25.01.2022, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • Michal Raška cz

Carter Hart (PHI) – 33 zákroků, 2 OG, úspěšnost 94,3%, odchytal 58:16
Jake Oettinger (DAL) – 27 zákroků, 1 OG, úspěšnost 96,4%, odchytal 60:00

žádná

1. Jacob Peterson (DAL) 1+0
2. Roope Hintz (DAL) 1+1
3. Keith Yandle (PHI) 0+0
Je konec. Dallas Stars zvítězil na ledě Philadelphie Flyers v poměru 3:1. Do zápasu hosté vstoupili lépe, protože se v 18. minutě prosadil Hintz. Ve 33. minutě ale dokázal srovnat Provorov a ke konci utkání to vypadalo, že se půjde do prodloužení. Ovšem v 57. minutě rozhodl o výhře Stars Peterson a vše potvrdil o minutu později gólem do prázdné Pavelski.
Dnešní utkání sledovalo 14 868 diváků.

59:54

Nyní se ještě puk dostal do zámezí a následuje buly před bránou Oettingera.

59:48

Znovu Dallas vyhodil kotouč do bezpečí a je rozhodnuto.

59:19

Hostům se ale povedlo vyhodit puk ze své třetiny.

59:09

Philadelphia Flyers hraje opět bez brankáře!

58:34

Dallas se opět dostal do zakončení, ale Carter Hart si poradil. Philadelphia to ovšem bude mít velmi těžké, aby něco se zápasem ještě udělala.

58:23

Oddechový čas pro domácí.

58:23

58:23 Joe PAVELSKI - 1:3

58:23

Dallas právě vstřelil branku!
Hosté zvyšují náskok na dvě branky! Po velmi bídné přihrávce domácího hráče se k puku dostal Esa Lindell, jenž jej posunul na JOE PAVELSKIHO a ten ze středního pásma trefil prázdnou bránu. Asistence: Roope Hintz a Esa Lindell.

57:35

Philadelphia Flyers hraje bez brankáře!

57:35

Jake Oettinger si poradil se zakončením Jamese van Riemsdyka.

56:35

56:35 Jacob PETERSON - 1:2

56:35

Hosté se nakonec dočkali branky a jdou zpět do vedení! JACOB PETERSON se dostal ke střele z levého kruhu a vypálil do levé šibenice, kdy se míč rychle odrazil zpět do hry a rozhodčí si nebyli jistí, ovšem po zhlédnutí záznamu je to opravdu branka! Asistence: Alexandr Radulov a Ryan Suter.

55:30

Hosté nevybojovali kotouč v útočné třetině hrací plochy a nedaří se jim něco vymyslet ke konci zápasu.

1:3

Góly a asistencie: 33. Provorov (Braun, Konecny) – 18. Hintz (J. Robertson), 57. Peterson (A. Radulov, R. Suter), 59. Pavelski (Hintz, Lindell)

Philadelphia Flyers: Hart (M. Jones) – Braun, Provorov (A), Ristolainen, Sanheim, York, Yandle, Seeler – Atkinson, Giroux (C), J. van Riemsdyk – Konecny, Laughton (A), Lindblom – Willman, Frost, Mayhew – MacEwen, J. Cates.
Tréner: Mike Yeo

Dallas Stars: Oettinger (Holtby) – M. Heiskanen (A), R. Suter, J. Klingberg (A), Lindell, Hakanpää, Hanley – Pavelski, Hintz, J. Robertson – Gurianov, Seguin, Jamie Benn (C) – A. Radulov, Peterson, Kiviranta – Glendening, Damiani, Tufte.
Tréner: Rick Bowness

Rozhodca: Schlenker, Morton – O’Quinn, Nagy

Diváci: 14 868

17:46 DAL 0:1 Hintz (J. Robertson)
32:06 PHI 1:1 Provorov (Braun, Konecny)
56:35 DAL 1:2 Peterson (A. Radulov, R. Suter)