1:3

koniec (0:0, 1:1, 0:2)

13.10.2021, 18:30 • Ledovyj dvorec Viťaz • Filip Lefenda cz

Tipsport: 2.48 4.14 2.37

Z tohoto utkání je to vše. Děkujeme za pozornost a u hokeje zase někdy na viděnou. (21:37:24)
Viťaz se svou sérii porážek pokusí ukončit v sobotu, kdy se doma střetne s Dinamem Riga. Nižnij Novgorod bude o den dříve hostit Chabarovsk.

Hity – 16:13
Nižnij Novgorod ve třetí třetině dvěma slepenými góly dokonal obrat a rozhodl o svém vítězství 3:1. Na konci 51. minuty se Marin zbavil protihráče na levé straně a zpětnou přihrávkou oslovil Ilju Fedotova, který i navzdory pádu zacílil přesně. Pojistku přidal jen o minutu později Ivan Čechovič. Ten pláchl po levé straně a přesnou křižnou ranou zápěstím vymetl pravý horní růžek branky. Viťaz už se na žádný velký odpor nezmohl, v závěru dokonce ani při vlastní přesilovce nesáhl k odvolání gólmana a prohrál už pošesté v řadě.

59:53

Z levého okraje hrací plochy střílel Viktor Antipin pouze do hrudi Tichomirova. Následuje ještě jedno buly.

59:28

Viťaz má k dispozici přesilovou hru a vhazování před brankou Torpeda. Ilja Ježov přesto zůstává na svém místě. Jako by to domácí už vnitřně zabalili.

59:28

Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Andy Miele – 2 min., krosček).

58:33

Hra přerušena. Do konce třetiny zbývá minuta a půl, přesto domácí nesáhli k oddechovému času a hrají nadále "jen" v pěti.

58:00

Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:46

Podolsk se nedokáže dostat s pukem dále od vlastní branky. Torpedo neúnavně napadá a nedovoluje domácímu celku odvolat Ježova.

56:45

Miro Aaltonen střílel jen do obětavého protihráče před sebou. Následně se musel vracet Viťaz pro kotouč až do vlastní třetiny.

55:50

Fjodor Malychin opouští trestnou lavici. Viťaz hraje v plném počtu a může pomalu pomýšlet na hru bez brankáře.

55:46

Andy Miele nahazoval kotouč do skrumáže před brankou. Došlo na teč, puk skončil vedle levé tyčky.

55:05

Viťazu se podařilo vyhodit kotouč daleko z vlastního pásma. Novgorod musí rozehrávat útočnou akci znovu od nuly.

54:37

Zijat Pajgin našel kolmicí uvnitř levého kruhu Marka Hrivíka, před nímž byla odkrytá část branky. Jeho střelu ale zbrzdil bruslí Kirill Ljamin, a tak ji stihl Ježov ukrýt do rukavice.

53:50

Po čistém zákroku Marka Marina se jal zbytečně oplácet Fjodor Malychin. Jsou z toho dvě minuty za hrubost. Něco, co Viťaz za aktuální situace rozhodně nepotřebuje.

53:37

Podolsk drží kotouč na holích, daleko se s ním ale nedostává. Torpedo dobře napadá a vyplňuje volné prostory.

1:3

Góly a asistencie: 36. Kemiläinen (M. Aaltonen) – 40. Agostino (Žafiarov, Miele), 51. Ilja Fedotov (Marin), 52. Čechovič (Mišarin, Lennström)

Viťaz Moskovská oblasť: I. Ježov (Kloberdanec) – Jegor Voronkov, Kemiläinen, Ľamin (A), Viktor Antipin, Borodkin, D. Musin, Rydčenko – Indrašis, M. Aaltonen (A), Ojamäki – Jaremčuk, Audette, Leščenko – Malychin (C), V. Popov, Smolin – Šiksatdarov, I. Zinčenko, Arkalov – Nesterov.

HC Torpedo Nižnij Novgorod: Tichomirov (Murygin) – J. Martynov, Pajgin (A), M. Fedotov, Lennström, Mišarin, M. Orlov, Marin – Žafiarov (A), Miele, Agostino – Čechovič, Hrivík, Šenfeld (C) – Ilja Fedotov, A. Michejev, Gončaruk – Varnakov, Belevič, Veriajev.

Rozhodca: Bělov, Romasko – Zacharenkov, Parikov