14.05.2022, 17:00 • FK Senica • 9. kolo • Viktor Kalinács

81

Striedanie v tíme AS Trenčín:
z ihriska odchádza Kingsley Madu, prichádza Samuel Kozlovský.

81

Bravúrny Chropovský na bránkovej čiare! Kadákov center z rohu, Ikoba hlavičkou mieril k ľavej žrdi, ale štvrtý zásah z toho nie je!

76

Žltá karta pre tím AS Trenčín (Juha Pirinen).

74

z ihriska odchádza Samuel Lavrinčík, prichádza Jakub Kadák.

71

Striedanie v tíme FK Senica:
z ihriska odchádza Daniel Filip Mašulovič, prichádza Michal Ladislav.

65

Gažiho lopta prešla až na Kmeťa, ten mierne prekvapený situáciou hlavičkoval do zeme a nad bránu.

63

z ihriska odchádza Njegoš Kupusović, prichádza Eduvie Ikoba.
z ihriska odchádza Adam Tučný, prichádza Adam Gaži.

61

z ihriska odchádza David Kudláč, prichádza Pavol Škodáček.
z ihriska odchádza Marek Macho, prichádza Daniel Bogdalík.

60

Lavrinčík sa dostal k odrazenej lopte a delovkou z voleja z pätnástich metrov triafa tesne nad brvno!

59

Chropovský s prvým zákrokom dňa! Azango sa tentoraz k lopte dostal po parádnom oblúčiku za obranu od Lavrinčíka. Autor tretieho gólu zatiaľ ďalší nepridá, pochváliť musíme domáceho gólmana! Roh.

47

Ojedinelá šanca Senice, Kudláč ani Vrablic neskórovali cez Yema! Dobrú robotu pri zavezení lopty do ohňa odviedol Koprna.

46

z ihriska odchádza Dominik Hollý, prichádza Matúš Kmeť.

45

Trenčín dal gól! Osem minút a tri góly! PHILIP AZANGO si loptu sprava naviedol na os ihriska, ľavačkou sa do nej oprel a desiatym gólom v sezóne zvýšil na 3:0!

40

Trenčín dal gól! Za necelé štyri minúty je zápas rozhodnutý. Tučný si po góle pripísal aj asistenciu, keď v šestnástke našiel nikým nekrytého spoluhráča. Bol ním NJEGOŠ KUPUSOVIĆ, ktorý si center spracoval a delovkou prekonal Chropovského!

Asistencia: Adam Tučný.

37

Trenčín dal gól! ADAM TUČNÝ sa postavil k priamemu kopu a využil ho! Tučný to poslal tesne ponad Bíleho, ktorý sa lopte otočil a ak by poskočil, loptu by asi aj zablokoval. Chropovský sa márne hnevá na svojich spoluhráčov v múre, ktorí ho nepodržali.

20

z ihriska odchádza Dominik Duda, prichádza Ján Vrablic.

0:3

Góly: 37. Tučný, 40. Kupusović (Tučný), 45. Azango

Karty:   83. Totka (SEN) – 76. Pirinen (TRE)

Držení míče: 27 % : 73 %.
Střely na branku: 0:6. Střely mimo: 1:10. Rohy: 1:7. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 10:12.

FK Senica: Chropovský – Koprna, Mašulovič (C) (71. Ladislav), Mihal, Totka – Kudláč (61. Škodáček), Bíly, Duda (20. Vrablic), Halabrín, J. Buchel – Macho (61. Bogdalík).
Náhradníci: Odráška, Čermák I – Surový, Prelec.

Tréner: Jiří Pecha

AS Trenčín: Iliev – Yem, Pirinen (C), Stojsavljevič, Madu (81. Kozlovský) – Bainović – Azango, Lavrinčík (74. Kadák), Hollý (46. Kmeť), Tučný (63. Gaži) – Kupusović (63. Ikoba).
Náhradníci: Kukučka – Zubairu, Pires, Ibrahim.

Tréner: Juraj Ančic

Rozhodca: Lukáš Dzivjak – Jakub Košecký, Dušan Štofik