4:2
koniec (2:1, 0:1, 2:0)
28.11.2021, 20:07 • Xcel Energy Center, St. Paul • Tomáš Kubečka
Tipsport: 2.39 4.14 2.46 stavte si na: Tipsport • Predzápasové kurzy: 2.39 - 4.14 - 2.46
Minnesota Wild – Tampa Bay Lightning
4:2
koniec (2:1, 0:1, 2:0)
Góly a asistencie: 12. Bjugstad (N. Sturm), 17. V. Rask (F. Gaudreau, K. Fiala), 50. Hartman (Kaprizov, R. Pitlick), 60. M. Foligno – 12. Perry (Bellemare, Sergačov), 30. Killorn (Stamkos)
Karty:
Nepremenená penalta:
Minnesota Wild:
C. Talbot (Kähkönen) – Dumba (A), Goligoski, Jordie Benn, J. Brodin, D. Kulikov, Merrill – Zuccarello, Hartman, K. Fiala – M. Foligno (A), J. Eriksson Ek (A), Greenway – F. Gaudreau, Bjugstad, Kaprizov – R. Pitlick, N. Sturm, Duhaime – V. Rask.
Náhradníci:
Tréner:
Tampa Bay Lightning:
Vasilevskij (B. Elliott) – Rutta, Hedman (A), Bogosian, McDonagh (A), C. Foote, Sergačov – M. Joseph, Cirelli, Killorn – Barré-Boulet, Stamkos (C), Palát – Perry, Bellemare, Maroon – Raddysh, Colton, Katchouk.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Brenk, Nicholson – Brisebois, Galloway
Diváci: 17 785
1. tretina | ||||
04:22 | MNS | 2 | K. Fiala, hákovanie | |
11:03 | MNS | 1:0 | Bjugstad (N. Sturm) | |
11:51 | TBL | 1:1 | Perry (Bellemare, Sergačov) | |
16:28 | MNS | 2:1 | V. Rask (F. Gaudreau, K. Fiala) | |
Po 1. tretine | ||||
2. tretina | ||||
26:53 | TBL | 2 | Bogosian, podrazenie | |
29:24 | TBL | 2:2 | Killorn (Stamkos) | |
31:53 | TBL | 2 | Bogosian, krosček | |
34:06 | TBL | 2 | Bogosian, hrubosť | |
39:39 | MNS | 2 | Dumba, nebezpečná hra vysokou hokejkou | |
Po 2.tretine | ||||
3. tretina | ||||
49:15 | MNS | 3:2 | Hartman (Kaprizov, R. Pitlick) | |
53:33 | MNS | 2 | Duhaime, podrazenie | |
59:44 | MNS | 4:2 | M. Foligno | |
Koniec |
Florida – Seattle 00:00 1:4
Vegas – Edmonton 01:00 2:3
Pittsburgh – Montreal 01:00 3:6
LA Kings – Ottawa 01:07 4:2
Detroit – Buffalo • koniec po predl. 01:08 3:2
St. Louis – Columbus 02:00 6:3
Arizona – Dallas 02:10 2:3
Colorado – Nashville 03:00 6:2
Calgary – Winnipeg 04:00 2:4
Carolina – Washington 19:08 2:4
Minnesota – Tampa Bay 20:07 4:2
Chabarovsk – Ufa 08:00 2:1
Vladivostok – Soči 08:00 2:8
Novosibirsk – Jekaterinburg 11:30 3:1
S.Moskva – D. Moskva 12:00 4:1
Helsinki – Jaroslavľ 15:00 2:0
Nižnekamsk – Kazaň • po s.n. (2:3) 15:00 2:3
Dinamo Minsk – Čeljabinsk 15:10 2:1
Riga – CSKA Moskva 16:00 2:3
Red Star Kunlun – Metallurg Magnitogorsk 17:30 1:5
1. Ryan Hartman (MNS) – 1+0
2. Cam Talbot (MNS) – 28 zákroků, 2 OG, úspěšnost 93,3%
3. Nick Bjugstad (MNS) – 1+0
Ondřej Palát (TBL) – 0+0, 0 účast, 1 střela na branku, TM 0, čas na ledě 19:14
Jan Rutta (TBL) – 0+0, -2 účast, 2 střely na branku, TM 0, čas na ledě 14:59
Cam Talbot (MNS) – 28 zákroků, 2 OG, úspěšnost 93,3%, odchytal 60:00
Andrej Vasilevskij (TBL) – 33 zákroků, 3 OG, úspěšnost 91,7%, odchytal 57:08
59:44
59:44 Marcus FOLIGNO - 4:2
59:44
59:35
59:12
58:29
58:00
57:31
57:12
56:26
56:03
55:33