koniec (0:0)

18.09.2021, 15:30 • Schüco Arena, Bielefeld • 5. kolo • Rostislav Králik cz

Tipsport: 3.66 3.7 2.08

Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 4:10. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 16:2. (17:24:50)
Utkání mezi Arminia Bielefeld a TSG 899 Hoffenheim končí bezgólovou remízou. Oba týmy mají po bodu a nic na tom nezměnila ani nějvětší šance z druhé půle v podání Kramariče. Mějte hezký zbytek dne.

90+3

90+2

Hack odcentroval, ale nepodařilo se mu najít žádného ze svých spoluhráčů.

90+1

Po rozehrání rohovéhho kopu byla obrana Bielefeldu lepší než útočící hráči Hoffenheimu.

90

Rozhodčí nastaví 3 minuty!

90

Centr Rauma byl povedený a končí rohovým kopem pro TSG 1899 Hoffenheim.

88

Poměrně solidní střelu těsně mimo branku vyslal záložník Bielefeldu Alessandro Schöpf.

86

Žlutou kartu z kategorie přísných dostává Andrej Kramarić (TSG 1899 Hoffenheim).

85

Andrej Kramarič je v diskusi s rozhodčím.

82

Střídání v týmu DSC Arminia Bielefeld: ze hřiště odchází Lennart Czyborra, přichází Andrés Andrade.

81

A Czyborra po krákém pobytu na hřišti musí být kvůli svému stavu nuceně vystřídán.

80

Na hrací ploše je ošetřován zraněný Lennart Czyborra. Ten na hřišti pobyl zatím pouze šest minut.