3:2
koniec (1:1)
25.11.2021, 18:45 • Arena Herning, Herning • Skupina F • Radim Polák
FC Midtjylland – Sporting Braga
3:2
koniec (1:1)
Góly: 2. Sviatchenko, 48. Isaksen (J. Andersson), 90+3. Evander (pen.) – 43. R. Horta (I. Medeiros), 85. Galeno
Karty: 52. Isaksen (MID), 64. Onyedika (MID), 90+4. Evander (MID) – 21. A. Castro (BRG), 80. Moura (BRG), 86. Galeno (BRG)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 2:8. Rohy: 1:3. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 15:10.
FC Midtjylland:
Lössl – Dalsgaard, Sviatchenko (C), Juninho – J. Andersson, Onyedika (88. Cajuste), Evander, Paulinho (72. Dyhr) – Isaksen, Brumado (72. Charles), Sisto (88. Lind).
Náhradníci: E. Ólafsson – D. Cools, Cajuste, Dyhr, Fraulo, Hansen, Charles, Lind, Marrony, Simsir, Sörensen.
Tréner: Bo Henriksen
Sporting Braga:
T. Sá – Couto, P. Oliveira, Rodrigues (72. Moura), Leite – Mineiro, A. Castro (57. Chiquinho), Galeno – I. Medeiros (71. Ruiz), V. Oliveira (72. Mario González), R. Horta (C).
Náhradníci: Horníček – R. Silva, Ruiz, Piazón, Moura, Chiquinho, A. Horta, Gorby, Mario González, Fernandes, Fabiano, Gomes.
Tréner: Carlos Carvalhal
Rozhodca: Jug – Žunič, Vidali (všichni Slovinsko)
Diváci:
Lok. Moskva – Lazio 18:45 0:3
Galatasaray – Marseille 18:45 4:2
CZ Belehrad – Razgrad 18:45 1:0
Midtjylland – Braga 18:45 3:2
Rapid Viedeň – West Ham 18:45 0:2
D. Záhreb – Genk 18:45 1:1
Real Betis – Ferencvároš 18:45 2:0
Leverkusen – Celtic 18:45 3:2
Brøndby – Lyon 21:00 1:3
Rangers – Sparta Praha 21:00 2:0
Eindhoven – Sturm Graz 21:00 2:0
Monaco – Sociedad 21:00 2:1
Leicester – Légia Varšava 21:00 3:1
Olympiakos – Fenerbahce 21:00 1:0
Frankfurt – Antverpy 21:00 2:2
Almaty – Bazilej 16:30 2:3
Flora – Partizan 16:30 1:0
Karabach – Omonia Nikózia 18:45 2:2
Lincoln – Kodaň 18:45 0:4
Haifa – Union Berlín 18:45 0:1
Mura – Tottenham 18:45 2:1
Rennes – Arnhem 18:45 3:3
Slavia – Feyenoord 18:45 2:2
Slovan Bratislava – Solún 18:45 0:0
Helsinki – Alaškert 18:45 1:0
Famagusta – Gent 21:00 1:0
AS Rím – Zorja Luhansk 21:00 4:0
Bodö/Glimt – CSKA Sofia 21:00 2:0
Jablonec – Alkmaar 21:00 1:1
Tel Aviv – Linz 21:00 0:1
Randers – Kluž 21:00 2:1
88
Střídání v týmu FC Midtjylland: ze hřiště odchází Raphael Onyedika, přichází Jens Cajuste.
72
Střídání v týmu FC Midtjylland: ze hřiště odchází Paulinho, přichází Nikolas Dyhr.
72
Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Bruno Rodrigues, přichází Francisco Moura.
71
57