FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (CZ)

FC Zbrojovka Brno – MFK Vyškov

2:2

koniec (1:0)

15.10.2021, 17:00 • Městský fotbalový stadion Srbská, Brno • 11. kolo • Daniel Kinc cz

Tipsport: 1.17 6.73 13.2

Skvělé jihomoravské derby je za námi a body se dnes na Srbské dělí. Domácí vstupovali do druhé půle s jednobrankovým náskokem, který dlouho strážili, ale hosté přispěchali z ničeho nic s vyrovnáním, když se prosadil střídající Marek Vintr. Následné minuty byly hodně vyrovnané a už to vypadalo, že hosté dokonce budou brát tři body. Pět minut před koncem totiž Vyškov vybojoval penaltu a do vedení poslal Trousilovu družinu opět Marek Vintr. Utkání však nakonec skončilo spravedlivou remízu, když na 2:2 vyrovnal v 90. minutě hlavou střídající Lukáš Rogožan. (18:59:05)

90+5

90+4

V poslední akci duelu vyslal Ševčíkem parádní centr na penaltu, kde se jeden z domácích dostal k hlavičce, ale poslal ji doprostřed branky.

90+3

Štěpánek se pokusil za obranu vysunout Jambora, Floder byl u míče o něco rychleji a sebral jej do své moci. Poslední útok rozjíždí domácí.

90+2

V útoku jsou opět fotbalisté Vyškova, kteří kombinují a šetří cenné sekundy.

90+1

Nastavují se čtyři minuty.

90

90. Lukáš ROGOŽAN - 2:2

90

Brno právě vstřelilo branku!
Domácí vyrovnávají a fantastické utkání pokračuje. Na Fouskův centr z přímého kopu si naběhl LUKÁŠ ROGOŽAN a ve své druholigové premiéře skvěle trknul míč hlavou k bližší tyči, kam se Šustr natahoval marně – 2:2.

90

Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Patrik Slaměna, přichází Pavel Simr.

90

Žlutou kartu dostává Michal Klesa (MFK Vyškov).

90

Vyškov už pouze brání v hlubokém bloku a je stále blíže naprosto senzačnímu vítězství.

89

Penalty se nyní po závaru ve vápně dožadovali znovu domácí, ale ti budou moci pokračovat v kombinaci.

88

Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Jiří Texl, přichází Jakub Černín.
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Jan Moravec, přichází Martin Sedlák.

87

Rozehrávky se chopil opět Ševčík, ale rozehrávka mu nevyšla podle představ a míč poslal nad branku.

86

Navíc budou rozehrávat přímý kop z velmi nadějné pozice.

85

Domácí už musejí vrhnout všechny zbytky sil dopředu a jsou opět nastěhováni na polovině soupeře.

84

84. Marek VINTR - 1:2

84

MFK Vyškov právě vstřelil branku!
Hosté jsou blízko senzační výhře! K penaltě se postavil MAREK VINTR, který poslal Flodera k opačné tyči a odšpuntoval obrovskou radost na straně Vyškova – 1:2.