Anglická Premier League

Aston Villa FC – Everton FC

3:0

koniec (0:0)

18.09.2021, 18:30 • Villa Park, Birmingham • 5. kolo • Rastislav Štrauch (@stewenTV)

Tipsport: 2.2 3.39 3.62

Víťazom dnešného zápasu je teda domáca Aston Villa. Tá bola po bezgólovom prvom polčase v tom druhom jednoznačne lepším tímom, čo prinieslo tri góly v sieti Begoviča. Smrteľnú desať minútovku načal v 66. minúte Cash. O tri minúty neskôr si po rohovom kope vstrelil vlastný gól Digne a štvrť hodinku pred koncom sa presadil z protiútoku fantastickou strelou Leon Bailey.

Na dnes je to už odomňa všetko. Uvidíme sa pri ďalších online-textových prenosoch. S pozdravom komentátor stretnutia, Rastislav Štrauch. (20:22:16)

90+3

90+1

Watkins vybojoval v závere ešte rohový kop pre svoj tím.

90

Rozhodca pridáva posledné tri nadstavené minútky.

89

Young hľadal nabiehajúceho Ingsa, ale ten nestihol spracovať, nasleduje teda odkop od svätyne Begoviča.

87

Toffes tak po skvelom štarte do sezóny spoznajú po prvý krát premožiteľa. Domáca Aston Villa si dnes trojbodový zisk jednoznačne zaslúži.

86

Striedanie v tíme Aston Villa FC: z ihriska odchádza Matthew Cash, prichádza Bertrand Traoré.

85

Priamy kop Digneho našiel v pokutovo území Keanea, ale jeho hlavičkové zranenie nebolo presné.

84

Cash nedovolene zastavil Gordona, lopta teda ostáva v moci Evertonu.

83

Striedanie v tíme Aston Villa FC: z ihriska odchádza Leon Bailey, prichádza Ashley Young.

83

Leon Bailey odohral len dvadsať minút. Zaznamenal gól aj asistenciu a teraz musí ihrisko opustiť pre svalové problémy.

82

Striedanie v tíme Everton FC: z ihriska odchádza Alex Iwobi, prichádza Tom Davies.

81

Striedanie v tíme Everton FC: z ihriska odchádza Ben Godfrey, prichádza Jonjoe Kenny.

80

Protiútok domácich vyzeral veľmi sľubne, Bailey však zostal sedieť a bude zrejme vystriedaný.

78

Po dlhšom časovom úseku pohrozili aj hostia, no defenzíva Villans opäť v plnej pohotovosti.