25.11.2021, 04:30 • SAP Center, San Jose • Michal Raška cz

59:29

59:29 Jacob MIDDLETON - 6:3

59:29

San Jose právě vstřelilo branku!
A ještě jeden puk končí v prázdné brance hostů. A je to právě JACOB MIDDLETON, který tak dává svůj první NHL gól v kariéře! Domácí získali puk ve své třetině a právě Middleton to zkusil přes celé kluziště a trefil se. Asistence: Andrew Cogliano a Erik Karlsson.

58:56

58:56 Logan COUTURE - 5:3

58:56

Pravděpodobně je hotovo, protože domácí jdou do dvoubrankového vedení! Thomas Chabot trestuhodně přišel o kotouč na své polovině, který mu ukradl LOGAN COUTURE a z otočky trefil prázdnou svatyni Senators.

51:18

51:18 Timo MEIER - 4:3

51:18

Domácí celek jde do vedení 4:3! Po bojích za bránou hostů se k puku dostal Rudolfs Balcers, který jej poslal do mezikruží na hůl TIMA MEIERA a ten vystřelil skvělou ránu do pravé šibenice. Asistence: Rudolfs Balcers a Marc-Édouard Vlasic.

39:29

39:29 Nick BONINO - 3:3

39:29

Domácí využívají přesilovou hru a půl minuty před koncem druhé třetiny srovnávají na 3:3! Couture našel u levé tyče Meiera, který z první posunul před bránu na NICKA BONINA a ten prostřelil brankáře Murrayho mezi betony a po osmnácti zápasech bez gólu v novém působišti se konečně dočkal. Asistence: Timo Meier a Logan Couture.

36:11

36:11 Connor BROWN - 2:3

36:11

Ottawa právě vstřelila branku!
Hosté otáčejí vývoj utkání během minuty a půl! Domácí brankář James Reimer se totiž špatně přesunul po přihrávce Chabota a před CONNOREM BROWNEM číhala poloprázdná svatyně, čehož samozřejmě rád využil. Asistence: Thomas Chabot a Tim Stützle.

34:38

34:38 Brady TKACHUK - 2:2

34:38

Velké štěstí na straně hostů a je srovnáno na 2:2! Thomas Chabot z levé strany poslal přízemně kotouč na vzdálenější tyč, kde se nacházel BRADY TKACHUK, který ztratil balanc, ale puk se mu odrazil od brusle do horní tyče a skončil za brankovou čárou. Asistence: Thomas Chabot a Arťom Zub.

20:47

20:47 Tomáš HERTL - 2:1

20:47

Domácí celek si na začátku druhé periody bere vedení zpět na svou stranu a čeští fanoušci mohou slavit! Po přihrávce Meiera se totiž ke kotouči dostal TOMÁŠ HERTL a vystřelil přesně k levé tyči. Asistence: Timo Meier a Mario Ferraro.

13:38

13:38 Josh NORRIS - 1:1

13:38

Takové zpracování puku sice zabolí, ale odměna je sladká v podobě gólu! Brady Tkachuk vystřelil z pravé strany a trefil JOSHE NORRISE do kolena, ovšem hostující útočník i přes bolest ucítil velkou šanci a zakončil do odkryté svatyně, čímž srovnal na 1:1. Asistence: Brady Tkachuk a Lassi Thomson.

07:16

07:16 Matt NIETO - 1:0

07:16

Máme tady úvodní branku, kterou dává domácí celek! MATT NIETO vedl kotouč po pravé straně a vypadalo to na přihrávku bekhendem, ovšem nakonec zakončil forhendem fantasticky do levé šibenice a Matt Murray se marně natahoval. Asistence: Kevin Labanc a Erik Karlsson.

6:3

Góly a asistencie: 8. Nieto (Labanc, E. Karlsson), 21. Hertl (T. Meier, M. Ferraro), 40. Bonino (T. Meier, Couture), 52. T. Meier (Balcers, M.-É. Vlasic), 59. Couture, 60. J. Middleton (Cogliano, E. Karlsson) – 14. Norris (B. Tkachuk, L. Thomson), 35. B. Tkachuk (Chabot, Zub), 37. C. Brown (Chabot, Stützle)

San Jose Sharks: J. Reimer (Hill) – B. Burns, M. Ferraro, E. Karlsson (A), J. Middleton, R. Šimek, M.-É. Vlasic – Balcers, Couture (C), T. Meier – Gregor, Hertl (A), Barabanov – Labanc, Weatherby, Nieto – Reedy, Bonino, Cogliano.
Tréner: Bob Boughner

Ottawa Senators: M. Murray (A. Forsberg) – N. Zajcev, Chabot (A), Zub, Mete, L. Thomson, Holden – Sanford, Norris, B. Tkachuk (C) – C. Brown, Stützle, N. Paul (A) – Ennis, Tierney, Formenton – Watson, Gambrell, P. Kelly.
Tréner: D. J. Smith

Rozhodca: Brenk, Anderson – Gibbons, Hunt

Diváci: 10 076