koniec (1:0)

12.01.2022, 11:00 • Stadion v Luční ulici, Plzeň • Matěj Šoba cz

Tipsport: 1.06 12.5 21.4

Děkuji za pozornost, pěkný zbytek středy. (12:46:52)
A je tu konec dnešního přáteláku. Plzeň potvrdila roli favorita a odnáší si druhé vítězství v tomto roce. Opět vysoké vítězství, dnes 6:0. Branky dávali – Chorý, Sýkora, Mosquera, Káčer 2x a Čermák.

90

90

90. ČERMÁK - 6:0

90

Plzeň právě vstřelila branku!
V závěru zápasu ještě krásná branka ALEŠE ČERMÁKA, který se po centru Sýkory trefil do vzdálenějšího růžku branky!

89

Staněk si pohlídal, aby míč zašel do autu a on jej tak mohl následně rozehrát.

88

Ndiaye se dopustil faulu na polovině Příbrami.

87

Šimon Gabriel podklouzl a nezvládl tak míč zastavit u svých kopaček, ale pro míč doběhl Káčer, který si míč zpracoval.

84

Beauguel držel balon dlouho u šestnáctky hostů, pak se rozhodl také zakončit, ale nastřelil jen bránícího hráče před sebou.

82

Tomáš Pilík nezastavil míč v hracím poli. Domácí bek může vhodit aut.

82

Hosté se po delší době dostali také na polovinu Plzně, kde nyní rozehrají rohový kop.

81

81. KÁČER - 5:0

81

MIROSLAV KÁČER přidává svou druhou branku v zápase! Nejprve přišla příhrávka od Miroslava Káčera na Beauguela, který ale nedokázal z otočky zakončit, a tak míč vrátil Miroslavu Káčerovi, který míč do branky dostal!

80

Do odraženého míče se opřel Ndiaye, a ač střela prošla až ke Kočímu, za sebe jej brankář Příbrami nepustil.

79

Zakončení Plzně bylo sražené na rohový kop.

79

Beauguel získal autové vhazování, které Plzeň rychle realizovala a už je před šestnáctkou Příbrami.

77

Další zakončení Plzně tentokrát ani netrefilo prostor branky. Bude se odkopávat.

77

Čermák založil rychlou akci Plzně, kterou nakonec zakončoval Radim Řezník. Jeho pokus však zneškodnil Ondřej Kočí.

76

Lukáš Lisý ještě stihl míč odvrátit od rohu na aut.

6:0

Góly: 14. Chorý, 48. Sýkora, 69. Mosquera, 73. Káčer, 81. Káčer, 90. Čermák

Karty:   42. Kočí (PRI)

FC Viktoria Plzeň: Sestava pro první poločas: Staněk – Koželuh, Kaša, Hejda, Hybš – Bucha, Janošek – Kayamba, Šulc, Potočný – Chorý Sestava pro druhý poločas: Staněk – Řezník, Gabriel, Pernica, Havel – Ndiaye, Káčer – Sýkora, Čermák, Mosquera – Beauguel
Náhradníci: Mrózek – Pernica, Gabriel, Sýkora, Beauguel, Řezník, Mosquera, Havel, Čermák, Káčer, Ndiaye

Tréner: Michal Bílek

FK Příbram: Sestava pro první poločas: Kočí – Halinský, Sus, Kvída, Procházka, Vávra, Hájek, Vott, Nogha, Ziyad, Attah Sestava pro druhý poločas: Kočí – Vilotič, Pilík, M. Čermák, Kodr, Budínský, Belej, Schindler, Lisý, Švestka, Novotný.
Náhradníci: Smrkovský – Vilotič, Pilík, M. Čermák, Kodr, Budínský, Belej, Schindler, Lisý, Švestka, Novotný

Tréner: Tomáš Zápotočný

Rozhodca: Szikszay – Mokrusch, Volf