Jakub Voráček (CBJ) – 0+1, 2 střely, 14:27 (03:48:43)

Přesilovky: 1/3 – 0/4.
Trestné minuty: 10:8.
Hity: 8:22.
Zblokované střely: 16:5.
Další zápas kanadsko-americké NHL je minulostí. Tentokrát Columbus porazil Winnipeg jednoznačně 3:0. Už v první třetině poslal při přečíslení domácí do vedení Hofmann. Druhá část sice skončila bez branek, ale ve třetí dokázali Blue Jackets dva góly vstřelit. Nejprve se v přesilovce trefil Werenski a na závěr do prázdné branky zapsal svou první branku Peeke.

ode mě je to pro tuto chvíli vše a u dalšího onlajn přenosu na počtenou.

59:28

Winnipeg to ještě zkouší, chce dát alespoň tu jednu branku, ale dnes mu absolutně není přáno.

59:00

Začala poslední minuta třetí třetiny.

58:27

58:00

Columbus má v závěru navíc další možnost přesilové hry. S největší pravděpodobností to vypadá, že se Winnipeg nedostane ani k čestné brance.

56:27

Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Josh Morrissey – 2 min., sekání).

56:27

56:27 Andrew PEEKE - 3:0

56:27

Columbus právě vstřelil branku!
A máme definitivně rozhodnuto. Do prázdné branky se trefuje, a na 3:0 zvyšuje, ANDREW PEEKE, který se trefuje letos vůbec poprvé. Asistence: Vladislav Gavrikov, Alexandre Texier.

56:10

Hosté to zkouší v šesti!

54:32

Nyní se konečně propracovali k zajímavější příležitosti, ale vypadá to, že Elvis Merzlikins to s čistým kontem myslí opravdu vážně.

54:00

Poesledních šest minut a Jets jsou absolutně bez nápadu.

52:50

Kotouč opět u Hellebuycka, který si pro něj sjel za branku. Následně špatně rozehrál a Columbus se tak v útočné třetině zdržel.

52:00

Jets se čas povážlivě krátí. Do konce chybí posledních osm minut a nevypadá to, že by tým pod vedením Paula Marice něco změnil.

51:26

Columbus v plném počtu.

50:08

Hostujícímu týmu se ani další přesilová hra vůbec nedaří. Po většinu času je puk na hokejkách domácích hráčů.

3:0

Góly a asistencie: 16. Hofmann (Domi), 47. Werenski (J. Voráček, A. Boqvist), 57. Peeke (Gavrikov, Texier)

Columbus Blue Jackets: Merzlikins (Korpisalo) – Werenski (A), Bean, Gavrikov, Peeke, Bayreuther, A. Boqvist – Nyquist (A), Jenner (C), O. Bjorkstrand – Činachov, Sillinger, J. Voráček – Hofmann, Roslovic, Domi – E. Robinson, Kuraly, Texier.
Tréner: Brad Larsen

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Comrie) – Morrissey (A), N. Schmidt, Dillon, Pionk, Stanley, DeMelo – Copp, Scheifele (A), Ehlers – Connor, Dubois, Wheeler (C) – Harkins, Lowry, J. Svečnikov – Toninato, Riley Nash, Vesalainen.
Tréner: Paul Maurice

Rozhodca: StPierre, Joannette – Murray, Marquis

Diváci: 15733

04:43 CBJ 2 Merzlikins, podrazenie
12:22 WPG 2 Dillon, hákovanie