0:0
koniec po penal. (4:3) (0:0)
29.07.2021, 19:00 • Městský stadion v Bílsku-Bělé, Polsko • 2. predkolo • Igor Mainka (@igor_mainka)
Tipsport: 1.27 5.2 12.4 stavte si na: Tipsport • Predzápasové kurzy: 1.27 - 5.2 - 12.4
Raków Częstochowa – FK Sūduva Marijampolė
0:0
koniec po penal. (4:3) (0:0)
Góly:
Karty: 79. Tudor (RAK), 82. Dlugosz (RAK), 88. Poletanovič (RAK) – 62. Rommens (SDV), 105+1. Auzmendi (SDV), 119. Gorobsov (SDV)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 4:3. Rohy: 10:1. Ofsajdy: 5:0. Fauly: 16:21.
Raków Częstochowa:
Kovačevič – Tudor, Niewulis (C) (113. Wilusz), Arsenič – Wdowiak (101. Arak), Poletanovič, Lopez, Kun (77. Udovičič) – Szelagowski (56. Dlugosz), Gutkovskis (46. Musiolik), Cebula (101. Papanikolaou).
Náhradníci: Trelovski – Musiolik, Arak, Wilusz, Udovičič, Papanikolaou, Dlugosz.
Tréner:
FK Sūduva Marijampolė:
Giannikoglou – Beneta (90+3. Taravel), Kerla, Živanovič, Slavickas (C) (77. Jefremov) – Rommens (69. Matulevičius), Gorobsov, Nacho Cases (113. Gkargkalatzidis) – Nyuiadzi (77. Auzmendi), Habran (90+3. Makas), N'Kololo.
Náhradníci: Kardum, Stebrys – Leimonas, Makas, Gkargkalatzidis, Auzmendi, Matulevičius, Dubickas, Jefremov, Taravel.
Tréner:
Rozhodca: Farrugia Cann – Portelli, Sultana.
Diváci: 3917
Prvý zápas: FK Sūduva - Raków 0:0
Karaganda – FCSB • koniec po penal. (5:3) 15:00 2:1
FK Liepāja – CSKA Sofia • koniec po penal. (1:3) 16:00 0:0
Tobol Kostanaj – Hajduk Split • koniec po predl. 17:00 4:1
Vaduz – Újpest FC 18:00 1:3
Birkirkara – Ljubljana • koniec po penal. (4:5) 18:00 1:0
Honka Espoo – Domžale 18:00 0:1
Dinamo Brest – Plzeň 18:00 1:2
Keşla FK – Soči 18:00 2:4
Sumgait – Čukarički Belehrad 18:00 0:2
Vorskla Poltava – KuPS • koniec po predl. 18:00 2:3
Bodö/Glimt – Valur 18:00 3:0
Häcken – Aberdeen 18:30 2:0
FC Santa Coloma – Hibernian 18:30 1:2
Levadia Tallinn – Dundalk 18:30 1:2
Sepsi – Trnava • koniec po penal. (3:4) 18:30 1:1
Žilina – Limassol 18:45 2:2
Žodino – Kodaň 19:00 0:5
Rosenborg – Hafnarfjördur 19:00 4:1
Raków – FK Sūduva • koniec po penal. (4:3) 19:00 0:0
Slovácko – Lokomotiv Plovdiv • koniec po penal. (2:3) 19:00 1:0
FC Ashdod – Karabach 19:00 0:1
Vålerenga – Gent 19:00 2:0
Aarhus – Larne FC 19:00 1:1
Borisov – Dinamo Bt. 19:00 1:4
Milsami – Elfsborg 19:00 0:5
Sivasspor – CS Petrocub 19:00 1:0
Be'er Sheva – Arda Kyrdżali 19:00 4:0
Haifa – Dinamo Tbilisi 19:00 5:1
New Saints – Kauno Žalgiris 19:15 5:1
Tel Aviv – Sutjeska 19:30 3:1
Fola – Salihorsk 19:30 1:0
Breidablik – Austria 19:30 2:1
Novi Sad – FK Ponevěž 20:00 1:0
Partizani Tirana – Bazilej 20:00 0:2
Feyenoord – KF Drita 20:00 3:2
Śląsk – Ararat 20:00 3:3
AEK Atény – Velež Mostar • koniec po penal. (2:3) 20:00 1:0
Rijeka – Gżira 20:00 1:0
Puskás Akadémia – RFS Riga 20:00 0:2
Connah's Quay – Priština 20:00 4:2
Banja Luka – Linfield 20:00 0:0
Škendija – Riga FC 20:00 0:1
Servette – Molde 20:30 2:0
Aris Soluň – Astana • koniec po predl. 20:30 2:1
Universitatea Craiova – Laçi 20:30 0:0
Maribor – Hammarby IF 20:45 0:1
Bohemians Dublin – Dudelange 20:45 3:0
Dunajská Streda – Partizan 20:45 0:2
Osijek – Pogoń 21:00 1:0
Vllaznia Skadar – AEL Limassol 21:00 0:1
Santa Clara – Shkupi 22:00 2:0
Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 4:3. Rohy: 10:1. Ofsajdy: 5:0. Fauly: 16:21.
Ve třetím předkole se s Rubinem Kazaň utká Rakow Czestochowa. První souboj proti ruskému celku se uskuteční ve čtvrtek 5. srpna na polském území. Zda to bude opět na stadionu klubu Podbeskidzie Bielsko-Biala, či jiném, blíže Czestochowé, to se rozhodne v následujících dnech.
Pro Suduvu letošní pouť evropským pohárem končí.
5. séria 4:3
4. séria 4:3
4. séria 3:3
3. séria 3:3
3. séria 2:3
2. séria 2:2
2. séria 1:2
1. séria 1:1
1. séria 0:1
120+2
120+2
120+1