson, Adolphsson, Kohler, Larusson, Omarsson, Pedersen, Sigurdsson K., Tryggvason
Tréner:
Rozhodca: Valeri – Bindoni, Baccini
Diváci:
Prvý zápas: Valur - Bodö/Glimt 0:3
Karaganda – FCSB • koniec po penal. (5:3) 15:00 2:1
FK Liepāja – CSKA Sofia • koniec po penal. (1:3) 16:00 0:0
Tobol Kostanaj – Hajduk Split • koniec po predl. 17:00 4:1
Vaduz – Újpest FC 18:00 1:3
Birkirkara – Ljubljana • koniec po penal. (4:5) 18:00 1:0
Honka Espoo – Domžale 18:00 0:1
Dinamo Brest – Plzeň 18:00 1:2
Keşla FK – Soči 18:00 2:4
Sumgait – Čukarički Belehrad 18:00 0:2
Vorskla Poltava – KuPS • koniec po predl. 18:00 2:3
Bodö/Glimt – Valur 18:00 3:0
Häcken – Aberdeen 18:30 2:0
FC Santa Coloma – Hibernian 18:30 1:2
Levadia Tallinn – Dundalk 18:30 1:2
Sepsi – Trnava • koniec po penal. (3:4) 18:30 1:1
Žilina – Limassol 18:45 2:2
Žodino – Kodaň 19:00 0:5
Rosenborg – Hafnarfjördur 19:00 4:1
Raków – FK Sūduva • koniec po penal. (4:3) 19:00 0:0
Slovácko – Lokomotiv Plovdiv • koniec po penal. (2:3) 19:00 1:0
FC Ashdod – Karabach 19:00 0:1
Vålerenga – Gent 19:00 2:0
Aarhus – Larne FC 19:00 1:1
Borisov – Dinamo Bt. 19:00 1:4
Milsami – Elfsborg 19:00 0:5
Sivasspor – CS Petrocub 19:00 1:0
Be'er Sheva – Arda Kyrdżali 19:00 4:0
Haifa – Dinamo Tbilisi 19:00 5:1
New Saints – Kauno Žalgiris 19:15 5:1
Tel Aviv – Sutjeska 19:30 3:1
Fola – Salihorsk 19:30 1:0
Breidablik – Austria 19:30 2:1
Novi Sad – FK Ponevěž 20:00 1:0
Partizani Tirana – Bazilej 20:00 0:2
Feyenoord – KF Drita 20:00 3:2
Śląsk – Ararat 20:00 3:3
AEK Atény – Velež Mostar • koniec po penal. (2:3) 20:00 1:0
Rijeka – Gżira 20:00 1:0
Puskás Akadémia – RFS Riga 20:00 0:2
Connah's Quay – Priština 20:00 4:2
Banja Luka – Linfield 20:00 0:0
Škendija – Riga FC 20:00 0:1
Servette – Molde 20:30 2:0
Aris Soluň – Astana • koniec po predl. 20:30 2:1
Universitatea Craiova – Laçi 20:30 0:0
Maribor – Hammarby IF 20:45 0:1
Bohemians Dublin – Dudelange 20:45 3:0
Dunajská Streda – Partizan 20:45 0:2
Osijek – Pogoń 21:00 1:0
Vllaznia Skadar – AEL Limassol 21:00 0:1
Santa Clara – Shkupi 22:00 2:0
Střely na branku: 9:1. Střely mimo: 6:1. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 9:11.
90+3
90+2
90+2. Elias HAGEN - 3:0
90+2
90+2
90
89
87
86
83
81
80
78
Střídání v týmu FK Bodo/Glimt: ze hřiště odchází Saltnes, přichází Moberg.
Střídání v týmu Valur Reykjavík: ze hřiště odchází Heimisson, přichází Larusson.
Střídání v týmu Valur Reykjavík: ze hřiště odchází Hjaltested, přichází Pedersen.
76
76. Tounektiho rána trefila pouze tyč!
76
74
72