DOXXbet Vlci Žilina – JOJ ŠPORT Slovensko U18

7:1

koniec (2:1, 3:0, 2:0)

19.10.2021, 17:30 • Štadión Žilina • 52. kolo • Róbert Gašpárek

Máme tu koniec stretnutia, v ktorom domáca Žilina dominovala nad mladými reprezentantami do 18 rokov a zaslúžene zvíťazili vysoko 7:1. Odo mňa to je na dnes všetko. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok večera. Z pozície komentátora sa vám hlásil Róbert Gašpárek. (19:44:07)

59:35

Domáci držia puk za vlastnou bránkou a stretnutie sa už len viac-menej dohráva.

59:07

Trest pre Igora Safaraleeva sa končí, a tak budeme pokračovať opäť v plnom počte.

58:00

Do konca stretnutia ostávajú posledné dve minúty.

57:37

Súčasné vylúčenie:
Vylúčenie v tíme Vlci Žilina (Jakub Pišoja – 2 min., hrubosť).
Vylúčenie v tíme Slovensko U18 (Filip Čulík – 2 min., hrubosť).

57:07

Vylúčenie v tíme Vlci Žilina (Igor Safaraleev – 2 min., sekanie).

55:55

Vlci Žilina dali gól!
Postaral sa oň ŠIMON PETRÁŠ, ktorému sekundoval František Skladaný spoločne s Jozefom Myšiakom. Stav stretnutia je 7:1!

54:10

Hostia v plnom počte. Boris Žabka sa vracia späť na ľadovú plochu.

52:10

Vylúčenie v tíme Slovensko U18 (Boris Žabka – 2 min., napadnutie).

51:36

Žilinčania dokázali využiť ponúknutú presilovú hru, po tom, čo sa presne trafil PATRIK KOYŠ. Stav stretnutia je 6:1! Asistencie si na svoje konto pripíšu Samuel Rehák a Jakub Cíger.

50:00

Máme za sebou prvú polovicu tretej tretiny, v ktorej sme neboli svedkami žiadneho ďalšieho presného zásahu. Stav stretnutia tak ostáva nezmenený 5:1!

49:51

Vylúčenie v tíme Slovensko U18 (Matej Tomas – 2 min., faul kolenom).

41:57

Marek Drtina sa vracia z trestnej lavice, a tak hrá Žilina s piatimi hráčmi.

41:00

Vyskytli sa menšie technické problémy, ktoré sa budeme snažiť čo najskôr vyriešiť. Zatiaľ vám prinesieme informácie o tom najdôležitejšom. Za vzniknuté problémy sa ospravedlňujeme.

40:01

Začala sa tretia tretina.
Je tu koniec druhej tretiny, v ktorej sme boli svedkami ďalších troch presných zásahov. Všetky padli po strelách Žiliny, ktorá zvýšila svoje vedenie na 5:1. V úvode tretej časti budú mladíci hrať presilovú hru po vylúčení Mareka Drtinu. My sa vám opäť hlásime približne o 15 minút.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

7:1

Góly a asistencie: 5. Šmída (Koyš, Nahálka), 11. Safaraleev (Šmída, Koyš), 29. Petráš, 31. Skladaný (Petran, Koyš), 37. Koyš (Jakubík, Cíger), 52. Koyš (Rehák, Cíger), 56. Petráš (Skladaný, Myšiak) – 19. Molnár (Kupec, Šotek)

DOXXbet Vlci Žilina: Mikoláš (Škorvánek) – Sloboda, Pišoja, Nahálka, Drtina, Myšiak, Petran, Hřebíček, Kocúr – Petráš, Jakubík, Cíger – Koyš, Šmída, Safaraleev – Macek, Skladaný, Mikula – Lopušan, Rehák, Greguss

JOJ ŠPORT Slovensko U18: Jurčák (Urban) – Tomas, Žabka, Kupec, Čulík, Chromiak, Nahalka, Eperješi, Patzelt – Šotek, Sýkora, Molnár – Kukumberg, Pobežal, Križan – Stahoň, Maruna, Kurila – Rohaľ, Žurek, Fedák

Rozhodca: Moller – Pribula, Tomáš

04:02 ŽILINA 2 Safaraleev, krosček
04:05 SVK18 2 Žabka, nedovolené bránenie
04:31 ŽILINA 1:0 Šmída (Koyš, Nahálka)
10:30 ŽILINA 2:0 Safaraleev (Šmída, Koyš)
18:14 SVK18 2:1 Molnár (Kupec, Šotek)
25:58 ŽILINA 2 Safaraleev, držanie
28:07 ŽILINA 3:1 Petráš