18.09.2021, 15:30 • Allianz Arena, Mnichov • 5. kolo • Michal Raška cz

Tipsport: 1.06 17.9 35.0

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (17:20:14)
Držení míče: 63 % : 37 %.
Střely na branku: 16:1. Střely mimo: 7:4. Rohy: 2:2. Ofsajdy: 0:5. Fauly: 5:9.
Je konec! Bayern Mnichov naprosto jednoznačně rozstřílel Bochum poměrem 7:0! Domácím pár minutek trvalo, než se dostali do tempa zápasu a v 17. minutě otevřeli brankový účet, když se trefil Leroy Sané. Ve 27. minutě přidal pojistnou branku na 2:0 Joshua Kimmich. Bayern ovšem pokračoval v obrovském nátlaku a o pět minut později se prosadil také Serge Gnabry a nakonec si ve 43. minutě vsítil vlastní gól Vasilis Lampropoulos. Ve druhé půli domácí pokračovali v kanonádě, když se v 61. minutě trefil už 17 zápas v řadě Robert Lewandowski. O čtyři minuty později se trefil také Joshua Kimmich a jako poslední uzavřel gólovou parádu v 79. minutě Eric Choupo-Moting.

90

89

Bochum se nyní sice dostal dopředu, ale opět nemusel Manuel Neuer zasahovat.

87

Nakonec osmá branka Bayernu neplatí! Leon Goretzka vypálil ze střední vzdálenosti tvrdou ránu, kterou Manuel Riemann vyrazil jen před sebe, kde následně zakončil Thomas Müller, ale ten se nacházel ve velmi těsném ofsajdu.

87

Znovu se Silvere Ganvoula dostal dopředu po levém křídle, ale neměl podporu a nebylo z toho nic nebezpečného.

86

Bouna Sarr zkoušel svým centrem z pravé strany najít ve vápně Müllera, ale obrana Bochumu odvrátila balón.

85

Leon Goretzka se snažil přiťuknout míč ke spoluhráči, ale nakonec z toho nebylo nic nebezpečného.

83

Leon Goretzka se ale následně dopustil nepřesné přihrávky a Silvere Ganvoula chtěl jít do rychlého brejku, ovšem byl zastaven domácím obráncem.

82

Mnichovské mužstvo tentokrát zkoušelo projít dopředu po levé straně, kde se zapojil do hry také Eric Choupo-Moting a nakonec Bayern otáčí hru na pravé křídlo.

81

Omar Richards se nyní dopustil nedovoleného zákroku a Bochum získal volný kop z pravé strany.

80

Další šance Bayernu, ale tentokrát střela z pravé části vápna letěla pouze nad bránu.

79

Bayern právě vstřelil branku!
7:0 a tohle je už debakl! Leon Goretzka chtěl postrčit míč do vápna, což se mu povedlo až na podruhé a Thomas Müller zakončil, ovšem jeho pokus byl zblokován a následně se dostal do velké šance ERIC CHOUPO-MOTING, kterého napoprvé vychytal Manuel Riemann, posléze také na podruhé, ale napotřetí se už kamerunský útočník prosadil!

78

Domácí fanoušci jsou velice spokojeni s dnešním výkonem svých svěřenců, kteří pokračují v nátlaku.

77

Nepřesná střela ze strany Bayernu skončila jen mimo hrací plochu a Manuel Riemann bude mít odkop od své svatyně.

75

Znovu byl Silvere Ganvoula v zajímavé situaci, ale nedokázal zakončit podle představ.

74

Střídání v týmu VfL Bochum: ze hřiště odchází Miloš Pantovič, přichází Christopher Antwi-Adjei.

73

Gerrit Holtmann z levé strany hledal ve vápně Silvere Ganvoulu, jenž se dostal ke hlavičce, ale tu poslal pouze nad bránu Neuera.

7:0

Góly: 17. Sané, 27. Kimmich (Sané), 32. Gnabry (T. Müller), 43. Lampropoulos (vla.), 61. Lewandowski, 65. Kimmich (Goretzka), 79. Choupo-Moting

Karty:   52. Stanišić (BAY) – 35. Stafylidis (BOC)

Bayern Mníchov: Neuer (C) – Stanišić (62. B. Sarr), Süle, Lucas Hernández, A. Davies (46. O. Richards) – Kimmich (72. Nianzou), Goretzka – Gnabry, T. Müller, Sané (62. Sabitzer) – Lewandowski (68. Choupo-Moting).
Náhradníci: Ulreich – Choupo-Moting, Musiala, Nianzou, Pavard, O. Richards, B. Sarr, Sabitzer, Upamecano.

VfL Bochum: Riemann – Stafylidis (57. Bockhorn), Lampropoulos, Bella-Kotchap, Soares – Tesche – Pantovič (74. Antwi-Adjei), Losilla (C), Rexhbecaj (57. Löwen), Holtmann – Polter (57. Ganvoula).
Náhradníci: Esser – Antwi-Adjei, Blum, Bockhorn, Decarli, Ganvoula, Löwen, Mašović, Osterhage.

Rozhodca: Welz – Thomsen, Weickenmeier