0:2

koniec (0:0, 0:1, 0:1)

11.02.2022, 05:10 • Skupina B • Daniela Mesíková

Tipsport: 8.58 7.3 1.26

Rusko zdolalo Dánsko 2:0. Góly strelili Karnauchov a Semionov. Dáni dlho držali s favoritom krok, mrzieť ich môžu najmä dve obrovské nevyužité príležitosti, ktoré mal Nicklas Jensen. (07:22:20)

59:54

59:54 Kirill Semionov (ROV) - 0:2

59:54

Olympijskí športovci z Ruska práve vsietili gól!
Dáni chybovali, potrestal to KIRILL SEMIONOV, ktorý skóruje do prázdnej brány.

59:07

Nastrelenie končí vedľa. Rusi stíhajú dostupovať útočiacich hráčov.

58:37

M. Lauridsenovi puk na modrej preskočil hokejku, Dáni sú ale rýchlo späť.

58:08

Dichow zostáva na striedačke, powerplay Dánska.
Oddychový čas domácich.

58:08

Fedotov musel zasahovať, podarilo sa mu zneškodniť strelu zblízka a puk nevyrážal.

57:56

Dáni prišli o puk za bránou, Voronkov ho dostal do stredného pásma.

57:33

Boedker z otočky od modrej minul bránu, Rusi vyhadzujú puk iba na zakázané uvoľnenie.

57:14

M. Lassen chcel zrýchliť hru, ale jeho pas nikto nespracoval, hra sa sťahuje pred dánsku bránku.

56:37

Larssenova riskantná prihrávka prešla, no strelu Nicklasa Jenssena vyrazil Nikišin hokejkou na ochrannú sieť.

56:02

Storm pálil do betónov Fedotova.

55:33

Po Gusevovej prihrávke strieľal Grigorenko, Rusi v útočnom pásme.

55:26

Icing Dánsko.

55:00

Rusi si v presilovke nepoistili svoj náskok, do konca tretej tretiny zostáva už len 5 minút.