Liga majstrov (predkolá)

Bodö/Glimt – Dinamo Záhreb

1:0

koniec (1:0)

16.08.2022, 21:00 • Aspmyra, Bodø (Norsko) • Play-off • Aleš Strouha (@AlesStrouha) cz

Tipsport: 2.1 3.7 3.18

Norský mistr FK Bodo/Glimt zvládl první zápas playoff předkola Ligy mistrů lépe a v domácím prostředí na stadionu Aspmyra vyhrál nad Dinamem Záhřeb 1:0. Hosté měli ve druhém poločase několik slibných šancí, ale žádnou z nich nedovedli ke gólovému zakončení, a tak budou muset za týden dohánět jednobrankové manko. Čeká nás tedy velmi zajímavé odveta, která je na programu ve středu 24. srpna od 21:00 v Záhřebu. (22:52:36)
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 10:5. Rohy: 10:2. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 12:8.

90+4

90+3

Již nám běží poslední minuta nastavení.

90+2

Domácí se snaží držet balon daleko od vlastní brány, a to jim nyní vychází velmi dobře.

90+1

Druhý poločas bude nastaven ještě o tři minuty.

90

Hraje se poslední minuta druhého poločasu. Uvidíme, kolik hlavní rozhodčí nastaví.

88

Zápas spěje ke svému definitivnímu konci. U míče jsou nyní opět hosté.

87

Emir Dilaver jako hráč na lavičce dostal nyní žlutou kartu za nemístné komentáře směrem k rozhodčímu.

86

86. Velká šance Petkoviće

86

Velkou šanci ke skórování měl hostující Petković, který na hranici vápna přetlačil bránící hráče a následně se dostal ke střele. Svůj pokus poslal těsně mimo!

84

Hosté by se rádi tlačili do útoku. Zároveň je ale na nich vidět, že nechtějí inkasovat a že neotevírají zadní vrátka.

82

82. Hlavička Ademiho

82

Hosté byli nyní blízko ke gólu, když se po centru z pravé strany dostal k hlavičce kapitán Ademi. Gólman Haikin ale dokázal dobře zareagovat a míč mířící k tyči vyrazil na roh.

81

Střídání v týmu FK Bodo/Glimt:
ze hřiště odchází Joel Mugisha, přichází Gilbert Koomson.
ze hřiště odchází Elias Hagen, přichází Albert Gronbaek.

80

Po centru do vápna pokoušel míč hlavou prodlužovat Espejord, křídelník Mugisha byl ale hodně daleko a nakonec je z toho tedy jen odkop od brány Dinama Záhřeb.

78

Velmi zajímavě do vápna soupeře vnikal domácí Vetlesen, nakonec ale nepřihrál a ani nevystřelil. Míč mají hosté.