Európska konferenčná liga (predkolá)

Derry City FC – Riga FC

0:2

koniec (0:1)

07.07.2022, 20:45 • Brandywell, Derry • 1. predkolo • Info o zmenách stavu (Jáchym Tůma) cz

Tipsport: 2.26 3.02 3.44

Ode mě je to vše. Děkuji za pozornost a u dalších online přenosů na počtenou. (22:41:08)
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 5:3. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 8:23.
Utkání je u konce a vítězem se stává lotyšská Riga. Hosté ve druhém poločase přidali ještě jednu branku, o kterou se postaral Filippov, a do odvety tak půjdou z o poznání lepší pozice.

90

79

Střídání v týmu Riga FC:
ze hřiště odchází Douglas Aurélio, přichází Petersons.

79

Žlutá karta pro tým Riga FC (Vakulko).

76

ze hřiště odchází Soisalo, přichází Jurčenko.

74

Střídání v týmu Derry City FC:
ze hřiště odchází McGonigle, přichází Akintunde.

68

Riga FC právě vstřelil branku!
Autorem branky je OLEXANDR FILIPPOV. Asistence: Douglas Aurélio.

66

Žlutá karta pro tým Derry City FC (Patching).

66

Červená karta pro tým Derry City FC (Smith).

65

Žlutá karta pro tým Riga FC (Ngonda).

57

ze hřiště odchází Černomordijs, přichází Korotkovs.

52

Žlutá karta pro tým Riga FC (Černomordijs).

51

ze hřiště odchází Boyce, přichází Graydon.

46

Úvodní dějství je za námi a Riga po něm vede 1:0. O jedinou branku se v 41. minutě postaral Brazilec Ramos. Uvidíme, co nám nabídne druhých pětačtyřicet minut.