4:0
koniec (2:0)
29.07.2021, 19:00 • Turner Stadium, Be'er Sheva • 2. predkolo • Michal Luxa (@MisakMispulin)
Tipsport: 1.61 3.8 5.65 stavte si na: Tipsport • Predzápasové kurzy: 1.61 - 3.8 - 5.65
Hapoel Be'er Sheva – Arda Kyrdżali
4:0
koniec (2:0)
Góly: 5. Acolatse (Bareiro), 31. Safuri (pen.), 71. Ansah (Miča), 83. Hatuel (Ansah)
Karty: 25. Martinov (ARD), 45+1. Krumov (ARD)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 9:4. Střely mimo: 4:3. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 10:8.
Hapoel Be'er Sheva:
Harush – Dadia (51. Abaid), Vítor (C), Tibi, Keltjens – Bareiro, Gordana (60. Miča) – Safuri (67. Hatuel) – Acolatse (60. Petrucci), Jehezkel (67. Shechter), Ansah.
Náhradníci: Eliasi, Glazer – Abaid, Shechter, Miča, Solomon, Yosefi, Madmon, Petrucci, Hatuel, Shviro.
Tréner:
Arda Kyrdżali:
Karadzhov – Jelev, Krumov (C), Stojev – Lozev, Kotev, Martinov (73. Rumenov), Georgijev, Kovačev (56. Jordanov), Delev (72. Titev), Kokonov (46. Juninho).
Náhradníci: Yusuf, Simejonov – Ganev, Rumenov, Atanassov, Titev, Juninho, Jukurov, Jordanov.
Tréner:
Rozhodca: Doveri – Costanzo, Colarossi (všichni ITA)
Diváci:
Prvý zápas: Arda Kyrdżali - Be'er Sheva 0:2
Karaganda – FCSB • koniec po penal. (5:3) 15:00 2:1
FK Liepāja – CSKA Sofia • koniec po penal. (1:3) 16:00 0:0
Tobol Kostanaj – Hajduk Split • koniec po predl. 17:00 4:1
Vaduz – Újpest FC 18:00 1:3
Birkirkara – Ljubljana • koniec po penal. (4:5) 18:00 1:0
Honka Espoo – Domžale 18:00 0:1
Dinamo Brest – Plzeň 18:00 1:2
Keşla FK – Soči 18:00 2:4
Sumgait – Čukarički Belehrad 18:00 0:2
Vorskla Poltava – KuPS • koniec po predl. 18:00 2:3
Bodö/Glimt – Valur 18:00 3:0
Häcken – Aberdeen 18:30 2:0
FC Santa Coloma – Hibernian 18:30 1:2
Levadia Tallinn – Dundalk 18:30 1:2
Sepsi – Trnava • koniec po penal. (3:4) 18:30 1:1
Žilina – Limassol 18:45 2:2
Žodino – Kodaň 19:00 0:5
Rosenborg – Hafnarfjördur 19:00 4:1
Raków – FK Sūduva • koniec po penal. (4:3) 19:00 0:0
Slovácko – Lokomotiv Plovdiv • koniec po penal. (2:3) 19:00 1:0
FC Ashdod – Karabach 19:00 0:1
Vålerenga – Gent 19:00 2:0
Aarhus – Larne FC 19:00 1:1
Borisov – Dinamo Bt. 19:00 1:4
Milsami – Elfsborg 19:00 0:5
Sivasspor – CS Petrocub 19:00 1:0
Be'er Sheva – Arda Kyrdżali 19:00 4:0
Haifa – Dinamo Tbilisi 19:00 5:1
New Saints – Kauno Žalgiris 19:15 5:1
Tel Aviv – Sutjeska 19:30 3:1
Fola – Salihorsk 19:30 1:0
Breidablik – Austria 19:30 2:1
Novi Sad – FK Ponevěž 20:00 1:0
Partizani Tirana – Bazilej 20:00 0:2
Feyenoord – KF Drita 20:00 3:2
Śląsk – Ararat 20:00 3:3
AEK Atény – Velež Mostar • koniec po penal. (2:3) 20:00 1:0
Rijeka – Gżira 20:00 1:0
Puskás Akadémia – RFS Riga 20:00 0:2
Connah's Quay – Priština 20:00 4:2
Banja Luka – Linfield 20:00 0:0
Škendija – Riga FC 20:00 0:1
Servette – Molde 20:30 2:0
Aris Soluň – Astana • koniec po predl. 20:30 2:1
Universitatea Craiova – Laçi 20:30 0:0
Maribor – Hammarby IF 20:45 0:1
Bohemians Dublin – Dudelange 20:45 3:0
Dunajská Streda – Partizan 20:45 0:2
Osijek – Pogoń 21:00 1:0
Vllaznia Skadar – AEL Limassol 21:00 0:1
Santa Clara – Shkupi 22:00 2:0
90+3
90+3
90+2
90+1
90
89
88
86
83
83. Rotem HATUEL - 4:0
83
Pěknou individuální akcí se na levé straně prezentoval ROTEM HATUEL, který si míč kolem beka posunul výše a vyslal technický pokus, jenž zamířil do vzdálenější šibenice branky.
82
80
78
76
75
72
71
71. Eugene ANSAH - 3:0
71
Tak tohle je už branka, která ukazuje, že izraelské mužstvo je minimálně o třídu lepší! Za obranu si naběhl Miča, který sice brankáře prostřelil, avšak míč za brankovou čáru nedostal. Ovšem situaci dohrál EUGENE ANSAH, jenž přidává třetí gól Hapoelu. Asistence: Dor Miča.