21.10.2021, 17:30 • Hartwall Arena • Tomáš Němčík cz

Hity 9-20
Vhazování 28-35 (19:59:40)
Československá stopa v utkání

David Sklenička (JOK) – 0+0, 4 střely na branku, čas na ledě 23:13
Skončilo velmi dramatické utkání mezi týmy Jokerit Helsinky a Metallurg Magnitogorsk, které muselo za stavu 4:4 rozuzlit až prodloužení. V něm se prosadil hostující obránce Linus Hulström, který Magnitogorsku přisoudil bod navíc.

61:21

61:21 Linus HULTSTRÖM - 4:5

61:21

Metallurg právě vstřelil branku!
Hosté dávají vítěznou branku! LINUS HULTSTRÖM si dojel svou nepřesnou střelu a po otočce z ostrého úhlu chytře poslal kotouč na bránu, kde domácímu brankáři prošel mezi betony. Asistence: Nikolaj Goldobin.

60:59

Střela Maxima Karpova zpoza obránce byla nepřesná. Následný útok domácím nevyšel.

60:28

Nepřesná rozehrávka hostí znamená jen zakázané uvolnění.

60:20

Kotouč se dostává na hole hostujících hokejistů, kteří jsou zatím ve vlastním obranném pásmu.

60:01

Dnešní utkání sleduje 6 142 diváků.
Střely na branku 29-24
Skončila dramatická třetí perioda, ve které hosté otočili stav zápasu, ale domácí ještě vyrovnali, a tak zápas bude muset rozhodnout prodloužení, případně nájezdy.

60:00

59:08

Domácí zakládají jednu z posledních akcí třetí periody.

58:27

Kotouč je ve středním pásmu, kde jej mají ve své moci domácí.

57:37

Hosté kotouč odehráli opět jen na icing, a tak stále nemohou vystřídat svou unavenou pětici.

56:56

Hosté se po zmocnění kotouče zmohli jen na zakázané uvolnění.

56:33

Domácí nyní vystihli rozehrávku soupeře a jsou to oni, kdo má tlak v útočném pásmu.

4:5

Góly a asistencie: 19. Friman (Kivistö, Björninen), 27. P. Holm (B. O'Neill, Pakarinen), 36. Lindbohm (Pakarinen, Norman), 50. Turunen (Hännikäinen, Kivistö) – 40. Zemčonok (Korobkin, Maillet), 41. M. Karpov (Hultström, Olkinuora), 43. Maillet (M. Karpov, Goldobin), 47. Leipsic, 62. Hultström (Goldobin)

Jokerit Helsinki: Lindbäck (Juvonen) – Lindbohm (A), P. Holm, O. Leskinen, D. Sklenička, Kivistö, Friman – Joensuu, B. O'Neill (A), Nicklas Jensen – Savinainen, Norman, Pakarinen – Hännikäinen, Kossila, Turunen – H. Ikonen, Björninen, M. Anttila (C).

Metallurg Magnitogorsk: Olkinuora (Košečkin) – J. Jakovlev (C), Zemčonok, Minulin, Pašnin (A), Makljukov, Hultström, I. Nikolajev – Korosteljov, Currie (A), Čibisov – Goldobin, Zernov, M. Karpov – Nikoncev, Maillet, Leipsic – Akolzin, A. Několenko, Korobkin.

Rozhodca: Olenin, Oskirko – Ponamarenko, Šalagin

Diváci: 6 142