15.10.2021, 18:00 • 8. kolo • Daniela Mesíková

Autorom víťazného gólu je IHNAČÁK.

64:25

Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Matoušek – 2 min., držanie).

62:34

Yogan korčuľoval sám na bránu, mieril medzi betóny, ale hosťujúci gólman puk vyrazil do strany!

61:21

Berger dostal výbornú prihrávku do jazdy, no pravým betónom ho vychytal Gudlevskis!

54:22

Mistele bol vo výbornej pozícii, no spomedzi kruhov trafil iba Gudlevskisa, ktorý vykorčuľoval z brány!

51:44

Vylúčenie v tíme HC 05 Banská Bystrica (Fossier – 2 min., hákovanie).

48:35

Slovan Bratislava dal gól!
MICHALOVI SERSENOVI strela sadla ako uliata a jeho príklep z ľavej strany od modrej čiary skončil v bráne! Je vyrovnané, 2:2.
Asistencia: Daniel Gachulinec

36:27

V Bratislave po jednom z osobných súbojov nevydržalo plexisklo, ktoré sa dostalo mimo svojho miesta, druhá tretina je tak predčasne ukončená, nasleduje prestávka v trvaní 18 minút a potom rovno tretia tretina.

34:27

Banská Bystrica dala gól!
Hostia otáčajú skóre a po prvýkrát v dnešnom stretnutí vyhrávajú! Fossier si počkal na pohyb DÁVIDA ŠOLTÉSA a spoza brány mu adresoval presný pas, Šoltés trafil popod Gudlevskisov betón k pravej žŕdke!
Asistencie: Mitchell Fossier, Ján Brejčák

33:17

Zigo sa už chystal zakončiť do odkrytej brány, no v poslednej chvíli sa puk odrazil mimo jeho čepele!

31:48

Vylúčenie v tíme HC 05 Banská Bystrica (Ihnačák – 2 min., nedovolené bránenie).

28:18

JÁN BREJČÁK vypálil po prihrávke Bergera z prvej od modrej, Gudlevskis mal zakrytý výhľad, nestihol správne zareagovať a puk skončil za jeho chrbtom. Je vyrovnané, 1:1!
Asistencie: Charles Berger, Mitchell Fossier

25:42

Gudlevskis išiel na ľad a výborným zákrokom zachránil svoj tím od vyrovnávajúceho gólu!

25:02

Slovan hrozí aj v oslabení, stopercentnú šancu nepremenil Harris!

23:59

Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Zigo – 2 min., sekanie).

19:12

B. Bystrica mohla vyrovnať! Šoltés našiel krížnou prihrávkou Fossiera, ktorý zakončoval z prvej do odkrytej brány, no Gudlevskis sa presunul a ukryl puk v lapačke!

15:19

Situácia ešte bola posudzovaná na videu, zisťovalo sa, či bránka nebola posunutá skôr, ako bol vsietený gól. To sa nestalo, a tak gól definitívne platí.

15:19

Úvodný gól stretnutia strieľa Slovan. Presadil sa z rýchleho útoku, keď strelu Sukeľa do hornej časti brány Belányi kryl, no na dorážku TOMÁŠA MATOUŠEKA už bol prikrátky.
Asistencia: Jakub Sukeľ

12:58

Výborná šanca hostí. Po prihrávke Fossiera zakončoval z bezprostrednej blízkosti Tamáši, no trafil len výborného brankára!

11:30

Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Sersen – 2 min., nedovolené bránenie).

09:23

Gabor vydoloval puk pri mantineli a ocitol sa s ním sám zoči voči domácemu gólmanovi, dal si to na bekhend, no nedvihol puk ponad Gudlevskisov betón!

06:21

Vylúčenie v tíme HC 05 Banská Bystrica (Ihnačák – 2 min., hákovanie).

04:05

B. Bystrica chybovala v rozohrávke, puk získal Zigo, zoči voči Belányimu však netrafil bránu.

2:3

Góly a asistencie: 16. Matoušek (Sukeľ), 49. Sersen (Gachulinec) – 29. Brejčák (Berger, Fossier), 35. Šoltés (Fossier, Berger), rozh. náj. Ihnačák