Play-off CCM extraligy (CZE)

HBC Kladno – HBC Pardubice

5:2

koniec (1:0, 2:0, 2:2) Stav série: 2:0

08.05.2022, 15:00 • Městská hokejbalová aréna, Kladno • Semifinále • David Schlegel, Patrik Sandev (@Thimpu25) cz

Kladno v sobotu porazilo Pardubice v prvním sefinále Coalsoft play-off extraligy 3:2 po prodloužení, v neděli ale odehrálo pohodový zápas a vyhrálo přesvědčivě 5:2. Ráz zápasu udaly úvodní dvě branky domácího Adama Kubíka, na zbylých třech brankách měl zásadní podíl Michal Potechin, který dal dva góly a na další přihrál. Hosté stříleli branky až za rozhodnutého stavu. Série se te´d stěhuje do Pardubic. Z Kladna vám přejeme pěkné nedělní odpoledne! (16:56:45)

44:51

Pardubice právě vstřelily branku! NICOLAS LANGR objel branku a zasunul puk za záda překvapeného Jirotky. Asistence: Filip Förstl.

44:15

Na zemi zůstává hostující Licek, který se drží za obličej. Po chvíli se ale zvedá.Domácí Patrik Barnošák jde ven za krosček.

44:11

Kladno právě vstřelilo branku! Domácí MICHAL POTECHIN v poslední minutě ještě po úniku přidává pátý gól domácích! Bez asistence.

44:06

Hostující Zajíček v dobré šanci, ale Jirotka ho vychytal.

43:52

Domácí Barnošák zůstává na zemi a přibíhá k němu zdravotník a hráč se nakonec zvedá a odchází z hřiště po svých.

43:30

Domácí Špaček ve velmi dobré pozici před Stárkem neuspěl.

43:01

Pardubice zvýšily aktivitu ale nakonec v útoku neuspěly.

41:03

Pardubice právě vstřelily branku! Tak hosté konečně využili přesilovou hru! Po rychlé přihrávce na pravou stranu střílel okamžitě z voleje JAN BÍLÝ a i když šel Jirotka na zem, míček nechytil. Asistence: Josef Česák, Tomáš Zajíček.

40:56

Pardubické snahy o snížení jsou bohužel veskrze platonické. Hosté se nedokáží dostat do nebezpečné situace. Přestože drží často míč, jsou daleko méně nebezpečné než Kladno.

40:27

Kladenští te´d zatáúěli před Stárkovou brankou, ale hosté nakonec vyhodili míček za soupeřovu branku. Navíc půjde ven domácí Špaček za hákování.

39:15

Rozmíška Barnošáka s hostujícím Krejčím, ale vylučovat se nebude.

37:22

Pardubice nečekaně vystřelily z dálky, ale Jirotka střelu s přehledem pokryl.

36:08

Kladno právě vstřelilo branku! MICHAL POTECHIN utekl v oslabení a zvyšuje už na 4:0! Asistence: Michal Dědič.

35:40

Hostující Vlasák skvěle vypálil, pak se pokoušel prostřelit vše, co mu stálo v cestě, Krejčí, ale ani on puk do sítě nedostal!

35:03

Rozhodčí k nelibosti hostů odpískal úmyslné vyhození míčku ze hřiště a Pardubice dostávají dvě minuty.

34:03

Pardubičtí už zvedali ruce nad hlavu, ale střelu zastavila tyčka a sudí rozpažili!

5:2

Góly a asistencie: 1. Kubík (Pražák, Špaček), 18. Kubík (Pražák, Hrabar), 22. Dědič (Potechin), 37. Potechin (Dědič), 45. Potechin – 42. Bílý (Česák, Zajíček), 45. Langr (Förstl)

HBC Kladno: Jirotka (Solar) – Dědič, Drechsler, Hrabar, Kudela, Pliml, Soukup, Teinitzer – Barnošák, Důras, Frolík, Kohout, Kubík, Potekhin, Pražák, Schnaubelt, Šíma, Špaček

HBC Pardubice: Stárek (Třináctý) – Filip, Krejčí, Kvapil, Novotný, Vlasák, Zajíček – Bílý, Česák, Förstl, Janeček, Kubeš, Langr, Licek, Moravec, Strouhal

Rozhodca: Horský, Vokurka

00:22 KLA 1:0 Kubík (Pražák, Špaček)
00:53 PCE 2 Langr
02:41 KLA 2 Schnaubelt
05:21 KLA 2 Dědič
14:48 PCE 2 Vlasák