1:0

koniec (0:0)

23.09.2022, 20:45 • Skupina 3 • Daniela Mesíková

Tipsport: 3.3 3.1 2.39

Gól Raspadoriho zo 68. minúty sa ukázal ako víťazný, Taliansko porazilo Anglicko 1:0. Anglicko vypadáva do B divízie Ligy národov. (22:41:04)

90+7

90+7

Grealish sa nedokázal preštrikovať do šestnástky a frustrovane rozhodil rukami.

90+6

Bellinghamova hlavička ide ponad brvno Donnarummovej brány.

90+4

Gnonto sa presadil pri postrannej čiare a vyvážal loptu, bol faulovaný Jamesom.

90+3

Žltá karta pre tím Anglicko (Jack Grealish).

90+3

Strelu Ricea spoza vápna Donnarumma kryje na zemi.

90+3

Angličania obliehajú šestnástku, zatiaľ žiaden center neprišiel.

90+1

Protiútok Talianska, Gnonto prenikol s loptou do šestnástky, no jeho strela bola zablokovaná.

89

Striedanie v tíme Taliansko:
z ihriska odchádza Federico Dimarco, prichádza Davide Frattesi,
z ihriska odchádza Jorginho, prichádza Emerson.

88

Di Lorenzo prihral Cristantemu, tomu strela zvnútra pokutového územia vôbec nesadla a prestrelil.

88

Žiadny anglický tlak sa nekoná, loptu držia Taliani.

85

Tečovaná krížna strela sa zastavil na ľavej žrdi, lopta sa odrazila späť do šestnástky. Anglicko malo v tejto minúte poriadne šťastie.