1:1
koniec (1:1)
25.11.2021, 18:45 • Stadion Maksimir, Záhřeb • Skupina H • Jáchym Tůma
Dinamo Záhreb – KRC Genk
1:1
koniec (1:1)
Góly: 35. Menalo (Théophile-Catherine) – 45+1. Ugbo
Karty: 73. Paintsil (GNK), 83. An. Preciado (GNK)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 3:2. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 10:11.
Dinamo Záhreb:
Livaković – Moharrami (88. Bulat), Šutalo, Théophile-Catherine, Franjić – Ivanušec, Mišić, A. Ademi (C) (76. Gojak), Menalo (69. Špikić) – B. Petković (86. Čop), Oršić (76. Andrić).
Náhradníci: Zagorac – Lauritsen, Gojak, Andrić, S. Ristovski, Leovac, Tolić, Bulat, Baturina, Perić, Špikić, Čop.
Tréner:
KRC Genk:
Vandevoordt – An. Preciado, Sadick, McKenzie, G. Arteaga – Hrošovský, Eiting (66. Thorstvedt), Heynen (C) – Bongonda, Ugbo, Ito (66. Paintsil).
Náhradníci: Chambaere, Leysen – Jukleröd, Ndayishimiye, Toma, Geusens, Onuachu, Oyen, Paintsil, Lucumi, Thorstvedt, Németh.
Tréner:
Rozhodca: Glenn Nyberg (SWE) – Mahbod Beigi (SWE), Andreas Söderqvist (SWE)
Diváci:
Lok. Moskva – Lazio 18:45 0:3
Galatasaray – Marseille 18:45 4:2
CZ Belehrad – Razgrad 18:45 1:0
Midtjylland – Braga 18:45 3:2
Rapid Viedeň – West Ham 18:45 0:2
D. Záhreb – Genk 18:45 1:1
Real Betis – Ferencvároš 18:45 2:0
Leverkusen – Celtic 18:45 3:2
Brøndby – Lyon 21:00 1:3
Rangers – Sparta Praha 21:00 2:0
Eindhoven – Sturm Graz 21:00 2:0
Monaco – Sociedad 21:00 2:1
Leicester – Légia Varšava 21:00 3:1
Olympiakos – Fenerbahce 21:00 1:0
Frankfurt – Antverpy 21:00 2:2
Almaty – Bazilej 16:30 2:3
Flora – Partizan 16:30 1:0
Karabach – Omonia Nikózia 18:45 2:2
Lincoln – Kodaň 18:45 0:4
Haifa – Union Berlín 18:45 0:1
Mura – Tottenham 18:45 2:1
Rennes – Arnhem 18:45 3:3
Slavia – Feyenoord 18:45 2:2
Slovan Bratislava – Solún 18:45 0:0
Helsinki – Alaškert 18:45 1:0
Famagusta – Gent 21:00 1:0
AS Rím – Zorja Luhansk 21:00 4:0
Bodö/Glimt – CSKA Sofia 21:00 2:0
Jablonec – Alkmaar 21:00 1:1
Tel Aviv – Linz 21:00 0:1
Randers – Kluž 21:00 2:1
88
86
76
Střídání v týmu GNK Dinamo Záhřeb: ze hřiště odchází Arijan Ademi, přichází Amer Gojak.
69
66
Střídání v týmu KRC Genk: ze hřiště odchází Džunja Ito, přichází Joseph Paintsil.