7:1

koniec (2:0, 4:0, 1:1)

15.01.2022, 01:10 • FLA Live Arena, Sunrise • Jan Matúš (@honzashepp) cz

Tipsport: 1.77 4.7 3.53

To je tedy z tohoto utkání vše. Já se s vámi loučím a přeji vám příjemný víkend. (03:53:47)

V oslabení: 0:0
Na začátku třetí třetiny se Dallasu alespoň podařilo vstřelit čestnou branku, když se prosadil Hintz, ale poslední slovo měla i tak Florida, protože se nakonec Bennettovi podařilo zkompletovat jeho hattrick.

Jeho branka navíc byla i tou poslední, kterou jsme v tomto zápase mohli vidět, a tak nakonec Florida Panthers vcelku bez větších potíží rozstřílel Dallas Stars poměrem 7:1.

59:46

Od modré čáry se ještě o střelu pokusil Lindell, ale jeho pokus si Bobrovskij pohlídal.

59:12

Poslední minuta tohoto utkání je už zde, když se o kotouč bojuje v obranném pásmu Floridy.

58:48

Weegar zavezl puk do útočného pásma, ale zde jej pouze odevzdává za bránu Dallasu.

58:02

Mamin se snažil přihrát puk před bránu Dallasu, avšak jeho pas neprošel přes dva bránící hráče Stars.

56:35

Dallas je ve své ofenzivní snaze zastaven hned na útočné modré, kde se hostující hokejisté dostali do ofsajdu.

55:54

55:54 Sam BENNETT - 7:1

55:54

Florida právě vstřelila branku!
SAM BENNETT kompletuje svůj hattrick, když domácí hokejisté využili hodně laxní rozehrávky hostujícího týmu kolem jeho střídačky a Panteři následně díky tomu vletěli do útočné třetiny, kde nakonec Duclair předložil puk do vyložené šance SAMU BENNETTOVI, který se v takové pozici nemohl mýlit a vstřelil svůj třetí hattrick v kariéře. Asistence: Anthony Duclair, Jonathan Huberdeau.

55:39

Heiskanen posílal velmi těžkou přihrávku Kerovi, který takový pas ani nemohl zpracovat.

55:10

Oba týmy jsou již kompletní, a tak se opět pokračuje v plném počtu hráčů.

54:34

Pavelski vyhnal Dallas z útočného pásma nepřesnou přihrávkou na modrou čáru.

53:45

Chudobin nyní vůbec nevěděl co se kolem jeho brány děje, ale naštěstí pro něj se domácím nepodařilo zpoza jeho klece skórovat.

7:1

Góly a asistencie: 4. Forsling (S. Bennett, Huberdeau), 9. Duclair (Huberdeau), 26. Verhaeghe (Barkov, Montour), 27. Huberdeau (Duclair), 33. S. Bennett (Montour), 36. S. Bennett, 56. S. Bennett (Duclair, Huberdeau) – 42. Hintz (Lindell)

Florida Panthers: Bobrovskij (S. Knight) – Weegar, Ekblad, Forsling, Gudas, Juolevi, Montour – Verhaeghe, Barkov (C), S. Reinhart – Huberdeau, S. Bennett, Duclair – Vatrano, A. Lundell, Mamin – Lomberg, Luostarinen, Hörnqvist.
Tréner: Andrew Brunnette

Dallas Stars: Oettinger (27. Chudobin) – J. Klingberg, R. Suter, Lindell, M. Heiskanen, Hakanpää, Hanley – J. Robertson, Hintz, Pavelski – Peterson, Seguin, Jamie Benn (C) – M. Raffl, Faksa, Glendening – Kero, Rhett Gardner, Kiviranta.
Tréner: Rick Bowness

Rozhodca: Walsh, Nicholson – Daisy, Brisebois

Diváci: 15 022

03:07 FLA 1:0 Forsling (S. Bennett, Huberdeau)
08:56 FLA 2:0 Duclair (Huberdeau)
25:35 FLA 3:0 Verhaeghe (Barkov, Montour)