Ligue 1 Uber Eats

FC Metz – HSC Montpellier

1:3

koniec (0:2)

01.12.2021, 19:00 • Stade Saint-Symphorien, Mety • 16. kolo • Rostislav Králik cz

Tipsport: 2.75 3.34 2.77

Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 7:7. Střely mimo: 6:3. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 14:9. (20:57:39)
Montpellier HSC si připisuje zalsoužené tři body ze zápasu ve kterém bylo jasně lepší než soupeř. Poločasové vedení 2:0 zkraje druhé půle potvrdil Wahi, Méty již pouze snížili zásluhou svého nejlepšího hráče de Prévilla. Nejhezčí branku při vítězství Montpellieru 3:1 vstřelil v prvním poločase z přímého kopu Savanier. Mějte hezký zbytek večera.

90+4

90+3

Hráči Montpellieru HSC se snaží dohrát toto utkání v poklidu na útočné polovině.

90+2

Nedovolený zákrok na Molleta ve středu hrací plochy.

90+1

Je jasné, že hráči Mét hrají témeř všechny míče na dnes skvěle hrajícího de Prévilla, ale aby tohle stihl musel by se proměnit v tryskové letadlo.

90+1

Nahrávka od druhé vlny nebly zrovna nejlepší nápad v podání hráčů Montpellieru.

90

Rozhodčí nastaví 4 minuty!

90

Brejk hostí byl tentokráte uhašen ještě před pokutovým územím.

89

Platonický tlak v závěru utkání příliš obranu jihofrancouzského klubu neohrožuje.

88

Po nečekaném centru téměř od rohového praporku střídající hráč Montpellieru posílá míč nad branku soupeře.

87

Nedovolený zákork ve středu hrací plochy na domácího hráče.

86

Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Téji Savanier, přichází Nicholas Gioacchini.

85

Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Stephy Alvaro Mavididi, přichází Beni Makouana.

84

Po centru z přímého kopu posílá hlavou Ibrahima Niane balon nad břevno branky soiupeře.

83

Centonze byl u postranní čáry zastaven pouze nedovoleným způsobem soupeře.

82

Žlutou kartu dostává Mihailo Ristić (Montpellier HSC) za faul.

82

Kouyaté byl nedovoleně odeslán na trávník.

1:3

Góly: 70. de Préville (Nguette) – 36. Savanier, 45+1. Mavididi, 48. Wahi (Ristić)

Karty:   34. Sarr (MTZ), 36. Bronn (MTZ) – 72. Mollet (MON), 82. Ristić (MON)

Střely na branku: 7:7. Střely mimo: 6:3. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 14:9.

FC Metz: Úkíddžá – Bronn (C), Kouyaté, Jemerson (52. Niane) – Centonze, Pajot, N'Doram (32. B. Traoré), Delaine – Sarr (80. Bassi), Nguette (80. L. Gueye) – de Préville.
Náhradníci: Caillard – Alakouch, Mbengue, B. Traoré, Tchimbembé, Bassi, Niane, L. Gueye, Yade.

Tréner: Frederic Antonetti

HSC Montpellier: Omlin – Ristić, M. Sakho, Cozza, Souquet – Chotard, Ferri (73. Sambia) – Wahi (56. Germain), Savanier (86. Gioacchini), Mollet – Mavididi (85. Makouana).
Náhradníci: Bertaud – Sambia, Oyongo, Thuler, Leroy, Delaye, Germain, Makouana, Gioacchini.

Tréner: Olivier Dall´Oglio