25.11.2021, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • Jan Prošek cz

3. Alex Pietrangelo (VEG) – 1+0 (05:03:13)
Český ani slovenský hráč do zápasu nezasáhl.
Kdo se postavil do brankoviště
Juuse Saros (NSH) – 30 zákroků, 5 OG, úspěšnost 88,2%, odchytal 59:27
Robin Lehner (VEG) – 26 zákroků, 2 OG, úspěšnost 92,9%, odchytal 60:00
Hokejisté Las Vegas byli celý zápas lepším týmem, kontrolovali hru a zaslouženě získávají dva body za výhru 5:2. Nashville proměnil 2 z 28 střel, hosté 5 z 35.

59:27

Jake Leschyshyn dobře tečoval spoluhráčovu střelu, ale o malý kousek minul branku.

59:00

Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině, Robin Lehner přerušil hru. Vhazovat se bude před jeho brankou.

58:08

58:08 Mark STONE - 2:5

58:08

Golden Knights právě vstřelili branku!
První gól v sezoně dává také kapitán Vegas. MARK STONE z půlky hrací plochy dokázal trefit prázdnou branku. Vegas tento zápas vyhraje a v sezoně se v jeho dresu trefilo už 23 různých hráčů. Nejvíce v NHL. . Asistence: Max Pacioretty.

57:36

Domácí to zkouší v šesti.

57:20

Matt Benning se vrací za svou branku, domácí rozehrávají od svého brankáře.

56:54

Ben Hutton se dobře vrátil do obranného pásma a zastavil zajímavě vypadající situaci domácích tři na dva.

56:07

Puk je v obranném pásmu domácích, těm už mnoho času na zdramatizování zápasu nezbývá.

55:32

Dante Fabbro a Roman Josi se dostali do útočného pásma, ale obrana Vegas je nenechala nic vymyslet. Následně rychlou protiakci vedl Keegan Kolesar.

55:18

Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině.

54:43

Domácím vyšla přesilovka, uspěli a snížili na rozdíl dvou branek. Predators cítí příležitost.

53:51

53:51 Filip FORSBERG - 2:4

53:51

Nashville právě vstřelil branku!
Tak to bylo rychlé, po vyhraném buly získal puk Josi, který předložil přihrávku FILIPU FORSBERGOVI, jehož tvrdá rána zapadla přesně do branky. S tímto nemohl brankář Vegas dělat vůbec nic. Trefil to skvěle. Asistence: Roman Josi a Ryan Johansen.

2:5

Góly a asistencie: 46. F. Forsberg (Duchene), 54. F. Forsberg (Josi, Johansen) – 20. Stephenson (Mark Stone), 24. J. Röndbjerg, 32. A. Brooks (Kolesar, Janmark), 49. Pietrangelo (Stephenson), 59. Mark Stone (Pacioretty)

Nashville Predators: Saros (Rittich) – Josi (C), Fabbro, Ekholm (A), A. Carrier, Borowiecki, Benning – Kunin, Mikael Granlund (A), Duchene – F. Forsberg, Johansen, Tolvanen – Trenin, Sissons, Jeannot – Cousins, Novak, Tomasino.
Tréner: John Hynes

Vegas Golden Knights: Lehner (Brossoit) – Hague, Pietrangelo (A), McNabb, Theodore, B. Hutton, Whitecloud – Pacioretty, Stephenson, Mark Stone (C) – Dadonov, N. Roy, R. Smith (A) – Janmark, A. Brooks, Kolesar – W. Carrier, Leschyshyn, J. Röndbjerg.
Tréner: Pete Deboer

Rozhodca: O'Rourke, StLaurent – O'Quinn, Galloway

Diváci: 17 174

15:25 NSH 2 Cousins, sekanie
16:49 VEG 2 Pacioretty, hákovanie