koniec (2:1)

23.01.2022, 15:00 • Stade Raymond Kopa, Angers • 22. kolo • Rostislav Králik cz

Tipsport: 2.12 3.2 4.16

Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 4:2. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 16:21. (17:00:35)
Vše důležité se odehrálo v první půli. Na branku Dominguese stačil hned dvakrát z pokutových kopů reagovat Mangani. Ve druhém poločasu byla jediná solidná příležitost ke skórování, kdy po necelé hodině hry tutovou šanci pohřbil nepřesnou koncovkou Ninga. Angers SCO si připisuje vydřené body za těsnou výhru nad ESTAC Troyes 2:1! Mějte hezký zbytek dne.

90+5

90+5

Rodrigues jasně ukazoval kdy a kam bude nahrávat, toto bylo velmi snadno čitelné.

90+4

Petković velmi dlouho protahuje svůj odkop od branky.

90+3

Míč ze vzduchu stahuje do svých rukavic v pokutovém území brankář Petković.

90+2

Dlouhý nákop Gallona snadno odvrátili dobře hlavičkující hráči Angers SCO.

90+1

ESTAC Troyes se ve velké křeči marně snaží o vyrovnání.

90

Rozhodčí nastaví pět minut.

90

Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Nabíll bin Tálib, přichází Noah Fatar.

90

Biancone, který byl velmi aktivní v protestech se štěstím unikl žluté kartě, jinak by musel být vyloučen.

90

Žlutou kartu dostává Gauthier Gallon (ESTAC Troyes) za protesty.

89

Rohový kop pro Angers, který vzbudil velké amoce.

88

Žlutou kartu dostává Waniss Taïbi (Angers SCO) za faul.

87

Taibi skluzem zezadu ostře zajel do pronikajícího Tristana Dingomého.

86

Brahímí unikal již unavenému Rodriguesovi a ten ho na hraně faulu volající po žluté kartě odeslal expresně na trávník.

85

Jasným držením si na hranici pokutového území v souboji pomohl faulující Gerson Rodrigues.

84

Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Casimir Ninga, přichází Waniss Taïbi.