2:0
koniec (1:0)
29.07.2021, 20:30 • 2. predkolo • Jan Šlapáček (@Slapi1)
Tipsport: 2.02 3.79 3.31 stavte si na: Tipsport • Predzápasové kurzy: 2.02 - 3.79 - 3.31
Servette Ženeva – Molde FK
2:0
koniec (1:0)
Góly: 18. Diallo, 59. Kyel (Diallo)
Karty: 8. Frick (SRV), 45+4. Clichy (SRV), 66. Kyei (SRV), 83. Diallo (SRV), 90+1. Sasso (SRV), 90+7. Rodelin (SRV) – 8. Haugen (MLD), 42. Brynhildsen (MLD), 90+4. Breivik (MLD) 44. Stevanović (SRV)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 9:6. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 18:9.
Servette Ženeva:
Frick – Diallo, Sasso, Severin, Clichy – Cognat (82. Schalk), Cespendes (82. Douline), Valls (73. Mendes) – Stevanović, Kyei, Antunes (58. Rodelin)
Náhradníci: Besson, Omeragic – Douline, Mendes, Monteiro, Nyakossi, Ricky, Rodelin, Rouiller, Sawadogo, Schalk, Vouilloz
Tréner:
Molde FK:
Linde – Knudtzon, Gregersen (68. Risa), Sinyan, Haugen – Aursnes, Hestad (80. Lovik), Hussain – Eikrem (80. Grodem), Brynhildsen (68. Breivik), Fofana (58. Sigurdarson)
Náhradníci: Petersen, Lervik – Bjornbak, Breivik, Grodem, Kjorsvik, Lovik, Risa, Sigurdarson
Tréner:
Rozhodca:
Diváci:
Prvý zápas: Molde - Servette 3:0
Karaganda – FCSB • koniec po penal. (5:3) 15:00 2:1
FK Liepāja – CSKA Sofia • koniec po penal. (1:3) 16:00 0:0
Tobol Kostanaj – Hajduk Split • koniec po predl. 17:00 4:1
Vaduz – Újpest FC 18:00 1:3
Birkirkara – Ljubljana • koniec po penal. (4:5) 18:00 1:0
Honka Espoo – Domžale 18:00 0:1
Dinamo Brest – Plzeň 18:00 1:2
Keşla FK – Soči 18:00 2:4
Sumgait – Čukarički Belehrad 18:00 0:2
Vorskla Poltava – KuPS • koniec po predl. 18:00 2:3
Bodö/Glimt – Valur 18:00 3:0
Häcken – Aberdeen 18:30 2:0
FC Santa Coloma – Hibernian 18:30 1:2
Levadia Tallinn – Dundalk 18:30 1:2
Sepsi – Trnava • koniec po penal. (3:4) 18:30 1:1
Žilina – Limassol 18:45 2:2
Žodino – Kodaň 19:00 0:5
Rosenborg – Hafnarfjördur 19:00 4:1
Raków – FK Sūduva • koniec po penal. (4:3) 19:00 0:0
Slovácko – Lokomotiv Plovdiv • koniec po penal. (2:3) 19:00 1:0
FC Ashdod – Karabach 19:00 0:1
Vålerenga – Gent 19:00 2:0
Aarhus – Larne FC 19:00 1:1
Borisov – Dinamo Bt. 19:00 1:4
Milsami – Elfsborg 19:00 0:5
Sivasspor – CS Petrocub 19:00 1:0
Be'er Sheva – Arda Kyrdżali 19:00 4:0
Haifa – Dinamo Tbilisi 19:00 5:1
New Saints – Kauno Žalgiris 19:15 5:1
Tel Aviv – Sutjeska 19:30 3:1
Fola – Salihorsk 19:30 1:0
Breidablik – Austria 19:30 2:1
Novi Sad – FK Ponevěž 20:00 1:0
Partizani Tirana – Bazilej 20:00 0:2
Feyenoord – KF Drita 20:00 3:2
Śląsk – Ararat 20:00 3:3
AEK Atény – Velež Mostar • koniec po penal. (2:3) 20:00 1:0
Rijeka – Gżira 20:00 1:0
Puskás Akadémia – RFS Riga 20:00 0:2
Connah's Quay – Priština 20:00 4:2
Banja Luka – Linfield 20:00 0:0
Škendija – Riga FC 20:00 0:1
Servette – Molde 20:30 2:0
Aris Soluň – Astana • koniec po predl. 20:30 2:1
Universitatea Craiova – Laçi 20:30 0:0
Maribor – Hammarby IF 20:45 0:1
Bohemians Dublin – Dudelange 20:45 3:0
Dunajská Streda – Partizan 20:45 0:2
Osijek – Pogoń 21:00 1:0
Vllaznia Skadar – AEL Limassol 21:00 0:1
Santa Clara – Shkupi 22:00 2:0
90+7
90+7
90+5
90+4
90+4
90+2
90+1
90+1
90
89
88
86
85
85
84
83
82